çamlıca hospıtalıum???

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve pisicik_26 tarafından 8 Şubat 2009 başlatılmıştır.

8 Şubat 2009
    Konu Sahibi : pisicik_26
  1. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    çamlıca hospıtalıum hakkında bilgisi olna varmı? özellikle bahar hn ile ilgili giden doğum yapan yada duyan arkadaşlar 36 haftama girdim nerdeyse doğurucam bilgi lütfennnnnn

2. 8 Şubat 2009
  3. pisicik_26

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    hadi ama kızlar kimsenin bi bilgisi yokmu ne hastaneymiş bee...

4. 10 Şubat 2009
  5. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    ben varım 7yaşındaki oğlumu ve 4 aylık oğlumun doğumunu hospitalıumda yaptım baharhanım benim 10 senelik drum kendisini ve doktorluğunu çok beğeniyorum tavsiye ederim canım hayırlı doğumlar soruların olursa özelden sorabilirsin

6. 10 Şubat 2009
  7. pisicik_26

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ben ptesi gidicem canım bahar hanıma hast falanda gezicem zaten eğer kafama yatarsa orda doğum yapcam haber veririm sana nasıl diye belki o zaman fikir vermiş olurum sana..

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Kasım 2009
  8. 11 Şubat 2009
  9. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tamam canım sağol.haber bekliyorum.
    ben bugün çağınere gittim.memnun kaldım yeşim hanımdan.yumurta takibine başladık.
    bahar hanım nasıl bakalım.?

10. 16 Şubat 2009
  11. pisicik_26

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bugün bahar hanıma gittim 1 saat bekledim çok yoğundu ama çok memnun kaldım güleryüzlü ve iyi bir doktor tavsiye ediyorum artık ona gidicem...
    ve çok önemli bişeyi farketti plesentada kireçlenme varmış bebeğimin kilo almamasının nedeni buymuş haftaya tekrar gidicem yine aynıysa sezeryana alıcak çok üzüldüm bu konuyla ilgili bilginiz varsa yazarmısınız soru ve sorunlar bölümüne konu açtım...:KK43:

12. 22 Nisan 2011
  13. begumgu

begumgu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ÇAMLICA Hospıtalıum Tavsiyem Dr.Mehmet Bey .Kısırlık tedavisinde çok iyi.Ayrıca gebe olan arkadaşlarımda ondan çok memnunlar.Normal doğum taraftarı.Hastanede yenilenmiş.SSK da geçiyor.444 50 60 no ile randevu alabilirsiniz.:80:

14. 9 Eylül 2011
  15. cigdem59

cigdem59 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Evet Bahar hanım çok iyi bir doktor..2 sene önce tanıştım,hastasıydım.şuan hamileyim.ümraniye uzak diye medipol e gidiyordum. beni çok üzdü mol gebelik olabilir dediği ve iki kez dopler istediği gebeliğe(toplam 4 usg)dr Bahar Hn bir kez değerlendirdi ve çok sağlıklı dedi.çok kısa sürdüğünü düşünmüştüm aslında hanım kadar uzuuuuun uzun incelememişti ama beni çok iyi motive etti.(tatildeyken bile telefonunu açarak üzgün olduğum anda tahlil sonucumu değerlendirip rahatlatıcı bilgilendirmeler yapmıştı..)ve şuan öğrendim ki renkli dopler yapılınca ısıdan hücrelerde erime? tam bilmiyorum ama zarar verebiliyormuş bebeğe....usg de çok sık yapılmamalıymış ve 2kez istendi benden....
    Yani netice olarak herkes dr olamıyor işte...Bahar hn a keşke daha önce gitseydim herkese tavsiye ederim.

16. 28 Eylül 2011
  17. LeyLi

LeyLi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Ben 2009 temmuzda hamile kaldım.Ve gebeliğim boyunca Op.Dr.Tuğba İpek Kutlay'ın özel muayenehanesine gittim.Doğum içinde anlaşmalı olduğu hastanelerden birini seç dediğinde bana yakın olan ayrıca orda da görev yapıyormuş Çamlıca Hospitalium'da yaptım doğumumu.Epidral+spinal oldu .Memnun kaldım diyebilirim.

18. 11 Aralık 2011
  19. serce82

serce82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam kızlar, ben de hospitalium çamlıca Bahar Besen' e gidiyorum. 34 haftalık hamileyim. Çok memnunum doktorumdan. Güler yüzlü ve ilgili. Doğumumu da burada düşünüyorum ama ben normal doğum istiyorum. Doktorum konuşmak için erken olduğunu söyledi. Çünkü gebelik şekerim var, biraz tombiş olabilir kızım:) Yalnız forumlarda dikkatimi çeken bu hastanede hep sezeryan yapanların yorumları var. Yok mu Hospitaliumda normal doğum yapan...