canım cayır cayır yanıyor..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve zhr79 tarafından 15 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Ekim 2010
    Konu Sahibi : zhr79
  1. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    hic istemedigim bir ruh halindeyim daha onceden yasamıs olmam cokda hafifletmiyor bu acıyı...5 senelik bir ilişkiydi neticesinde uzaktan devam ediyordu ama cok alısmıstım suan baktıgım heryer onu hatırlatıyor bana..bir oje bile:) komik gelebilir belki ama en son o hayatımdayken surmustum bu ojeyi en son o geldginde kullanmıstım bu ruju boyle devam edip gidiyor işte..daha once askere gitmeden once terketti beni ve askerde aradı pismanım dedi seviyordum hala ve kabul ettim daha sonra askerligi bitti geldi bir kac hafta sonra olmayacak bu iliski dedi ve tekrar gitti:sinifsinif: bir ay olmadan aradı acmadım sonra bi mesaj

yuzum yok artık ama yapamıyorum sensiz olmuyor dedi bi sure boyle gitti ve tamam dedim bir kez daha:gitme: okadar cok soz verdiki bu isi cocuk oyuncagı yaptım artık olmayacak ayrılık yok..ben ona hayal kuramıyorum korkuyorum dedigimde..korkma bırakmıycam hic hayaller kurmaya devam et dedi..ama 2 hafta once sogukluk basladı uzaktı bana zaman verelim dedi bu iliskiye eski heyecanım kalmadı kafam dolu..ve en sonunda 2 gun once olmayacak yurumeyecek dedi bitirdi..o bitirdi ama bende bitmedi hicbirsey ne bekliyordumki oncedende bırakmıstı sasırtmamalıydı beni ama gene sasırdım cok guvenmistim cunku..ona bu durumun gecici oldugunu duzelecegini beni ozleyecegini soyledim ama umrunda degildim..inanmıyor bi tarafım hala saka gibi geliyor canım yanıyor simdi diyceksinizki donse bile kabul etme bu adamdan hayır gelmez..haklısınız belki ama kahretsinki hala seviyorum onla kurdum ben butun herseyi beynimde butun hucrelerimde onunla ilgili hayaller anılar var unutmak istemiyorum..dun elim kesildi cok derin ama hic acımadı canım onun acıttıgı kadar umrumda bile olmadı bi sinir anında bardagı hızlı carptım ve elime saplandı bu cam bilegimede gelebilirdi simdi olmazdım bile burda belki..degermiydi degmez..dunya donuyorda ben bakıyorum sadece bombos bir hayat var suan benim icin o orda ben artık onunla olamıycam keske sevmeseydim cok uzgunum cok mutsuzum..diyeceklerinizi az cok tahmin ediyorum ben yasadıklarımı paylasmak istedim basına buna benzer seyler gelenler vardır mutlaka yanlız degiller bende onlardan biriyim..

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Kasım 2010
  2. 15 Ekim 2010
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Her şeyin hayırlısı.:teselli:

4. 15 Ekim 2010
  5. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bende oyle teselli olmaya calısıyorum ise yaramasada:sinifsinif:

6. 15 Ekim 2010
  7. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Cok tutarsız bir insanmıs ilerde de sorun yasardın canım. Unutmak kolay degil emin ol herkes senin gibi hissediyor. Bende böyleydim ilk cıktıgımız zaman sadece 1 ay sürdü iliskimiz aynı yerde calısıyorduk kimsenin anlamaması lazımdı falan filan.

Ne kadar acıydı her gün yabancı gibi davranmak. Hayırlısı. :teselli:

8. 15 Ekim 2010
  9. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    cok zor ya..evet tutarsızlıkları cok 3. bu yani

10. 15 Ekim 2010
  11. Smyl

Smyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende aynı kaderi paylaşıyorum seninle..
    gel gitleri oldu hep ben 2. ci kez terkedildim geçen hafta affet dedi affettim 4 gün sonra yapamıyorum..
    affettiğimde bana hep yanındayım seninleyim diyordu..
    ama tam sinir dönemimde bırakıp gitti..
    ben arkadaşlarımı onun için karşıma almışken.. o bıraktı gitti..
    çok kötüyüm bende..çokk...
    Allah yardımcımız olsun..

12. 15 Ekim 2010
  13. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım yaa
    okudum uzuldum
    canım yanlız kendıne zarar verme modundasın
    yapma bunu lutfen
    tamam acın cok ama herseyden ote anne baban var sevenlerın var
    arkadasların
    bak burda bız varız
    destek oluruz sana
    konusalım bu acı azalıcak gıttıkce
    lutfen kendını toparlamaya calıs

14. 15 Ekim 2010
  15. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.256
    Ödül Puanları:
    238
    :bbo: 3 kez aynı olay yaşanmış ve hala sevebiliyorsun...
    Ben olsam yapamazdım herhalde. Soğurdum çok.
    Oyuncak etmezdim hiçbir şeyi.

Dediğin gibi bizim neler söyleyebileceğimiz belli.
    O yüzden daha fazla bir şey yazmama gerek yok.

Umarım toparlarsın kendini çünkü bu çocuktan sana bi cacık olmaz.

Bir de güzel kızsın yani... Elini sallasan ellisi... dicem ama o da olmaz.
    Güzellikle de alakası yok bu işin. En iyisi en klişe lafla sonlandırmak.

Hayırlısı olsun. :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Ekim 2010
  16. 15 Ekim 2010
  17. elcin2121

elcin2121 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    zor olacak ,aglıycaksın sızlıycaksın,üzülceksin,canın daha çok yancak ama gececek.geçtigi zamanda kendine verdigin zarar kalcak seninle sadce.hırpalama kendini fazla olan sana olur yoksa.sen onu defalarca affetmekle zaten bence bi hata yapmışsın canım artık gelsede dönme.zor olur senin içinbiliyorum ama yapma sakın bi kere yapan hep yapar unutma sakın.diyorum ya kendini üzdgünle kalcaksın sadce ve iç dünyana verdigin zararla.allah yardımcın olsun hayatım ne diyim.unutma insan oğlunun başaramıycağı şey yoktur yeter ki iste ...

18. 15 Ekim 2010
  19. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    niye boyle oluyor anlamıyorum dertleri ne..okadar canımı yaktıki yalan yok icim hala keske geri donse diyor ama bi yandan donmez diyorum sonra dusunuyorum bunca seyden sonra affetcekmisin donse bile kafam allak bullak:sinifsinif:

cok buyuk bosluktayım onceden yasadım bu acıyı ama azalma yok hep aynı nasıl gecicek bu bilmiyorum..dun elimi kestigimde canım acımadı bile ya dedigin gibi kendime zarar verme modundayım ama suan zaten cekiyorum kendime birsey yapsam bile acımı azaltmaz zaten yapmamdamafoldumben

bende oyle derdim ama nolduda ben boyle oldum bilmiyorum keske sevmeseydim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.