canım çok sıkılıyor

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve lal1980 tarafından 1 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : lal1980
  1. lal1980

lal1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkese merhaba 7 aydır korunmuyoruz ama hamile kalamadım en son pazar günü adet oldum denizde acayip moralim bozuldu günüm berbat oldu 3 gün geçmişti üstünden ümitlenmiştim çünkü benim adetlerim tam 28 günde olur,,,, artık ne yapacağımı bilmiyorum takmıyorum desem yalan olur neden neden diye durmadan soru işareti kafamda gerçekten ne zormuş hamilelik isteyipte kalamamak...allahım bana ve benim gibi bebek isteyen herkese tez zamanda nasip eder ihşallah sizlere sotum kaçıncı ayınızda hamile kaldınız

2. 1 Temmuz 2008
  3. DXUXNYA TATLISI

DXUXNYA TATLISI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Amin canım bende istiyorum inşallah herkes gibi bizimde bebeğimiz oldu...

4. 1 Temmuz 2008
  5. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inşalah canım siiznde bebişiniz olur lütfen böleüzülmeyin allah büyüktür...

6. 1 Temmuz 2008
  7. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim hemen karamsar olma bence daha 7 aydir korunmuyormusunuz galiba,öylelerini taniyorum ki 9 senedir cocugu olmuyor...yani bence haline sukret hem bakarsin önmüzdeki ay hamile kalirsin,Allah gönlüne göre versin...stres yapma o da geciktiriyor adeti tmm mi canim....sevgiler..

8. 1 Temmuz 2008
  9. xoxzlem35

xoxzlem35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili lal ben de aynı korku ve endişe içersindeyim.biz de 4 aydır deniyoruz ve her ay aynı hayalkırıklığını yaşıyorum. çocuk sahibi olamama düşüncesi aklıma geldikçe deli oluyorum.allah büyüktür canım...bizim de var demek ki daha vaktimiz.allahım hayırlısını nasip etsin tüm isteyenlere....

10. 1 Temmuz 2008
  11. kalimerom

kalimerom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Güzelim bence kafanı çok takmamalısın.Ben tam 10 ay korunmamıştım olmamıştı tam doktora gidecekken hamile kaldığımı öğrendim.Gerçi bebeğimi kaybettim.Şimdi iki aydır deniyoruz henüz tık yok sana diyorum ama ben bile kafama takmıyor değilim.Demek istediğim yüce rabbim ne zaman uygun görürse o zaman olur.Bol dua et tavsiye ederim ben dua edip allahıma yalvarmaya başladıktan bir ay sonra hamile kalmıştım.Elini kalbine koy sakın inancını kaybetme herşeyde bir hayır vardır canım.Önemli olan hamile kalmak değil sağlıklı bebişlerimizin olması bazen bunu unutuyor gibiyiz.Sadece hamileliğe kafayı sardırmış durumdayız.Ben bebeğimi kaybettikteen sonra bunu gayet iyi anladım.Geç olsun ama sağlılı olsun inşallah.a.s.

12. 1 Temmuz 2008
  13. nilocan

nilocan Efe nin Annesi (Nilay) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım üzülme kafana takma demek çok kolay ama kafana takmamaya çalış ne kadar az düşünürsen hamile kalma ihtimalin artar Allah en kısa zamanda hamilelik haberi almanı nasip etsin

14. 1 Temmuz 2008
  15. lal1980

lal1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısınız öyle dua etmekten başka çaremiz yok ; ihşallah allahım tez zamanda bizede sağlıklı evlatlar nasip eder allah kimsenin elini boş bırakmasın

16. 2 Temmuz 2008
  17. rapunzel26

rapunzel26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım rabbım hayırlısıyla senıde evlat sahıbı yapsın inşalllah ben de senın gıbı çok umutsuzdum hem 7 ay ne demek tam bır buçuk sene olmadı bebışımız ama bız yılmadık denedık doktora gıttık şimdi hamıleyım inşallah senın de hamıle haberını buradan alırız

18. 2 Temmuz 2008
  19. BASAK0402

BASAK0402 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tatlim allah sen ve senin gibi bebiş isteyenlere yardim etsin bunu tüm kalbimle söylüyorum.hayirlisina inan. Bencede sizin için en hayirli zamanda rabbim gönderiverir bebişinizi.inşallah hayirli haberlerini duyariz