Canım çok sıkkın,( Kızlar ağlıyorum yaaa ne yapayım ben , tartışmalı mıyım?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Babyfayce tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Babyfayce
  1. Babyfayce

Babyfayce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selamlar arkadaşlar. Canım öyle sıkkın ki... Arkadaşlar çok sevdiğim bir erkek arkadaşım var. 2 buçuk ay önce o İstanbul'a gitti, ben Konya'da kaldım. İstanbul'a gitmesinin sebebi polislik kazandığı için polislik okuması ve polis olacak olması. Bende lys, ygs yani öss sınavlarına hazırlanıyorum. İşte asıl soruna gelelim. Canım sıkılıyor çünkü hafta sonları izin günü. Hafta sonları İstanbl'da arkadaşlarıyla geziyor. Tamam gezsin ona bir sözüm yok. Ama canımı sıkan sey habersiz bırakması. Sabah 9 da çıkıyor, akşam 6 da giriyor bu kadar saat aralığında hiç msj atmıyor. Nden atmıyorsun? dediğimde de okuldan cıkartamıyorum kameralı telefonları alıyorlar dedi. Tamam canım dedim. Buna da bir sözüm yok. Ama neden sabah gitmeden haber vermiyor ki? Dün cumartesi günüydü. Sabah günaydın askm demiş birde hala uyanmadın mı diye msj atmş. Sonra hemen msj attm uzun uzun, sevgi dolu günaydın mesajı attm. TIK YOK :KK43: Haber vermedi, üstelik iki hafta önce giderken haber ver, bi mesj çek aklım sende kalıyor dedim. Tamam bitanem dedi ama yine yok.... Offff... Akşam geldiğinde hayırlı iftarlr dedi, (Tüm gün boyunca bende ders çalışmıştım,) Bende ona uzun uzun şakayla romantiklik dolu mesaj yolladım. Sonra cvp yok. 8.45 de etütüleri var. Saat 10 a kdr falan... Neyse mesaj atar diye bekledim, bekledim bekledim... (Birde bebişim diye mesaj attım) Saat 11.30 olmş mesaj geldi. Efendim aşkm. ,,, Heyecanlandım dedim ki napıon askm sonra arkadaşlarla otryz ghayatm dedi. Güzlmiş aşkm dedim. Bıraktm otrsunlar... Tüm gün beraberler napıyım canını sıkmıyım dedim. Sonra uyumuşum. 00.30 da birisi caldırdı . baktım o. hemen msj attım uyandım napıosn gibi. Sonra da o dedi ki uym askm dedi bende iyi geceler gibi uzun uzun msj cektm. sonra o da sadece iyi gclr askm dedi. ..... Bende uyudm sinirlendim halbuki konusamadık hiç bişe.. :KK43: Gece seni cok seviyorum diye mesj attım. Hala bi msj yokkkkkk hala yok.... :KK43: Dısarıya cıkacaında haber verecektii offfffffff lanet olsun yaaa aklım onda hiç bir şeye odaklanamıyorum. Cok kırıldım yaaa cok üzüldüm :KK43::KK43: Ne yapıyım arkadaşlar bana bi akıl fikir verin :KK43: Sizce niye sözünü tutmuyorsun, niye haber vermiyorsun gibi bir şey mi söylemeliyim ? :S Off offff :KK43: Korkuyorum kızlar.. İ;stanbul gibi bir yerde sonuçta... Off içim yanıyr yaaa kızlar ağlıyorum valla offfffoffff cok dert ettim kendime bunu :KK43: Üstelik günaydın bile demedi bugün :KK43: Offf

2. 30 Ağustos 2009
  3. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Ayyy okurken ben yoruldum ya..
    Sürekli bir aksiyon,sürekli mesajlar,bırak arama sorma,bakalım ne yapacak?
    Fazla üstüne düştüğünü düşünüyorum,seni özlemesine fırsat ver,özlerse zaten özler gösterir.
    özlemezse de anlarsın bazı şeyleri..

4. 30 Ağustos 2009
  5. dicerr

dicerr Guest

cok ustune dusuosun
    senı aramaynı sen nıye arıosunkı
    agırlıgını koysana romantık romantık mesajlar hmde cevap yok
    havalanmış bellı orda olunca ne alaka arkadaslarıyla oturunca mesaj atamıomu sallamıor beyefendı cok sınır olurum boyle tıplere
    bırak sende bıraz o senı merake tsın ılk mesajında atlama hemen aa askım dıyee

6. 30 Ağustos 2009
  7. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.560
    Ödül Puanları:
    163
    gönülden ırak olan acaba gözdende ırak olur diye bir söz var ya o durummu bilmem ama konuş sevgilinle bir insan gerçekten seviyorsa her dakikasından haberder olur. insan okula girmeden önce günaydın canım öğle aralarında arar bu işte birşeyler var hayatında başka biri varsa?

8. 30 Ağustos 2009
  9. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.560
    Ödül Puanları:
    163
    birde şu tavsiyem sana o seni aramıyorsa sen hiç arama bakalım arayacakmı ?

10. 30 Ağustos 2009
  11. rockerx

rockerx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sorun sende tabıkı.o msj atmıosa sen hıc atmıcaksın kacan kowalanır bunu unutma.
    ben aksama kadar onu dusuncem msj ustune msj atcam karsımdakı bı odun olarak kalcak daha nelerr.uzaktakı sewgılıyı kontrol altında tutmak cok zor hele sana hıc yardımcı olmuyorsa.kendını agırdan sat aramayanı aramaa:1closedeyes:

12. 30 Ağustos 2009
  13. Zehir

Zehir her seçiş bir vazgeçiştir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ayyy ne var bu erkek milletini böyle simartiyorsunuz ki yha kafamçokkarıştı

az rahat birak kendini (bak onu demiyorum kendini)

derslerine odaklan sen canim

Istanbul gibi bir yer istemedigi kadar kiz cok var ama is sevgilinde ve sadakatta biter

sen onu kendi dunyanin odak noktasina koymussun

ne gerek var ki

bayansin sen az agirligini bil ve koy ...

14. 30 Ağustos 2009
  15. ayydolunay

ayydolunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok fazla üstüne düşüorsun ikide bir mesaj falan o mesaj atana dek atma bence , önemli olan sınavların sevgili çok bulursun ama geçen yılları geriye getiremior insan

16. 30 Ağustos 2009
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    galiba telefon elinden düşmüyor senin..
    bırak niye bu kadar üstüne gidiyorsun ki..
    bak kazanmış ve okumaya gitmiş...
    seninde sınavların varmış onlara hazırlansana onu düşüneceğine...

18. 30 Ağustos 2009
  19. krpz

krpz 14/11/2014 Buğra Üye

Beğenildi:
    181
    Ödül Puanları:
    123
    belki adamın yapısı ööle...
    çok düşme bence üstüne,şimdiden böyle yaparsan sonu gelmezki,daha okulu bitince bi yere atancak felan,alışcan bu duruma,çok gitme üstüne,sende şu an kritik durumdasın,ne olcagı belli olmayan bi sınavın var önünde...