canım hep bişeyler yemek istiyor

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve muslukum tarafından 3 Şubat 2009 başlatılmıştır.

3 Şubat 2009
    Konu Sahibi : muslukum
  1. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben emiziren bir anneyim ve canım sürekli bişeyler yemek istiyor sanki doymuyorum.cokacimcoook çok kilo alırsam diyede korkuyorum! napıcammm???CADIARZU

2. 3 Şubat 2009
  3. PirayeHira

PirayeHira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yalnız deyilsin merak etme:))

4. 3 Şubat 2009
  5. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    internetten 10. aya kadar diyeti düşünmeyin diyor. henüz kilo almadım ama vermiyorum da. bakalım emziriyorum diye çok da takmamaya çalışıyorum ama hep abur cubur bişeyler istiyor canım a.s.

6. 3 Şubat 2009
  7. Y@semin

Y@semin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende aynı senin gibyim canım.Aslında şu ana kadar verdim,doğum öncesi kiloma göre 2 kilo fazlalığım var.Ama şimdi veremiyorum ve canım hep bişeyler istiyor.cokacimcoookYemeğimi azıcık kessem ben veriyorum.Yani kızım emdiği için daha kolay veriyorum.
    kendimi kandırmak istemiyorum ama,kış ayı olduğu için bebeklerimizle de dışarı çıkamıyoruz,bizimki biraz sıkıntıdan diye düşünüyorum.Ama böyle deyip de abartmamak lazım kaydirigubbakcemile3 değilmi ama.kaydirigubbakcemile3

8. 3 Şubat 2009
  9. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya 2 kilo fazlalığın varsa ne güzel işte ben şu an kilomu tam bilmiyorum ama 6-7 kilo var sanırım fazlalığım.neyse bakalım sonra veririz

10. 3 Şubat 2009
  11. Strawberry_83

Strawberry_83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.395
    Ödül Puanları:
    163
    Ben 87 kilo olmuştum boyum 1.76 doğumdan sonra 12 kilo verdim hemen 2 ayda da 1 kilo verebildim şuanda 74 kilodayım doğumdan önce 69 dum yani şuan 5 kilo fazlalığım var ama hedef 63 eski kilolarıma dönmem lazım bende tıpkı sizin gibi herşeyi yemek istiyorum özelliklede tatlı inanılmaz cnm istiyor artık dur demenin zamanı geldi emzirdiğim için hamur işleri yerine sebze çorba ve beyaz etle beslenmeye karar verdim ipin ucunu kaçırmamak lazım yengem emzirdiğin zaman verdin verdin daha sonra çok zor verirsin dedi bilginize :)))

12. 3 Şubat 2009
  13. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ne dogumoncesı ne hamılelık ne de dogum sonrası hıc kılo problemım olmadı benım sukurler olsun
    hıc doymuyor gıbıyım sureklı canım bırsey yemek ıstıyor benımde ama
    fırsat bulup yıyemıyorum
    ısyerınde sımdıye kadar bırıken ısler,
    bulunan ılk fırsatta cocugun yanına gıtme,
    aksam eve donunce cocugun banyosu, nazı, oyunu ve koca derken yoruluyorum
    bır de ben ne zaman oturup yemek yemeye baslasam oglumbaslıyor aglamaya
    dayanamayıp yemegı yarıda kesıp kalkıyorum

14. 3 Şubat 2009
  15. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    peki arkadaşlar ,emziren anneler nasıl besleniyorsunuz? sanırım ben sıvılara biraz daha yönelmeliyim yoksa kilo almaya başlayacağım.irademe de sahip olamıyorum. en iyisi eve aburcubur almamak.çikolata bisküvi ne bulursam yiyorum yaa. hamileliğimde 12 kg aldım gayet normal.bakalım kendime hakim olmalıyom bi de evdeyim şu an çalışmıyorum bebeğim biraz büyüsün öyle başlayacağım bebeğim uyur uyumaz atıyorum kendimi mutfağa cokacimcoook

16. 3 Şubat 2009
  17. gulizgul

gulizgul gulizgul.blogspot.com Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    al bendende o kadar hamilelikte 10 kilo aldım ama doğumdan sonra hep yediğim için ha bire kilo alıyorummmm...ne yapsam bilemiyorummmm:1rolleyes:

18. 3 Şubat 2009
  19. bidy

bidy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkesin aynı galiba:)bende sürekli abur cubur tatlı bişeyler yemek istiyorum..neyseki kilo problemim yok simdilik benimde ,ama bu aralar bıraz içeceklere ve sulu seyler kompostolar falan yemeye calısıyorum sanki sütüm azalıyormus gibi geliyor.