candy_candy min diyet günlüğü xD

Konusu 'Diyet Günlükleri' forumundadır ve candy_candy tarafından 27 Nisan 2010 başlatılmıştır.

27 Nisan 2010
    Konu Sahibi : candy_candy
  1. candy_candy

candy_candy Başlangıç:22.11.16- 118,4 Üye

Beğenildi:
    5.725
    Ödül Puanları:
    188
    anam başlık çok komik oldu :roflol:

arkadaşımın diyet günlüğünü görüp hasetimden çatladım.. bende dedim yapayım bi tane..

ben candy_candy;

90 kilo ve üzerindekiler birlikte zayıflıyor, 5. takım cuma zayıflama yarışması ve 5 günde 5 kilo diyeti topiklerinde aktif olarak bulunuyorum.. 5 günde 5 kilo diyetini yapıyorum.. yaptığım diyet şok diyet değil sürekli uygulanabilir bi diyet.. 5 günde 5 kilo denmesinin sebebi verilen kiloyu o hafta içindeki o 5 günde veriyor olmak ve o haftada 2 gün serbest olmak..

ben haftanın serbest günlerini cumartesi ve pazar olarak seçip bu pazartesi ikinci denememe başladım.. daha önce 3 gün yapıp bırakmıştım.. 3200 gr vermiştim ama bıraktıktan sonraki 9 gün boyunca tatlı yediğimden daha doğrusu tatlı ile beslendiğimden(abartmıyorum tatlı ve ekmek dışında pek bişey yemedim) 2300 gramını geri aldım.. bu haftaya da 106,7 ile başladım.. cuma ve cumartesi günleri sabah tartılıcam ve hep beraber göreceğiz kaç kilo verdiğimi..

bugün 2. günüm yani sebze günü:

sabah salatalık biber ve domates yedim.. bunlardan yaptığım söğüşten iki kaşık yiyerek evden çıktım.. yanıma da 3 tane salatalığı dilimleyip almıştım.. üçünü de bitirmişim :kedi:

şimdi eve gidip sabah yediğimin aynısını yicem..

gün biterken bu mesajımı düzenleyip bu günü bitiririm..

ha bi de ilvina form çayı içiyorum.. yemeklerden yarım saat önce içiliyor.. o da sanırım sindirim sistemimi iyiden iyiye düzene soktu..

hadi kolay gele hepiciğinize.. opuyorumnanaktan

2. 27 Nisan 2010
  3. candy_candy

Beğenildi:
    5.725
    Ödül Puanları:
    188
    öğlen eve gittim.. bi acı bi tatlı biber közledim.. doğradım onları ince ince.. içine de domates ve salatalık doğradım.. mmm.. limonla tuzla bi harika oldu.. yalnız yanında yarım dilim kepek ekmeği ve bi parmak peynir yedim :çok üzgünüm: bu da günümün kaçamağı olsun napim.. akşama da planım yaklaşık olarak bu şekilde.. yanıma salatalık aldım yine.. akşam menümü yarın yazarım artıkın..

4. 27 Nisan 2010
  5. MaTaHari

MaTaHari papatya Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım kolay gelsiiiinnn bence şimdilik iyi gidiyorsun inşallah istediğin kiloya ulaşırsın opuyorumnanaktan

Peki kaç kilosun ve boyun kaç hedefin kaç yazsan daha iyi olur sanırım...bilmiyorumkismile

görüşürüz yine tatlım uğrarım sana Şeniz

6. 27 Nisan 2010
  7. candy_candy

Beğenildi:
    5.725
    Ödül Puanları:
    188
    uğra canım her zaman opuyorumnanaktan

boyum 171 kilom da 106,5 :gitme:

ama iki aya kalmaz 80lerin kapısına dayanıcam kararlıyım.. guclubacismile

8. 27 Nisan 2010
  9. candy_candy

Beğenildi:
    5.725
    Ödül Puanları:
    188
    kararlıyım dedim de iki ay önce de kararlıydım ben büle.. ama bu sefer farklı.. ben sankim hayatımın diyetini buldum.. opuyorumnanaktan

10. 27 Nisan 2010
  11. MaTaHari

MaTaHari papatya Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Yaparsın tatlım hiç ümitsizliğe kapılmaa insan istedikten sonra yapmayacağı şey yok, hele böyle bişeyi kafaya koydun mu senden kaçamaz artık. delikafadulden

Hem boyunda uzun bu kiloları versen fıstık gibi olursun evelallah bayanssulusmile

Hergün güzel paylaşımlarını bekliyorum :lepi: opuyorumnanaktan

Sağlıklı kilo vermelerr... olumunekankayizsmile

12. 27 Nisan 2010
  13. candy_candy

Beğenildi:
    5.725
    Ödül Puanları:
    188
    teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan

zaten 140 lardan düştüm bu kilom bana mucize gibi geliyo .. çocukluktan beri kiloluyum.. 6 kilo doğmuşum zaten ben.. kilo o yüzden garip gelmiyo bana.. sonradan almış olsam herhalde ddaha azimli olurdum bu zamana kadar.. ama bundan 3-4 yıl öncesine kadar hiç umrumda bile değildi valla kilo vermek.. şu son 1,5-2 yıldır ben kilo vermeyi istiyorum gerçekten.. zaten 30 kiloyu da son 1 yılda verdim.. yalnız bende bi durum var.. kışı hiç sevmiyorum.. ölüyorum sanki kışın ben.. zoraki nefes alıyorum falan.. kış girer ben susarım.. kaydirigubbakcemile3 o yüzden baharla birlikte de bi gaza gelme durumu oldu tabi.. bi dahaki kışa kadar hepiciğine veda etmem lazım kilolarımın ramazana kadar yani..

kısmet boshayallersmile başladık işte..

14. 27 Nisan 2010
  15. Kalliste

Kalliste Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    153
    candycim hayırlı olsun yeni konun caım desteklerimiz burdanda sürecektir :))

16. 27 Nisan 2010
  17. candy_candy

Beğenildi:
    5.725
    Ödül Puanları:
    188
    teşekkürler kaptanımm.. opuyorumnanaktan

18. 27 Nisan 2010
  19. candy_candy

Beğenildi:
    5.725
    Ödül Puanları:
    188
    az önce bi çabuk çorba kaçamağı yaptım.. kalorisi düşük 57 kalori ama yine de yapmasam daha iyiydi tabi.. yalnız salatalığım bittiği için ve acıktığım için yemek istedim.. akşam eve gidip bişeylere dalmamak için.. inşallah engellemez diyetimi.. eve gidince de biber közleyip domatsle birlikte pişiricem bir nevi yumurtasız menemen yani.. bi de salata yaparım..