canım çok sıkkın

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve CINARIMM tarafından 31 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    31 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : CINARIMM
  1. CINARIMM

CINARIMM Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba benim 9 aylık bi oğlum var ama onu bırakıp çalışmak zorundayım. şimdi bırakıp işe gitsem daha küçük gitmesem dünya kadar ödememiz var ve eşim tek başına baş edemiyor . Çocuğuma kayınvalidemler bakıyor ama her fırsatta biz size böyle iyilik yaptık şöyle masraf yaptık diye söyleniyorlar ve ben artık bunu kaldıramıyorum gelin olmak o kadar zormuş ki şimdi anlıyorum görümcem hamile işe gidiyor ben hamileyken işe gitmemişim onu başıma kakıyorlar ben ne yapıyım bilmiyorum ki bıktım usandım NE YAPIYIM BANA Bİ AKIL VERİN

2. 31 Temmuz 2010
  3. inci_tanesi

inci_tanesi Allah'a emanetsin kuzum Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    203
    herkesin hamileliği aynı geçecek diye bir kaide yok
    görümceniz çalışmış olabilir
    sizin hamileyken çalışıp çalışmamanız başta kayınvalideniz olmak üzere kimseyi ırgalamaz
    ödemelerimiz var diyorsunuz
    çocuğunuza bakacak akraba da varken işe girme durumunuz varsa başlayın
    ve söylenenlere kulak asmayın lütfen

4. 31 Temmuz 2010
  5. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.953
    Ödül Puanları:
    463
    annenizin bakma imkanı var mı? yada kreşe verebilir misiniz?

6. 31 Temmuz 2010
  7. puR

puR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Eşinizden destek isteyin..

8. 31 Temmuz 2010
  9. Jade__

Jade__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Ben de hamileliğin 7.ayına kadar çalıştım işi bıraktım.Şimdi kızım 2 yaşında ve hala çalışmıyorum.1 sene sonra başlayacaktım aslında ama o bir sene ağzımdan burnumdan getirdi eşimin ailesi hatta sülalesi diyeyim.Ne zaman çalışacaksın diye.Ben de inadıma 1 sene daha uzattım ki benim görümcemin evlendiği 4 sene oldu anca çalışmaya başladı.Kısacası şunu diyeyim heleki destek oluyorlarsa konuşuyorlar maalesef.O yüzden ben iş arıyorum,kızımı da kreşe verecem inş. bence sen de çalış ve kimse de hayatına burnunu sokamasın.

10. 31 Temmuz 2010
  11. CINARIMM

CINARIMM Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eşim sağolsun bana hiç laf söyletmiyor ama bende ailesiyle aralarına girmek istemiyorum nede olsa annesi babası.......En iyisi her iki ailedende uzak olacak bazen annemler uzakta diye seviniyorum gerçi benim ailem hiç karışmazlar böyle şeyler senin evin senin geçimin derler işte böyle bi ailede doğup büyüyüpte böyle bi aileye düşünce zorlanıyorum açıkcası evlenmeden bilemiyorsun ki kimin nasıl olduğunu bide imkanın olmayıpta okuyamadıysan daha bi eziyorlar insanı hiç iyi değilim bi iş bulsam deli olmadan aklınızda olsun gündelikçi falan arayan varsa bana yazarmısın gerçi ilgili bölüme yazdım ama allah herkesi derdinden kederinden kurtarsın ne diyim ....................herkese sabır diliyorum senağlama

12. 31 Temmuz 2010
  13. CINARIMM

CINARIMM Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yi geceler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.