Canım çok sıkkın eşim yine hastalandı

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve mitharas tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

13 Şubat 2009
    Konu Sahibi : mitharas
  1. mitharas

mitharas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok sıkkın eşimin hastalıgı yeniden atak yaptı:çok üzgünüm:
    hep sıkıntı ve sıtresten,eşim esnaf bu yüzden kıriz tabiki bizide vurdu
    o bir yana annesinin,kardeşinin kötükedihüso hep kaprisleri istekleri bitmek bilmiyo zaten durumlar iyi degil istedikleri yapılmadıgı zamanda laflar küsmeler ayrıca kardeşi evli yanı bizimle ilgisi olmaması lazım ama herşeye burnunu sokuyor onlarla iyi anlaşamıyorum zaten durumlar okadar karışık ki
    kırizden dolayı borçlarımız var ve dükkanda babasıyla çalışıyor yanı o borçlar onlarıda ilgilendiriyor bu borçları zaten hep kaynanam yüzünden açtık şimdi ne arıyorlar ne soruyolar zor gününde ailecek birbirine destek olmucaklarda ne zaman olucaklar bilmiyorum çok kızıyorum ya:eek:klava: eşim hep düşünmekten hastalandı o sadece ailesinden destek bekledi maddi olmasada manevi olarak birlik beraberlik olsa eşim bu kadar düşünüp sıkılmasa hastalanmazdı inşallah yeniden hastaneye yatmak zorunda kalmaz:Saruboceq:
    şeytan diyoki kötükedihüso ara agzına geleni soyle sinirden deliriyorum ya ben eşime gözüm gibi bakıyorum aman bişey olmasın susayım huzursuzluk olmasın eşim arada kalmasın diye ugraşıyorum ama durum bu işte
    ben daha anne deyilim ama insan evladınıda biraz düşünmezmi yaa:kızgın: bide o kadar zorluklarla büyükmüş eşimi ama şimdi bir tek kızı
    çok kızıyorum yaaa çok onları allaha havale ediyorum:a015:

2. 13 Şubat 2009
  3. bir_umut

bir_umut Guest

Atak demişsin canım, panik atak benzeri bir rahatsızlık mı eşinin rahatsızlığı?

4. 13 Şubat 2009
  5. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım allah yardımcın olsun. sen yine eşine destek ol. ve asla annesi babası kardeşiyle yüzgöz olma. sonuçta: bizim oğlumuz yapacak tabi derler ve işin içinden sıyrılırlar. kötü olanda sen olursun. eğer çalışacak durumun varsa sende çalış ve eşine maddi olarakta destek ol derim.

6. 13 Şubat 2009
  7. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ayrıca stres ve benzeri rahatszılıklar için eczanelerde satılan ilaçlar var. reçetesiz. eczacı ile görüşürseniz o yardımcı olacaktır size.deneyebilrisiniz . yada bitkiler duyuyoruz hergün strese filan çözüm olan. onlardan da bir deneyin isterseniz.

8. 13 Şubat 2009
  9. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    öncelikle geçmiş olsun arkadaşım...
    her hastalığın başı stres,sıkıntı....
    hangi rahatsızlıktan dolayı atak geçiriyor bilemiyorum ama
    ailesiyle konuşun,destek olsunlar size,
    bu kriz ortamında,sıkıntı tek kişinin sırtına yüklenmez...
    olmadı işinizi ayırın ve uzaklaşın onlardan...
    ama sakın tartışma ortamı ne siz yaşayın,nede eşiniz yaşasın...
    acil şifalar diliyorum eşinize...
    Allah yardımcınız olsun...

10. 13 Şubat 2009
  11. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    sabırlı olman gerekıyor canım eşine destek ol eğer sende çalışıyorsan maddi olarak ve manevi olarak desteğini eksik etme.krız herkezı olduğui gibi sizide vurmus.helekı kendı işi olan insanlar için çok daha zor.Allah kolaylık versin...

12. 13 Şubat 2009
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Gecmis olsun allah acil sifalar versin insallah...:Saruboceq:

Onlara telefon acip agzina geleni saymakla sadece esine ve evliligine zarar verirsin canim...lakin insan saygisini bozmadanda karsindakinin haddini bildirir...:nazar:

Anlattiklarina göre esinin tarafi haddini coktan asmis...sizi hem maddi hem manevi acindan cöktürdüklerine göre...:kahve:

Bence git onlarla konus...durumunuzu anlat...yardim ve destek beklediginizi söyle...esinin üzüntüsünü ve hastaligni öne sür....bir aile olmak sadece iyi günde degil böyle günde belli oluyor de...benim kocamsa sizinde evladiniz allah korusun durumu daha kötüye giderse belki benden cok sizin iciniz yanacak de...Bunlari söylerken gayet sakin sogukkanli ve nötr...olmaya calis...bagirarak suclayarak konusursan hakli iken haksiz duruma düsersin.:nazar:..

Allah hepimize bu kriz zamaninda yardim etsin arkadasim..inan bu durumda olan sadece siz degilsiniz:teselli:

14. 13 Şubat 2009
  15. mitharas

mitharas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok saolun arkadaşlar eşimin rahatsızlıgını yazmamıştım
    böbrek rahatsızlıgı var nefrotik sendrom diye geçiyor 3 yaşından beri çekiyor uzun zamandır olmuyodu ta ki geçen seneye kadar geçen sene biopsi olmuştu 1 ay hastanede yattık bu sefer inşallah geçen seneki kadar agır olmaz dualarınıza ihtiyacım var
    eşime iş kousunda yardım ettigim için çalışamıyodum ama artık kendi meslegimle ilgili bir iş bakıcam:Saruboceq:

16. 13 Şubat 2009
  17. sanat

sanat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    acil şifalar diliyorum tatlım

18. 13 Şubat 2009
  19. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    gecmiş olsun canım.....
    allah yardımcınız olsun....bu durumlarda aıle destegı helekı eş destegı cok önemlidir...
    aılesıyle konussun....yardım etsınler....
    bu sıkıntılı zaman ıcerısındede aıle arasındakı olumsuz seylerıde buyutmemek gerekıyor...