Canım çok yanıyor :((((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve hxuxzxuxnnnn tarafından 1 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1 Ekim 2010
    Konu Sahibi : hxuxzxuxnnnn
  1. hxuxzxuxnnnn

hxuxzxuxnnnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba;
    Çok ama çok mutsuzum.ne yapacağımı şaşırmış bir haldeyim :KK43: 1,5 yıldır birlikte olduğum erkek arkadaşım beni başka biriyle aldatmış.bunu üstüme kayıtlı olan cep telefonunun ayrıntısından öğrendim.aynı günlerde dakikalarda hem ona hem bana msj atmış.canım yanıyor içim yanıyor.bunu öğrenip ona söylediğimdede tamam ozaman bitsin dedi.ve ayrıldık.ben bunun için çok şeyler yaptım.kredi çektim.cebimdeki son parayı verdim.tefeciden bile para alıp ona verdim.sırf işlerini düzeltsin diye.ama o beni aldattı ve çekti o kadına gitti.canım yanıyor 2 gündür ağlıyorum(ayrılalı 2 gün oldu) bugün benim doğum günüm, bu yüzden bana msj atmış.doğum günümü kutlamış.ben bana dönsün istiyorum.onu çok seviyorum.dönermi sizce kızlar.ne olur bana yardım edin.

2. 1 Ekim 2010
  3. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :KK43: çok üzüldüm...
    sevgiline değer vermişsin, hakettiğini düşünmüşsün, onun için fedakarlıklar yapmışsın AMA...
    o da sana en büyük kötülüğü yapmış.
    hala bu adamı neden geri istiyorsun?
    seni daha fazla hırpalayıp kullansın diye mi?
    bence yapma,
    PARADAN ÇOK DAHA DEĞERLİ ŞEYLER KAYBEDEBİLİRSİN!

4. 1 Ekim 2010
  5. temmuzz

temmuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.305
    Ödül Puanları:
    238
    başka birinin olduğunu bldiğin halde neden geri istiyorsun
    sen çok sevmişsin ama o seni başkasıyla aldatacak kadar az değer vermiş
    bide bunun evlilik boyutu var evlendikten sonrada yaparsa aynı şeyi
    o zman daha rahat davranır zamanında nede olsa tepki vermedi beni geri kabul etti diye düşünür hataları sıralar

6. 1 Ekim 2010
  7. zehra61

zehra61 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    bence size değer vermeyen biri için bu kadar üzülmeyin..aşk acısından öleni görmedim..zamanla unutursunuz...

8. 1 Ekim 2010
  9. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İçerik nedeniyle konu taşınmıştır.

10. 1 Ekim 2010
  11. xxtalyaxx

xxtalyaxx hayat buysa gerçek nedir? Üye

Beğenildi:
    1.664
    Ödül Puanları:
    188
    sana dönmesinimi istiyorsun??
    hemde aldattığını bildiğin halde??
    bence biraz zaman tanı kendine 2 gün ayrılık acısını dindirmek için erken bir süre ama bir kaç ay geçtikten sonra dönmesini istemiyecek nefret ediceksinn..

12. 1 Ekim 2010
  13. Punchshe

Punchshe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle çektiğin acının dünyada eşi benzeri olmayan seni içten içe kemiren ve seni bitiren bir acı olduğunu düşünüyorsun. sanki bundan sonra hayat durmuş artık hiçbirşeyin anlamı kalmamış zannediyorsun belki 1 hafta belki 1 ay daha böyle hissetmeye devam edeceksin.. belki oda yakında sana yeniden dönmek isteyecek..
    ama zannetiğin gibi değil..
    beynin ve duyguların sana oyun oynuyor.. hissettiğin şeyler onunla geçirdiğin zamanların özlemi olmaktan başka birşey değil..
    eksiklik hissediyorsun o sana msj atmayınca veya aramayınca
    dışarıda gezerken elini tutacak bir el seni kollayacak bir ruh arıyorsun ruhuna ama hepsi geçecek bunu unutma sen öncelikle onsuz da yapabileceğine kendini inandırmak için onunla yapmadığın değişik şeyler yap ve bunun tadını çıkar onuda en kısa sürede unut..
    böyle bir vefasız geri gelse ne yapacaksın ilerde kucağında çocuğunla seni bidaha aldatmasını yada seni sürekli kandırmasınımı izleyeceksin..
    böyle biriyle evlilik muhteşem olurmu sanıyorsun

her zaman geleceği düşün ve kararlı olmaya çalış.

14. 1 Ekim 2010
  15. hxuxzxuxnnnn

hxuxzxuxnnnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepiniz çok haklısınız...ama şuan ne yapacağımı bilemez haldeyim..canım acıyo ya çok hemde çok.nasıl yapabildi bana bunu.pişman olduğunu ayaklarıma kapandığını görmek istiyorum.belki öyle acım biraz diner :KK43:((((((((((

16. 1 Ekim 2010
  17. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    valla sana işaretlediklerim herseyi anlatıyordur bence hatanın en büyüğü sende çünkü o senin sadece sevgilin ne nişanlın ne kocan sadece sevgilin nasıl yaparsın bunu apacık para için kullanmıs seni daha dönsun istiyorsun bence numaranı fln değiştir gercekten acı cekmeye devam edeceksin aldatılmayı affettigin için

18. 1 Ekim 2010
  19. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Döner sana bence de,adamın işi bu yanar döner baksana..
    Sana da döner,diğerini de idare eder,üstüne üçüncü için de talep formu doldurur,kalemi de senden isteyip diğer kızdan da adına imzalamasını bekler..Zira o sırada haremine katacağı dördüncü dilber için alıcılarının ayarlarıyla oynamaya başladığı için vakti yoktur bunlara:hulya: