canı sıkılmak

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve melek elif tarafından 3 Eylül 2007 başlatılmıştır.

3 Eylül 2007
    Konu Sahibi : melek elif
  1. melek elif

melek elif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya arkadaşlar canınızın çok sıkıldığı zaman ney aparsınız bazen bilinmeyen bir sıkıntı gelir. ama sebebi belli bile değil bir akılllllbenneyaptımki

2. 3 Eylül 2007
    Konu Sahibi : melek elif
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    Şu aralar canım sıkılıncacigara icmeye yelkeniyorum sankim can sıkıntımı gidericek yaaaatatlicadiarzu ( ama gecen gün bir tene tütttürdüm tütürme zolaydım yein dibine giriyodummmmm:Roflol:)
    Yada kendimi oyalıcak hobiler buluyorum..Kitap okumak gibi yada kendimi geliştirmek gibi(mesela benim ingilizcem cok az onun kursuna gitmeyi denedim onuda yüzüme bulaştırdımmmmmm:çok üzgünüm: çok bulaşıkcıyımyatatlicadiarzu )
    Yada odama kapanır oynak pop tarzı müzikler dinlierek canımın sıkıntısı ne oldugunu nerde hatalı oldugumu vs... bu gibi sorular sorar o can sıkıntısının nededini bulmaya calışırım..Eğer bulamzsamda can sıkıntım yokmuş gibi davranır hayatımı etkilemesine izin vermeme calışrımı...Umarım yardımcı olmuşumdur..Ha birde aklıma başka gelen olursa eklerimmmm:1hug: