Canım çok yanıyor... Fikirlerinize ihtiyacım var...Acil kızlar....::(:(:(:(:(:(((((((

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve didemce tarafından 8 Aralık 2008 başlatılmıştır.

8 Aralık 2008
    Konu Sahibi : didemce
  1. didemce

didemce Guest

aşık oluyorum sanırımmmmmmmmm...içim öyle bir duygu aldıki kalp atışlarımı sayamıyorum..yeni işyerimdeki o çoçuk çok tatlı hergün iş bitrtinde eve geldimde üzülüyorum sabah olsun diye yalvarıyorum sabah 6 da zil calmadan uyanıyorum ve iş saattimi bekliyorum..çok tatlı çok beyfendi...arkadaşlarım biraz zaman oda sana boş degildediler o çok utangac kızlar...ben onu sanki yıllardan beri tanıyormusum gibiyim okadar ki sıcak kanlıı cıglık atmak geliyor içimden yaaaaaaaa aşık oluyorum çok mutluyum...onunla bir ömür hayatımı paylaşmaya hazırım gelşecegimi göre biliyorum konuşmalarından...yemek vaktinde aynı anda yemek yiyoruz ve sohbetleri çoık mantıklı ve gözlerindeki ışıltı çok sıcak...sırf onu görmek için koca marketi geziyorum uzakdanda olsa görmek hoşuma gidiyor.4 gün önce markette calışılırmı ya diyor dum şimdide işe gitmek istiyorum ve saatimin dolmaması için can atıyorum....çoooooooooookkkkkkkkkk tatlııııııııııııı

3 gün önce cokmuluyum diye mutlulukdan ucuyorum köşesine yazdım bunu...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------:çok üzgünüm:

bugunde bunu yazıyorum

merhaba arkadaşlar moralim çok bozuk dünyam başıma yıkılmıs gibi nefes alamıyorum..arkadaşım cocukla konuşmuş ve yok demiş 8 yıldır sevdigi varmış ve ayrılmış kız başkası ile evlenmiş...çoçukda düşünmüyorum demiş..bence korkuyor bir ilişkiye adım atmakdan cünkü oda bana bakıyor gözgöze geldimizde gözlerinin kacırıyor benden..gecen bunu duydumda yıkıldım ve sabah işyerinde kendimi tutamadım agladım tam lavaboya giderken agladımı gördü ve gözlerimin içine öyle baktıki anlatam size o anda canım bir kat daha fazla yandı...şimdide ogündür bu gündür kacıyorum ondan karşımdan gelse başımı egiyorum ve o yokmuş gibi yürüyorum..ve buda bunun farkında başka zaman olsa bizim yanımıza geldinde konuşurdu hep şimdi ben varken oda kacıyor bende..bide ben bi aptallık ettim..ona çok kızmışş. cok samimi oldum arkadaşlarıma olayı anlattım...oda benim bir arkadaşıma kalbimi cok kırdı cocuk gibi davranmış neden söylemiş herkeze demiş..kızmışş..ama anlarsınız beni sizde içim öle sevinç doluyduki anlatamam ...ne yapıcamı bilmiyorum kızlar...sizce cekip bir kenara evet seni seviyorum dimmi konuşummu onunla...lütfen bir akıl verin işyerinde karşıma cıktında uzakdan gördümde göz göze geldimizde canım cok yanıyor ve hep gözlerim doluyor aglıyorum .......fikir verin lütfen.. allah aşkına... :Saruboceq::çok üzgünüm::a015:

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Aralık 2008
  2. 8 Aralık 2008
  3. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    bence kesinlikle git konus onunla...
    yani direk seni seviyorum de demiyorum...
    ama duygularindan haberdar nede olsa...
    böyle ondan kacarak nereye kadar sonucta ayni yerde calisiyorsunuz....

4. 8 Aralık 2008
  5. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Uzuldum...ama bazen erkekler 3uncu sahislarin araya girmelerinden hoslanmiyorlar
    belkide bu yuzunden kizmistir.
    8 yil...kolay degil, belki ki yaralari ve korkulari var
    birakin biraz zaman geçsin. karsisina gidip de seni seviyorum evet demeyin bence
    biraz zaman geçsin bakalim
    belki kendisi gelip açilacaktir yada dusunmek istiyor
    ama birbirinizden kaçmayin yine yemek yiyin beraber ama biraz mesafeli davranin
    kafasini toplayinca gelip konusacaktir belkide
    en iyisi beklemek bence

6. 8 Aralık 2008
  7. edi

edi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    8 yıllık bir ilişkisi bitmiş.
    canı yanmıştır doğal olarak evlilik hayalleri kurduğu kişi başkasıyla evlenmiş kolay değil güzelim.
    biraz bekle gözlerimin içine bakıyor mantıklı konuşmalarımız oluyor demişsin. demek o da birşey istiyor ama geçmişi engel oluyor. kaçma ondan derim merhaba günaydın vs. şeklinde diyologlarını kesme belli bir süre geçtikten sonra da çek kenara söyle. çünkü duymuş bir kere...
    Allah ım bütün sevenleri kavuştursun yaa ne zor cesaret toplayıp açılmak... :çok üzgünüm:

8. 8 Aralık 2008
  9. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    böyle acı çekmektense git konuş anlat ve rahatla.

10. 8 Aralık 2008
  11. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    valla arkadasinin cocukla konusmasina izin vermen bile büyük cesaret dogrusu tebrik ederim.
    Ben asla yapamazdim, simdide cekip kenara seni seviyorum diyimmi? diye soruyorsun.. Rahatlicaksan en azindan bu aglamalarin kacmalarin kesilecekse konus .. Ama bence bosver.. birak belki o gelir, fazla uzerine dusme derim

12. 8 Aralık 2008
  13. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Git ve konuş bence.Hem onun bu hali çok normal kimbilir neler yaşadı.8yıl az bir zaman değil.O da belki yaralarını sarmaya çalışıyor.Ama duygularını,olanları senden dinlesin bi ve zamana bırak bakalım.Böyle kendini harap etme

14. 8 Aralık 2008
  15. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.031
    Ödül Puanları:
    163
    canım benım,
    bence sen onunla konus
    yanı sana öluorum bıtıorum tarzında deıl
    "benım sana karsı bole duygularım var; ama bole bole bı hata yaptıgımı bende kabul edıorum, normalde tarzım deıldır baskalarını araya koymak "de

"bunu benden duyman aslında daha hoş olabılırdı , bu yuzden bunları duzeltmek ıcın konusmak ıstedım senınle" de..
    bana bı cevap ver tarzında olmasın konusma...

"ısyerınde bırbırımızı gordugumuz andakı davranıslarımız bırbırımızden uzaklasmalarımıza gerek yok, sonucta burası profesyonel bır ortam", felan fılan dıe mantıklı bır konusma yapmalısın, yanı lutfen bana karsı duyguların ne seklınde deıl...

mesela benım karsıma 5 yıllık ılıskısını yenı bıtırmıs bı erkek cıkmıstı , ben fır dıe kacmıstım, onlar cabuk kurtulamıolar, bu yuzden ustune gıtme gıttıkce kaybedersın...
    sen sadece benden duy , benden rahatsız olma msjını verıceksın...

bolelıkle oda senden dolayı gerılmıcek, sen duygularınla onu bogmadıkca hem senın onu hemde onun senı tanıma sansın olacak, belkıde bole hoslanacak senden..
    .
    sana bol sanslar canımcım, bu arada hangı burcun erkegı oldugunu solersen bıraz daha yardımcı olabılırım:)

16. 8 Aralık 2008
  17. didemce

didemce Guest

inan bilmiyorum ama ögrenirsem söz yazarım size...

18. 8 Aralık 2008
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    bilemiyorum. düşünmüyorum demişse bence gidip konuşmayın. sizin duygularınızı biliyor zaten istese ,sizden de emin madem , çok rahat gelip duygularını söylerdi... bence bir erkek bir şey hissettiği kızın aracı olan ,arkadaşına bu kadar kesin ve net düşünmüyorum demezdi. bir açık kapı bırakırdı, diye düşünüyorum...

gidip konuşsanız , o da olumsuz cevap verse, rencide olsanız , daha kötü değil mi. aynı işyerindesiniz. o iş resmen sizin için kabus olur...çok eminseniz sizden hoşlandığından , bari bekleyin, o size gelsin.......