Canım hiç birşey istemiyor

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve ruyaeylul tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ruyaeylul
  1. ruyaeylul

ruyaeylul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaklaşık iki haftadır kendimi yalnız yorgun ve huzursuz hissediyorum devamlı ağlamak geliyor içimden ağlıyorumda yemek yaparken tuvalette bile kendi kendime konuştuğumu farkettim kendi sorunlarımı kendime anlatıyorum bu normal mi bilmiyorum ama geceleri dişlerimi gıcırdatmaya başladığımı söylüyor eşim diş gıcırtdatma 2 aydır falan var uyuyamıyorum geceleri saat 4de 5de anca uyuyabiliyorum sabah 6da kalkıyorum gün içinde yarım saat bi saat uyuyorum acaba bi psikoloğamı gitsem diyorum ama sonradan vazgeçiyorum mevsim değişikliğidir bu aralar kafam yoğun falan diyorum çok kararsızım meltem hanım sizce sorunum ne olabilir

Son düzenleme: 27 Temmuz 2010
  2. 27 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ruyaeylul
  3. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Merhaba Rüyaeylül, mevsim değişikliği diyebilmemiz için baharlardan birinde olmamız lazım. Ama iki hafta bir süre daha kendimize zaman tanıyabileceğimiz bir zaman. Eğer şikayetiniz önümüzdeki ay da devam ederse, bir uzman yardımı almanız doğru olur.
    Sıkıntı dişlerinizi gıcırdatıyor olmanızda. Bu yanlış davranış nedeni ile dişleriniz ve çeneniz zarar alır. Diş gıcırdatması psikolojiktir. Bunun için yakınınızda bulunan bir meslektaşıma başvurmanız doğru olacaktır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.