Canım çok sıkkın:(((

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve safak_d tarafından 14 Ocak 2009 başlatılmıştır.

14 Ocak 2009
    Konu Sahibi : safak_d
  1. safak_d

safak_d Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    10 ay oldu ama hâla bişey yok ve ben çok üzgünüm. Bugün yine umutlarım suya düştü. Her ay üzülmüycem diyiorum ama her ay aynı hüsran. Bundan nasıl kurtulucam bilmiyorum.

2. 14 Ocak 2009
  3. pxixnar77

pxixnar77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynen bende öyle nerdeyse 1.5 sene oldu.bugün hastalandım üzgünüm:KK43:(
    şu an ateşim 37
    birdaha ateş de ölçmeyeceğim

4. 14 Ocak 2009
  5. safak_d

safak_d Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Allah herkesin dualarını tez zamanda hayırlısıyla kabul etsin. Çok zor birşeymiş beklemek

6. 14 Ocak 2009
  7. hulyasen

hulyasen gelincik Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba kızlar biraz psikolojik bence benimde 1,5 senenin üstüne oldu.Eğer olmasaydım tedavi için doktora gidecektim..

8. 14 Ocak 2009
  9. melexgximmm:):)

melexgximmm:):) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar bende evlendikten 11 ay sonra hamile kaldım haziranda evlendim mayıs sonu son adet tarihim.7.ayımda falan dr gittim meğer bende iltihap varmış ve yara rahimde onalrın tedavisini oldum.daha sonra yumurtalık tahlili yaptı ve düzenli yumurtlamıyomuşum.ilaç verdi ganophen çatlatma iğnes ve progestan ve ben o ay hemen hamile kaldım.ilk ayda bekletmedi oğluşumuz bizi şu an 33 haftalık hamileyim.umudunuz kaybetmeyin.bende her adet dönemi stres sıkıntı moral bozukluğu.ama bakın az kaldı oğlumuza kavuşmamıza darısısı sizin başınıza canınızı sıkmayın mutlaka kavuşacakasınız stres yok.dualarım sizinle

10. 14 Ocak 2009
  11. safak_d

safak_d Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    çok teşekkür ederim. inanın okurken bile gözlerim doluyor. bugün ne kadar ağladığımı anlatamam. eşim evde yok o gelene kadar gözyaşlarımı dindirsem iyi olacak. onu da çok üzüyorum ama elimde değill:KK43:((

12. 14 Ocak 2009
  13. melexgximmm:):)

melexgximmm:):) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    şafakcım ağlama ama daha 10 ay olmuş normali bir yıl beklemek gerek biliyosun bir yıl olmaması normal sen şimdiden böle yaparsan kendini çok yıpratırsın.sana derken bende öle yapıyodum her adet dönemi stres sıkıntı helede adet olunca çok sinirli oluyodum.eşimede çok yansıtıyodum.adamcağız artık alışmıştı bu halime hiç sesini çıkarmıyodu bana.sebepli sebepsiz ona patlıyodum.ama yıpranan kendimiz oluyoduk hiç canını sıkma allahın izni ile olucak inş.yeterki sen stres yapma.eşinede yansıtma benim gibi yapma :) dualarım sizinle.

14. 14 Ocak 2009
  15. safak_d

safak_d Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Evet haklısın.allahtan benim eşim de çok anlayışlı ve tevekkül sahibi bir insan. Ben seni seviyorum bu yetmez mi diyor ama kendimi engelleyemiyorum.Aslında ben de belki bu kadar stres yapmam ama çevre insanı çok etkiliyor.sadece mahalleden selam verdiğim insanlar bile yok mu bebek deyince sinirlerim alt üst oluyor.Bazen insan içine çıkmak istemioyrum.Çok baskı altında hissediyorum kendimi. Biri karnıma bakınca ne yapacağımı şaşırıyorum.Allahım çok bekletmez inşallah.

16. 14 Ocak 2009
  17. artuner

artuner Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şafakcım tatlım benimde sinirlerim çok bozuk 24 gündür adet olmuyordum bu sabah test yaptım ama hüsran ben 7 yıldır bekliyorum ama yok yok yok onun için bende sıkılıyorum ınsanlardan bebek kelimesi çıktımı cinnet geçiriyorum sanki ama üzülme allah büyük ne yapalım inşallah en kısa zamanda kucağımızda mışıl mışıl uyuyo olrlar

18. 14 Ocak 2009
  19. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım sıkma canını mevlam hayırlısını ve saglıklısını nasıp etsın ben de 4.dusugumu yapcam malesf hıc bı sebep de te bulunamdı kısmet ıste rabbım yuzumuzu guldursun...