canım cok sıkılıyor lütfen yardım

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU3 tarafından 2 Haziran 2009 başlatılmıştır.

2 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar merhaba lütfen konuşalım konuşmaya cok ihtiyacım var bunaldım artık....:a015::a015:

2. 2 Haziran 2009
  3. ecrin74

ecrin74 Guest

hayirdir???noldu ki???

4. 2 Haziran 2009
  5. EU3

EU3 Guest

bunaldım artık herşeyden herkesten...ağlmaktanda bıktımsenağlamaneden allah ım neden ya delircem valla kafayı yicem ya bende insanım ama değilmi arkadaşım?:çok üzgünüm:

6. 2 Haziran 2009
  7. EU3

EU3 Guest

ne ailemden yana şanslıyım...ne işimden....ne de sevgilimden....bıktım artık ya şanssızlık bu olsa gerek....ne yaptım ben ya bu kadar acıyı hakedecek offf allahım offffffffffff:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

8. 2 Haziran 2009
  9. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dertsiz insan mı var arkadasım..hepimiz sorunlar içinde yasayıp gidiyoruz..

senin canını sıkan nedir canım?anlat dertlerini paylasalım,derdine derman olalım :1hug:

10. 2 Haziran 2009
  11. ecrin74

ecrin74 Guest

oluyor bazen dönem dönem bende de....ama unutmaki yine de sükretmeyi bilmeli ...belli ki kafana biseyler fazla takilmis...

12. 2 Haziran 2009
  13. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Tabiyki insansın canım neye moralın bozuldu .??
    ış aile sevgılı ?

14. 2 Haziran 2009
  15. ecrin74

ecrin74 Guest

anlat biraz istersen yardimci olmaya calisalim

16. 2 Haziran 2009
  17. EU3

EU3 Guest

ne ailemden adam gibi ilgi sevgi görüyorum.... ne erkek arkadaşımdan bıktım artık ya....ne yapsam yaranamıyorum ne yapsam batıyor millete bıktım artık gerçekten...:çok üzgünüm:

18. 2 Haziran 2009
  19. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar cok iyi bir erkek arkadaşım var...ben onu cok seviyorum...ama herşeyimizi birilerinden duyuyorum....mesela sağlık problemim vardı...bugün arkadaşından duydum cıldırdım ne demek ya herşeyi herkesten duymak cok can sıkıcı onu o kadar seviyorumki...bunalıyormuş arkadaşlarıyla paylaşıyormuş...gerçekten seven bunalırmı ya..artık bıktım usandım ya ne bitiriyo nede devam ediyor adam gibi...hep sorun sorun sorun bıktım yaaa:çok üzgünüm::çok üzgünüm: