Canım anneme...

Konusu 'Sevgini Haykır' forumundadır ve burcu_01 tarafından 9 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : burcu_01
  1. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    9 aylık hamilelik dönemin boyunca ağlamalarına, pişmanlıklarına, kadersizliğine dair bin bir türlü sitemine neden olduğum için, üç sene boyunca seni hollanda ineği olarak kullanıp her gittğim yerde meme istiyorum diyerek seni rezil ettiğim için, sokakta oyun oynarken düştüğümde ayağa kalkmayıp beni kucağina alana kadar ciyak ciyak ağladiğim için, 10 yaşında olmama rağmen beni ayağinda salla diye inatla yalvardiğim ve senin dizlerin uyuşsa da inmemek için direttiğim için, her türlü işini bırakıp benimle evclik oynaman için ısrar ettiğim için, babamın sana aldiği oyuncak bebeği ben istiyorum diye ağladiğim ve senin o bebeği bana vermene sebep olduğum için, ilkokulda beş sene boyunca beni okula götürüp getirdiğin için, sınıfa girip sana el sallamadan gitmene izin vermediğim için, her 23 nisan töreninde okuduğum şiirleri dinlemeye gelip güneşin altında saatlerce seni beklettiğim için, iki de bir aşık olup gözyaşlarımla ve bitmek bilmeyen depresyonumla seni de kendimle ağlattiğim için, sana "yeter artık burcu sadece sen değil sayende ikimiz birden aşık oluyoruz" dedirttiğim için, bütün yürek sancılarımda başımı okşayip bu da geçer kızım dediğin için, ayrılık fena koyduğunda içip içip küfrettiğim ağladiğim savrulduğum zamanlarımda yanımda benimle beraber aynı acıları sana da çektirdiğim için, sınav stresimle seni yiyip bitirdiğim için, bütün öğrencilik yıllarım boyunca seni de kendimle sürüklediğim için, her işimi sana yaptirdiğim için, ben püfür püfür nargile içerken odamda senin sigara içmene söylendiğim için, konu açılmışken nargile sevdam yüzünden ocağini batirip durduğum perdelerini sararttığım halılarını yaktiğim için, tişörtümü giydiğinde sana kızdığım için, sakız çiğnemene söylendiğim için, senin paranla senden habersiz gidip fotoğraf makınesi aldiğim için, sürekli yiyip içip attiğim için bütün bulaşıkları sana yıkattiğim için, odamı dağitip evden çıktiğim ve eve gelince tertemiz bulduğum için, rujunu rimelini alliğini alip kendi tuvalet aynama koyduğum için, gelinliğini ve nişan tuvaletini (nasıl oldu hatirlamıyorum ) kaybettiğim için, ve en kötüsü de üç kuruşluk insanlar için seni ezip geçtiğim ve seni o halde bırakıp evden gittiğim için, seni bütün çocukluklarıma katlanmak, her düştüğümde ellerimden tutup beni ayağa kaldırmak zorunda bıraktığım için, seni ağlama duvarım haline getirdiğim için, çoğu kez seni sevdiğimi söylemeyi seni öpüp koklamayı unuttuğum için, seni kraliçeler gibi yaşatamadiğim için, o çok sevdiğin antepfıstığını almayı her seferinde unuttuğum için, gecikme dediğine arkadaslarımda kaldiğim ve sana haber vermediğim için ÖZÜR DıLERıM ANNEM.. bunca şeye rağmen hayatımdaki en güzel şey sizsiniz, iyi ki doğurmuşum diyen canım annem, tek dileğim hep başımda olman, omzunun göğsünün nefesinin sesinin sıcakliğinin hep yanıbaşımda olması... Umarım ben de senin gibi Güzel bir anne olabilirim..ama sanmıyorum.. senin gib bir anne dünyaya yalnızca bir kere gelir. ve şükürler olsun ki o da benim annem olur.. ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN ANNEM SENı ÇOK SEVıYORUM....

2. 9 Mayıs 2010
  3. woma

woma Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :) itiraflarla dolu anne sevgisi çok güzel yazmışsın cnm tüm herkesişn anneler günü kutlu olsun

4. 9 Mayıs 2010
  5. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    sağ ol canım. Bunu geçen sene yazmıştım, Bütün aileme okumuştum, hepsi ağlamıştı. hele aBimin eşi =)) dün okuyunca Bir de Burdan haykırmak istedim

6. 9 Mayıs 2010
  7. Queen.

Queen. Rüzgâr.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Senin annen bir melek burcu:1rolleyes:

8. 11 Mayıs 2010
  9. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    herkesin annesi Bi melek yaa canımız onlar Bizim..

10. 11 Mayıs 2010
  11. Queen.

Queen. Rüzgâr.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tabiki canım allah hepsini başımızdan eksik etmesin :Saruboceq: