Canım Arkadasım Sudeyoncaa 'da artık anne oldu:)))

Konusu 'Duyuru : Müjdeeee bebeğim oldu :)' forumundadır ve cornelia35 tarafından 11 Eylül 2009 başlatılmıştır.

11 Eylül 2009
    Konu Sahibi : cornelia35
  1. cornelia35

cornelia35 HoŞGeLDiN BeBeĞiM.... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım arkadasım okadar mutlu oldum kı sen aradıgında:gitme: hemıleyım diye aradıgın gün gibiydii nekadar zaman gecmişş ne büyük bi mucızeyle hamıle kalmıştın a.sne kadar sevınmıştıkk bundan 9ay öncee.şimdi ise anne oldun artıkk..:kedi:.bide o sancınla benı düşünüp dua etmen benı cok mutlu ettı :asigim::1hug:inşş allahım bu ramazan ayının hürmetıne duanı kabul eder bütün bebek hasreti olan herkese bunu yasatırr :Saruboceq:a.s.allah ömür boyu saglıklı bi şekılde yasamasını nasip etsın canım allah analı babalı büyütsün bi ömür boyu mutlu olun inşşş:))):1hug::asigim::asigim:a.s.:KK46:oğlumuzzz olduuu kaydirigubbakcemile2:teytey:

2. 12 Eylül 2009
  3. Jasencka

Jasencka hoşgeldin miniciğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok sevindim maşallah :nazar:allah analı babalı büyütsün allah isteyen herkese sağlıklı bebişler versin inşallah

4. 12 Eylül 2009
  5. cornelia35

cornelia35 HoŞGeLDiN BeBeĞiM.... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    amin cnm sağol inşşşşşşş

6. 12 Eylül 2009
  7. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    tam konu açmaya gelmiştim ki cornelia cım açmış konuyu ,
    evet oğlumuz poyraz dün itibariyle aramıza katıldı ..
    annesine çoook geçmiş olsun ,oğlumuza da hoşgeldin diyorum
    canım arkadaşım en kısa zamanda oğlumuzu görmeye gelicem ,melis te kardeşini çok merak ediyo ..

hayırlı olsun ,allah mutlu uzun ömürler versin inş..

8. 13 Eylül 2009
  9. sudeyoncaa

sudeyoncaa pozitif ol.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    ayy size inanmıyorum konuyu görünce şok oldum canım corneliam benim çok tşk ederim evet herşey dün gibi ben bile şuan hala inanamıyorum Allahıma binlerce kez şükürler olsun diyorum çok ama çok mutluyuz 3 gündür. Doğumum biraz zor oldu ama mutlu sonla bitti 5 saat sancı çektim sonra sezeryana alındım o anki halimle duam seninle oldu inş. kabul olucak merak etme.

Ayçacım seninlede nerde nasıl tanıştık çocuk istiyodum sen bana hastane tavsiye ettin sonra hamile kaldım şimdi de bebeğimi kucagıma aldım çok şükür Allahıma çok güzel bir duygu yaaa neyse bize gelince görürsün oğlumuzu bekliyoruz. Allahım olmayan herkese nasip etsinn

10. 13 Eylül 2009
  11. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım ,karnım burnumdaydı seni ilk gördüğümde ,şimdi kızım yaşına girecek nerdeyse :)) nasılda minik bıcır bıcır bir hatun demiştim içimden ,ne çok istekliydin ,doktorun dediği herşeyi yaptın ve çok beklemeden kavuştun oğluna ..valla dün gibi ..minik anne ,allah yuvanızdan huzuru eksik etmesin ...hep mutlu olun ..

12. 7 Nisan 2014
  13. mervegecit

mervegecit Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    16
    gözünüz aydın olsun allah analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı bir evlat olsun ihşallah :)