Çamlıca Erdem hastanesi Bakiye Okumuş ? Diler Ceylan?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve d.dilek tarafından 13 Şubat 2010 başlatılmıştır.

13 Şubat 2010
    Konu Sahibi : d.dilek
  1. d.dilek

d.dilek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar merhaba 38. haftamdayım doktor değiştirmek zorundaym yeni açılan Çamlıca erdem evimize çok yakın gidip ziyaret ettim bu akşam herşey çok güzel temiz hemşireler güleryüzlü vs. herşey hoş görünüyo göze ama doktorları hakkında bi bilgi edinemedim. Bakiye Okumuş ve Diler Ceylan hakkında bilgisi olan varsa lütfen paylaşabilirmi P.tesi gidip muayene olucam ama hangisine?

2. 14 Şubat 2010
  3. nemoda

nemoda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben ilk kontrolumde Bakiye Hanıma muayene olmuştum, genç, güleryüzlü sempatik bir bayan ama ben de hakkında hiç bir bilgiye ulaşamadım ve daha sonra medipol den Seval Pata ya başladım.Aslında değiştirmek için bir sebep yoktu hoş Seval Hanımla ilgili de bir yorum alamadım bu siteden ben de kararsızım hala...

4. 18 Şubat 2010
  5. fgtmso

fgtmso Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar,

Ben 5 aylık hamileyim ve Diler ceylan benim dokturumda.Öncesinde Beylikdüzü Kolan hastanesindeydi ve şimdi Çamlıcaya geldiği için bırakmak zorunda kaldım.Ama size tavsiyem çok şeker bi bayandır herşeyi sorabilirsiniz. Ben gayet memnundum hatta oraya geldiği için üzülmüştüm....

6. 18 Şubat 2010
  7. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben diler hanıma gidiyorum.memnunum şimdilik,ilgili bi doktor,güleryüzlü.tavsiye ederim.

8. 18 Şubat 2010
  9. d.dilek

d.dilek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim bende diler Hanım'a basladim.

10. 2 Mart 2010
  11. alocum

alocum seviyorummm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    az önce telefonla bilgi aldım diler ceylan meltem uygun ve bakiye hanım var dediler. diler ceylan iyi mi diyorsun d.dilek lütfen acele öğrenebilir miyim???

12. 3 Mart 2010
  13. joys

joys Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çamlıca erdem hastanesi banada yakın, bende iyi bir dr arıyorum. ssk geçiyor mu orada?

valla bilen varsa cevaplasın bende çok merak ettim.bilmiyorumkismile

14. 6 Mart 2010
  15. d.dilek

d.dilek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar 23 Şubat ta doğum yaptım Çamlıca Erdem de Diler hanım da.. çok ama çook memnun kaldım. Diler hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum, hastane personeli yenidoğan hemşireleri çok ilgili güleryüzlü herşey çok güzeldi. SSK da geçiyor.

16. 9 Mart 2010
  17. TLY1982

TLY1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben Diğer Erdeme Gidiyordum Emel Hanıma ama memnun değilim neden derseniz çünkü. bıkere güleryuzlu degil ayrıca benım kanımı ölçmedı son iki ay kala işyerınde ölçülen testi gotrdum kansızsın toparlaman lasım. kan iğnesi serum verdi . bıkere çok canım yandı daha da alamadım . ama daha once ölçmüş olsaydı başka şeylerle düzeltme olabilirdi dye düşünüyorum. kilomu ölçmedi aylar sonra ben sordum ölçdü çok kilo almıssın . dedı. daha fazla alma dedi. tansiyonumu ölçmüyor. sürekli tahlil istiyor. Anlıcagınız doktor değiştirmek istiyorum . Diğer Erdem Hastanesine gideyim diyorum . Diler hn. bakiye hn varmıs sizce hangisi iyidir. sanıırm ikiside genç doktorlar.

18. 9 Mart 2010
  19. TLY1982

TLY1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Siz doğumunuz normal mi yaptınız.??Diler hanım güler yüzlümü sizi doğum konusunda rahatlatıyormu. bilgi verebilirmisiniz.
    Ayrıca bU erdemde de diğer erdem de olduğu gibi hertürlü doğumla ilgili teçhizat varmı?