Canım dedeciğimi çok özlüyorum.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ecem899 tarafından 30 Ekim 2010 başlatılmıştır.

30 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ecem899
  1. ecem899

ecem899 askim ve oglum (L) Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    su anda agliyorum dedem vefat edeli 8 ay oldu dedem aklima geldi kimsenin dedikodusunu etmezdi kendi halinde bitane dedeydi herkezin dedesiydi butun vucuda kanser yayilmisti prostattan basladi daha birsuru hastalik amaa boynundada varmis onu bilmiyordu olmek istemiyordur hastanede danss bile ediyordu ama simdi yok yok cok uzgunum paylasmak istedim onu cok ozluyorum trabzonda yatiyor daha gidemedim ama bu sene gitcem uzgunumsenağlama

2. 30 Ekim 2010
  3. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Basın sagolsun canıımm.
    Allah mekanını cennet etsin.:Saruboceq:
    Bilirim cok zordur aynı seyleri bende yasıyorum.
    Üzerinden ne kadar zaman gecse de unutulmuyor unutulmayacak ta.
    Ben hala inanamıyorum ki saka gibi geliyor ..
    Böyle bir seyi aklıma bile getirmezdim hic ummadıgımız bir anda benim dedemi de kanser vurdu.
    Her gece, hem babannemi hemde dedemi rüyam da görmek icin dualar ediyorum. Özlemimi rüyamda görerek biraz da olsa hafifletmek icin..senağlama

4. 30 Ekim 2010
  5. bebeto

bebeto aşksın sen cansın sen Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    canım başın sağ olsun allah sabır versin evet çok zor benim dedem vefat ederi 4 yıl oldu ama hala unutamadım hiç beklemediğimiz bir anda gitti canım dedem şakalaştık güldük bir üst kata teyzeme çıktım annem geldi koşarak babama bişey oldu diye allahım o günü hiç unutamıyorum dedemi son bakışı yüreğim parçalamıyor inanamadım gittiğine bukadar hayat dolu insan gencecik yasında (64) gitti allah hepsinin mekanlarını cennet eylesin ben hergün günlük yazıyorum dedeme anlatıyormuş gibi okadar yakındıkki sırdaşım bitanecik dedem inşallah en kısa zamanda ziyaret edebilirsin dedeciğini:Saruboceq:

6. 30 Ekim 2010
  7. ecem899

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    seninde basin sagolsun mekani cennet olsun insallah esimde calisiyor tek basimayim evde aklima geldi huzunlu sarkida dinliyordum icimi doktum biraz ama cok zor almanyada yasiyordu oraya gidemem ben zaten hala gitmedim

8. 30 Ekim 2010
  9. ecem899

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    6saatlik yerdeydi ama hastanli gecen sene bol bol gidiyorduk cok aci inanamiyorum hala hatta anananem yanina gitmis beyin olumu gerceklesmisti galiba gozu kapali elini tutmus dede demis sensiz naparim ben dedecimin gozunden yas gelmis parmaginda yara vardi dedim dedecim neoldu oraya cekiclen vurdum dedi azrail izin verirse iyilesir dedi hic unutmuyoum lanet hasalik dedem 73yasindaydi,seninde basin sagolsun mekani cennetir insallah cok gencmis wallaha uzuldum

10. 8 Aralık 2010
  11. ecem899

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    bugun dedemin olum yildonumu neca:KK59:buk gecti aylar vay be:KK43::KK50: sanki almanyaya gitsem dedem orda
    siizde duanizi esirgemeyin canlarimm