çamlıca medicana

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve desertrose tarafından 27 Ekim 2008 başlatılmıştır.

27 Ekim 2008
    Konu Sahibi : desertrose
  1. desertrose

desertrose Guest

merhaba arkadaşlar çamlıca medicanaya giden varmı yada tedavi gören.ben bu ay aşılama yaptırmayı düşünüyorum.galiba çamlıca medicanada yaptıcam.doktor faruk vanlıoğlu galiba.iyi bi doktor olduğunu duydum ama daha görüşemedim.

2. 27 Ekim 2008
  3. desertrose

desertrose Guest

bu hastane hakkında bilgisi olan hiç yokmu.

4. 28 Ekim 2008
  5. desertrose

desertrose Guest

anlaşıldı bu konuya sdece ben yazıyorum heralde

6. 28 Ekim 2008
  7. pitika

pitika Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam ben bebeğimi orda doğurdum doktorum dışardan geldi o yüzden bilgi vereceğim tek konu ortam ile ilgili memnun kaldım güzel bir hastane

8. 28 Ekim 2008
  9. elitu

elitu Rabbim sen yardımcımız ol Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bahçeli medicana ya gidiyorum ben de.

10. 29 Ekim 2008
  11. desertrose

desertrose Guest

işlemlerini sgk üzerindenmi yaptırıyosun.doktorun kim.

12. 30 Ekim 2008
  13. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    selam mesajını yenı gördum........ben orada tedavı gördum çok ilgılı ekıp ve doktor daha önce gıttığım yerden memnun degıldım .tedavım negatıf oldu ama tekrar iki ay sonra yıne oraya gıdecegım çunku ilgi guzel ve bu işler zaten kısmet........rabbım tum ısteyenlere bebışler versın.evım de oraya yakın sayılır. inş herşy guzel gıder canımmmmmmmmmm

14. 31 Ekim 2008
  15. desertrose

desertrose Guest

selam canım meslektaşız galiba.bende bu yüzden fazla giremiyorum siteye.sen ne yaptırmıştın aşılamamı tüp bebekmi.benim evede en yakın ora sayılır.dediğin gibi kısmet canım bazı arkadaşlar tedaviye ara verince bile hamile kalabiliyor.bende çok heyecanlıyım bu ilk aşılama olacak.bizde eşimde morfoloji sorunu var.inşallah bizim kucaklarımızda dolacak.

16. 31 Ekim 2008
  17. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    selam ben mıkro yaptırdım........benım üçüncü denememdı benımde eşimde sorun var ama bu kez tahlıller çok kötu değil ama yınede normal yolla hiç hamiş kalamdım..sen kaç yıllık evlısın..........galıba yakın sayılırız .......benım işim umranıyede .......hastaneden ve doktordan memnunum sınuç olumsuz çıkınca genelde aramaz doktorlar ama benım doktorum aradı hatta gel konuşalım dıyerek moral verdı..........ilk deneme jınemedde olmuştu ordanda çok memnundum altı aylıkke erken doğumla kaybettım........ ama benım tedavıyle bı oğlum var ben ikinci için son şanşımı denıcem.........hayırlısı..inş sende bebeğine kavuşursun canımmmmmmmmm

18. 1 Kasım 2008
  19. desertrose

desertrose Guest

selam senin eşinde ne sorunvardı.benimde eşimde sorun.bizde normal morfoloji % 1 çıktı.26 yaşıdayım 1,5 yıldır uğraşıyoruz bebek için 4 senelik evliyim.benim işimde beykozda.beykozda hiç tüp bebekmerkezi yo.kne güzel bir oğlun varmış allahona uzun ömür versin.inşallah 2.çocuğunada kavuşursun canım.