Canım Babacığım Annemi Çok Sevdiğin İçin Sana Çok teşekkür Ediyorum

Konusu 'Tebrik, Teşekkür Ediyorum /:)' forumundadır ve ddilsah tarafından 16 Haziran 2009 başlatılmıştır.

16 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ddilsah
  1. ddilsah

ddilsah ♥♥♥ VOLİM TE ♥♥&#982 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    78
    Herkesin babası özeldir fakat benim ki ayrı... O annemi çok sever. Annemden aynı yakınlığı göremese dahi çok sever. Bazı annemin sülalesince ezilse dahi anneciğime laf kondurmaz. Onun akrabası benimde akrabamdır der güler geçer bazı sözlere... Annem öyle değildir. Kötü değil ama babam kadar geniş gönüllü değil... Bilen bilir geçen günlerde annem karasu kocaali de dedemin mezarındaki otları temizlerken kene ısırdı kolunu. Hemen hastaneye gittik. Doktor kesti aldı. Keneyi... Üç gün dikkatli olun. Ufacık bir şeyde hemen gelin dedi. Bizde bekledik üç gün bir şey olacak mı diye ama olmadı Allah'a şükür...Neyse biri iki gündür annem keyifsiz nezle gibi... İnatla üşüttüm ben ondan böyleyim doktora gitmem diyor... Söz geçiremedik kadına... Bu akşam babam tek başına yemek yedi. Eve gelirken kiraz almış... Yemekten sonra bir tabak dolusu kiraz yıkadı. Şekeri sınırda olduğundan kızdım bende. Baba yeni yemek yedin hepsini yiyemezsin diye... Sevgili babacığım bana dedi ki; kendime koymadım kızım annene götüreceğim. Biz hasta olduk mu o hep bize bakıyor ya... İyikende koşuşturuyor ya... Birazcıkta ben ona bakıyım dedi. Çok duygulandım.. Bazılarına basit birşey gibi gelebilir ama benim için önemli...HEmde çok önemli. Bana cevap verirken gözleri dolu doluydu babacığımın...yılların minneti vardı sanki... İnce düşünceli, nazik babam benim annemi bu kadar çok sevdiğin için sana çok teşekkür ederim. Senin hakkını nasıl ödeyeceğiz bilemedim...

2. 16 Haziran 2009
  3. AyBeLiM

AyBeLiM Keyfinin kahyası:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ortim geçmiş olsun cnm. Aman ihmal etmeyin gitsin doktora.

Allah annen ve babana hep birlikte sağlıklı, mutlu bir ömür nasip etsin. Mutlulukları daim olsun canım.:nazar:

4. 17 Haziran 2009
  5. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Ne mutlu Beyzam sana, annene ve kardeşine böyle bir babaya sahip olduğunuz için...:nazar::nazar:Çünkü genelde erkekler hastalığa karşı fln kadınlar kadar hassas olmuyor ya da olamıyor...Allah başınızdan eksik etmesin babacığını...:Saruboceq:Sizin iyi günlerinizi göstermek nasip etsin annene-babana şekercim...yerimsenibenSeni çok öpüyorum.opuyorumnanaktan

6. 17 Haziran 2009
  7. ddilsah

ddilsah ♥♥♥ VOLİM TE ♥♥&#982 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    78
    canım ablam teşekkür ederim... babam başka bir adam yaaa..hiç kıyamaz karısına ve evlatlarına...çok vefalıdır canem benim... şimdi buraya böyle birşey yazdığımı bilse oturur hüngür hüngür ağlar. kızım benim için neler yazmış diye...çok seviyorum babamı...

8. 18 Haziran 2009
  9. mavis87

mavis87 Tek sevdam vatanim... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Allah herkese böyle bir es nasip eder insallah :Saruboceq:

10. 22 Haziran 2009
  11. SeYHaN

SeYHaN Taze Gelin <3 Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ay canim ya cok duygulandim

12. 22 Haziran 2009
  13. ddilsah

ddilsah &#9829;&#9829;&#9829; VOLİM TE &#9829;&#9829;&#982 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    78
    amin canım...hayırlısıyla inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sorma yaaa bende yazarken epey göz yaşı akıttım :çok üzgünüm::1hug:

14. 27 Haziran 2009
  15. burcukutlu

burcukutlu anne, eş, çocuk, kardeş.. Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Ne mutlu size böyle bir babaya sahip olduğunuz için.

16. 27 Haziran 2009
  17. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    Keşke Bende Öyle Bi Babaya Sahip Olsaydım..
    O Kadar Şanslısınızki.. Annende Sende Canım..
    Kıymetini Elbette Biliyosunuzdur Ama Bu Akşam Daha Sıkı Sarıl Babacığına..
    O Sıcaklığa Muhtaç Çok Kişi Var.. Bunlardan Biri Olmak Beni Kahretsede mafoldumben

Allah Mutluluğunuzu Daim Etsin Güzelim :Saruboceq:

18. 27 Haziran 2009
  19. ddilsah

ddilsah &#9829;&#9829;&#9829; VOLİM TE &#9829;&#9829;&#982 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    78
    Teşekkür ederim...Allah evlatla anne baba arasına kin nefret koymasın. Çok acı bişi...İnsanız sonuçta öfkelendiğimiz kızdığımız sinirlendiğimiz oluyor ama kin nefret düşmanlık çok kötü çok... Malk mülk davasından yıllarca ana babasına dargın yaşayan insanlar biliyorum. ve bu durumlara çok üzülüyorum.:çok üzgünüm:
    :1hug:a.s.​

Bilemediğimiz zamanlar oldu. Artık sımsıkı sarılacağım babacığıma...Kaybedince ah vah etmektense yaşarken kıymetini bilmeli...İnsan büyüdükçe hayat daha anlamlanıyor...Seviyorum yaşamayı. Çok teşekkür ederim Günicen içten samimi sıcak mesajın için...opuyorumnanaktana.s.a.s.