Canım çok acıyor...lütfen okuyun yardımcı olursanız sevinirim...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve axgxustos_bxoxcexgxi tarafından 17 Eylül 2010 başlatılmıştır.

17 Eylül 2010
    Konu Sahibi : axgxustos_bxoxcexgxi
  1. axgxustos_bxoxcexgxi

axgxustos_bxoxcexgxi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    3 yıllık bi ilişkim var ve biz ikimizde memur olduğumuz için ayrı şehirlerdeyiz.herşey çok güzel giderken erkek arkadaşım benden sebebini anlayamadım bir şekilde uzaklaştı..beni aramıyor sormuyor...2 gün konuşmayalım ben arıyorum sonra yine..tabi dayanamıyorum sitem edip ağlıyorum telde..neler oluyo biz niye bu hale geldik diyorum..zaman istiyo benden..1,5 aydır kullanıyo zaten bu zamanı...kendimi çok yıpratıyorum hiç bişey yiyemiyorum çok zayıfladım çevremdekilere de ramazandan dolayı oldu diyorum..kardeşim de sıkıldı sanırım artık benden..madem seni bu kadar üzüyo bırak gitsin diyo..ama ben aşırı seviyorum..öle bişeykiii biyerime bişey olsa hiç acımıaz gibi gelio..napcam ben kafayı yiyorumm kendime anlatamaıyorum mantıklı olan bişeyi..yanıma çağırıyorum maddiyatı öne sürüo..ben gelim diyorum annesi gelio gidio sürekli...kızlar bne çok seviyorum onu..bu bihterin saptantılı aşkı gibi ya:KK43:(((...aşkı memnuyu izlerken kızıyodum bihtere bıraksın artık behlül onu istemio niye gururunu ayaklar altına alıyo..ama bende aynı çok am açok acı çekiyorum..sağlığımdan olcam...

2. 17 Eylül 2010
  3. elefera

elefera Hosgeldin melegim (: Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    101
    Ne Bıhter'mıs!
    Bence Bıhter'ın sonunu dusunun,
    bu belkı askınızdan vazgecmenız gerektıgını
    yada en azından bıraz akısına bırakmanız gerektıgını hatırlamanıza yardımcı olur.

4. 17 Eylül 2010
  5. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Yapma güzelim ya sen de görüyorsunki değmeyecek birisi demekki.
    Belliki senden sıkılmış belkide başka biri düştü aklına. Seni üzmek istemem ama dışardan bakınca böyle görünüyor. Bu kadar üzerine düşme oluruna bırak. Hayat ondan ibaret değil. Eğer seni seviyorsa zaten bişeyler yapacaktır seni kaybetmemek için. Olmuyorsa zorlamanın anlamı yok. Sen böyle davandıkça daha çok uzaklaşır ve saygını da yitirirsiniz.
    Biraz üzülürsün ama inan ilerde iyiki güçlü olmuşum dersin. Hakkınızda hayırlısını dilerim ama durduk yere soğuyan adamdan hayır gelmez...:nazar:

6. 17 Eylül 2010
  7. axgxustos_bxoxcexgxi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben gerçekten bu hale düşcek kadar güçsüz değildim etrafımdakiler ayrıl diyor..ama bilmiyorum kaçan kovalanır misali yapışkan gibi oldum bu bneim açımdan çok çok üzücü:KK43:(...bihterin aşkının sonunu düşünüyorum..elim ayağım onun yaptıklarını düşününc öle titrioki..belkide başıma bişey gelse böyle düşünmücem..canım hiç yanmazmış gibi hisediyorum ya:...:KK43:

8. 17 Eylül 2010
  9. axgxustos_bxoxcexgxi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım devamlı böyle sorunları olur onun ben hep yanında olmaya çalıştım..bana ikide bir sen çok iyisin ben sana layık değilim diyip duruyo..benimle konuşma işini azaltmak istedğini sölüyor yanii uzmanlık sınavı için ders falan çalışcakmış..ikimzinde yaşı 27..yaş haddine takılmamak için çalışıyomuş ama uzmnalık falan bneim hiç umrumda değilmiş öle diyo bana.benim morelim çok bozuk kendimi derse verebildiğiim sanıyosun bne yemek yemiyorum 1 aydır kendime yemek yapmadım dedim..oda öyle deme üzülüyorum diyo(içimden ozaman okadar sinir oluyorumki sanki gerçekten üzülüyo).nasıl davranmam gerektiğini bilemiyorum irademe hakim olamıyorum..ona bak başkası varsa bileyim ayrılalım dedim(her nekadar içim istemesesede).yok olurmu öle şey diyo..kendisi aramıyo ama ben arayınca canım diye konuşuyo ama çok kısa kesio gene(..kadir gecesi sabaha kadar ona kavuşmak için dua ettim yalvardım Allaha..ama ....bilmiyorum...

10. 17 Eylül 2010
  11. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Canım biraz sakin ol. Böyle davranarak kendine de ilişkinize de zrar veriyorsun.
    Her şey olacağına varır. Sen ne yaparsan yap nasipten ötesi yok. Belki de senin bu kadar üstüne düşmen onu uzaklaştırıyordur. Sabırlı ol ve kendini tut. Onu şaşırt biraz mızmızlanma, noldu bu kıza böyle desin. Ders çalışmak istemesi mantıklı ama insan 7/24 çalışmaz yani illaki sana da vakit ayırabilir dengeyi kurması gerekir.
    Sen biraz sessiz kal bakalım ve kendini her şeye hazırla. Hiçbir şey dünyanın sonu değil.
    Her ilişkinin inişli çıkışlı dönemleri olur. Sen sessiz kalarak ona bi şans verdiğini düşün. Kendini toparlamaz, ilişkinizi düzeltmeye çalışmazsa yol ver gitsin.

12. 17 Eylül 2010
  13. puR

puR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Kafanı bulandırmak istemem ama,
    başka biri olabilir..

Kendini her türlü duruma hazırla ve bu kadar saplantı yapma,
    olmuyorsa olmuyordur..

14. 17 Eylül 2010
  15. axgxustos_bxoxcexgxi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ilk başlarda kendimi çok güzel tutuyodum konuşurken gülüyodum falan ama sonra sonra öyle zor gelmeye başladıki onsuz kalabilme ihtimali(biliyorum çok cahilce yaşımın gerektiği şekilde konuşmuyorum)..ama son zamanlrda devamlı buruk bi ses tonu,ya ağlamaklı yada ağlar şekilde..oda diyo ki ben seni böle duyunca üzülüyorum..bi ara ne güzeldin diyo..iki gündür hiç konuşmadık ben seni çok özlüyorum dedim oda aklmız birbirimizde olduktan sonra 1 hafta konuşmasak nolcak diyo..canım bide ben onu aramadığım zaman sanki beni tamamen aklından çıkarcakmış unutcakmış gibi gelio..ben kendimi nasıl tutup aramıcamı nasıl akışına bırakcağımı bilemiyorum.

16. 17 Eylül 2010
  17. axgxustos_bxoxcexgxi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben ona başka biri varsa ayrılalım bak ben çok yıpranıyorum dedim bana beni bidaha arama sorma de dedim çıkim hayatından dedim yok öyle bişey dio..başkası olsa söylerim olmuo deyip ayrılırım diyo..onun benden biranda uzaklaşması beni böyle yaptı onu kaybetmek istemiyorum gerçekten..

18. 17 Eylül 2010
  19. figan

figan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence uzaklaşmış sizden..ve başkası ıolma ihtimali güçlü..

formül nedir dersen..sende onu umursama ama bunu nisbet için yaptığını belli etmeden..