canım arkadaşlarım ben akmış siyahtan bu renge nasıl dönerim(resimlii)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve sedefokt tarafından 20 Ocak 2010 başlatılmıştır.

20 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sedefokt
  1. sedefokt

sedefokt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlarım bana neler yapabileceklerim hakkında bilgi verirmisiniz sizce kuafördemi yaptirim yoksa kendim yapabilirmiyim saçlarım sarıydı(röfle) siyaha boyattım 1 hafta arayla 2 defa 3 aydır boyamıyorum ve saçlarımın arkası acayip aktı beyaz sabun sayesinde nerdeyse sarılarım çıkacak:)ben şimdi aşağıdaki renge dönmek istiyorm sanırım açık kumral bu renk bana neler yapabileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim

Ekli Dosyalar:

2. 20 Ocak 2010
  3. sedefokt

sedefokt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ilk 2 resim benm saçlarım sonraki 3 resimde dönmek istediğim renkler yardımlarınızı bekliorm

4. 20 Ocak 2010
  5. jadii_

jadii_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bu renk saçını açmadan olmaz siyah olan kısımları açtrman lazım

6. 20 Ocak 2010
  7. karamelim

karamelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    üzgünüm ama zor görünüyo ancak çok iyi boya kullanan iyi bi kuaföre gitmen gerekiyo 2 boyamadan sonra tutar diye umud ediyorum

8. 20 Ocak 2010
  9. pipirikli

pipirikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet açık küllü kumral olduğu kesin ama ilk resim tam kumral gibi durmuyor uçları şuan benim rengimde [ açılmış saçımın üzerrine yaptığım fındık kabuğu-sarı karışımının yine üzerine yaptığım kumral neticesikafamçokkarıştı) bende gösterdiğiniz kumralı yapmaya çalışıyorum şu sıralar ama açılan saça ( ki koyu renk saç çok sapsarı açılmaz sanırım yıpranmaması için ) ilk seferde tutmuyor birkaç sefer üst üste boyamak gerekiyor , yani anlayacağınız bir kuaför parası harcanıyor , bence gidin kuaföre bari uğraşmazsınız o kadar

10. 20 Ocak 2010
  11. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    açtırman lazım gende ....ben açtırcam diye 2 defa yaktım saçları bidaha tövbe .......bu arada benim saçlarım seninkinden çok daha fazla akmıştı genede yandı kestirerek kurtulmaktan başka çare yok malesef:KK43:

12. 20 Ocak 2010
  13. stuff.edc

stuff.edc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    palette yoğun renk açıcı üstünede neva color acık kumrala boyuyucam umarım istediğim küllü sarıyı elde edebilirim sonucları yazıcam :)

14. 20 Ocak 2010
  15. sedefokt

sedefokt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    stuff senin saçlarındamı benimki gibii:)eğer öleyse neolur bana yardım et :)sonuçlarını bekliormmm

16. 20 Ocak 2010
  17. sedefokt

sedefokt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    diğer arkadaşlarımada tşk ederim yorumlarınız için boya silicisi falan diyorlar ya onlarla yapılsadamı yanma oluorr tecrübeli arkadaşlar yardımlarınıza görüşlerinize ihtiyacımm var:)

18. 21 Ocak 2010
  19. 2yengec

2yengec Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım siyaha boyayanlardan ve sonrada sıkılanlardanım bende.silici dedikleri şey saçta bulunan rengi 4 tona kadar açabiliyormuş.yani bu silici siyah çin geçerli değil.çünkü siyah bir tondur.ve siyahın açığı koyusu yoktur.silemek değil yapacağın işlem saçını açtırmak.bende yılbaşından önce açtırdım saçımı..sonuç şudur.yandım bittim mahvoldum saçım gitti diyemeyeceğim.yanma denen şey olmadı bende.saç tellerim biraz inceldi.açma işlemini yaptıktan sonra 3 4 parmak kadar kesti saçımı.uçlara doğru yine bir miktar kuruluk vardı.iyi bir şampuan,krem,ve durulanmayan bakım kremini hiç aksatmadan kullandım.daha bir ay bile olmadan saçlarımdaki kuruluk gitti.saçı boyatıp yakasını bırakmıycaksın.bakımını yapcaksın.saçımızında cildimizden farkı yok.ellerimize yüzümüze nasıl krem o bu şu kullanıyosak saçımızada bakarsak iyi olacak.