canım çok yanıyor çok

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve fakeangel tarafından 27 Nisan 2010 başlatılmıştır.

27 Nisan 2010
    Konu Sahibi : fakeangel
  1. fakeangel

fakeangel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ......................................

Son düzenleme: 22 Aralık 2011
  2. 27 Nisan 2010
  3. hayhay

hayhay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun üzüldüm
    şu anda morale ihtiyacı var babanın
    yanında olabilsen biraz daha rahatlardın
    allah acil şifalar versin

4. 27 Nisan 2010
  5. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Geçmiş olsun. Allah şifa versin inş. Sabır versin inş.

Bu tarz durumlarda söylenecek pek te birşey olmuyor malesef. Ölüm bu, zamanı yok. Ama ümidinizi de kaybetmeyin, belki de sonuç düşündüğünüz gibi olmayacak.

6. 27 Nisan 2010
  7. bonbo

bonbo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    mesafe olarak yakın mısınız? nerede baban?

8. 27 Nisan 2010
  9. fakeangel

fakeangel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese teşekkür ederim.aramızda 9 saat mesafe var.okulda sınavlarım var bırakamıyorum.okulun varken gelme diyo kızıyo.kolay mı girdin okula diyo.ne yapcağımı bilmiyorum.yardım edin ne olur

10. 27 Nisan 2010
  11. bonbo

bonbo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçen yıl seninle aynı durumdaydım. anneannem kanserdi. tedavisi iyi gidiyor diye bana gelme dediler. hafiften grip oldu falan dedi annem. gel istersen dedi. ben gidemedim. uçak bileti yoktu. 2 gün sonra ağırlaştı. uyuttular. 5 dk önce gitsem görecektim onu. kardeşi yanındaydı ben giremedim. 10 gün sonra da kaybettik. aylarca kendimi suçladım. acı çektim.

baban haklı. okulu bırakamazsın. babanın eşi de kötü bi insanmış anladığım kadarıyla. herhangi bi kötüleşme durumunda umarım seninle bağlantıya geçecek kadar vicdanlıdır.

bazı şeyler elimizde değil canım. ben geçen yıl bunu çözemedim. sana yardım etmeyi çok isterdim. seni anlayabiliyorum. kendini suçlu hissediyorsun. babam hasta ben okulla uğraşıyorum diyorsun. az kaldı. sanırım sakarya üni.desin. erken kapanıyo orası. yaz okuluna falan kalmamaya çalış. 1ay dişini sık. bütün yaz tatilini o kadına rağmen babanla geçir. sonra benim gibi pişman olma. umarım iyileşir baban canım. bizim komşumuz iyileşmişti akciğer kanserinden. yazın hep yanında ol. bi de şöyle düşün allah korusun bi anda da olabilirdi her şey. benim yengem 40 yaşında, evde bulaşık yıkarken öldü. sapasağlamdı. oğlu askerdi. göremedi. o bile keşke izne gelseydim diye vicdan azabı çekti.

12. 27 Nisan 2010
  13. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    hiç babanın yanındaki kadına bakma bence sen git babanı gör
    eğer baban hasta olmasaydı bile ben sana sürekli git derdim çnkü ölüm bi tek baban için diil senin için de geçerli
    insanlar hayattayken değerleri bilinmeli
    aradaki 3.şahıslara hiç aldırma dersleri de sorun etme 1-2 günlük bile olsa arada git gör

14. 27 Nisan 2010
  15. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İmkanın varsa git babanı gör gülüm,onun da seni görmeye çok ihtiyacı vardır emin ol.

Ben de babacığımı o illet hastalıktan kaybettim.Seni çok iyi anlıyorum.

Tedavisinin bulunduğunu söylüyorlar,umarım babacığında da işe yarar da bian evvel eski sağlığına kavuşur.

Arkadaşlarını da kafana takma hiç,yeni arkadaşlar bulursun.Sen onları kaybettiğine üzülme,onlar üzülsün seni kaybettiklerine boşver...Cahilliklerine ver.

Üvey anneni de kafana takma ,dış kapının mandalı durumunda zaten.

Önemli olan sen ve babansınız,bir de kardeşin.

Dualarını eksik etme sakın...

16. 27 Nisan 2010
  17. fakeangel

fakeangel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepiniz çok sağolun.evet bonpo sakaryada okuyorum işte her şey o kadar üst üste geliyo ki.erken kapanıyo ama staj yapmam gerekiyo yazın.bi ay sonra kapanıyo.20 mayısta bitiyo okul.biter bitmez gidicem ama o arada ya bişey olursa diye çok korkuyorum.o kadını çok da umursamıyorum aslında sadece söylediği şeylere üzüldüğüm için paylaşmak istedim.yakınlarını kaybeden herkesin de başı sağolsun.bu hastalığın tedavisi bulundu deniyo ama işte ilk aşamaydı daha ilkti ama ona rağmen ilerliyo,etki bile etmiyo.hepimiz allahın çizdiği kaderi yaşıyoruz.her şeyde bi hayır var derler.demek ki olması gereken buymuş.hepiniz sağolun destekleriniz için.

18. 27 Nisan 2010
  19. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biz sana destek vermesine gelince destek veririz ne demek de sen babana destek olmaya bak.