Canım kızım

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve pamukprensesim_ tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : pamukprensesim_
  1. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba kızım ben annen zaten sen beni tanıyomuşssun sesımı kokumuda hemen ayırt edermıssın doğunca bu gün 36 haftam doldu suan

esyalarını hazırlıyorum baban işte o yokken yanlız hazırlamak istedım çok sulugöz oldum ama sen rahat ol korkmuyorum hiç babanda bende

senin için elimizden geleni yapıcaz zaten dünya öyle abartıkları kadar korkunç bir yer deyıl güzellıkklerı kadar zorluklarıda var ama

baban ve ben bunlardan seni olabıldığınce uzak tutmaya calısıcaz anne karnında bebeğinizle konusun dıyor hep doktorlar ben ikinci

cümlede kitlenıyorum affet kızım cok sulugöz bir annen var baban içimde sen var olduğumdan beri ikimiz için elinden geleni yaptı zaten

normaldede oda benım gıbı cok duygusaldır anlican bizden baya cekiceğin var anne sulugöz babanda içinde yaşar herşeyi ama gözleriyle

gülümsemesıyle herseyı anlatır onu çok seviyorum. herşeyin hazır kızım tek eksiğimiz sensin şuan o tombul göbişime bakıp

söyleyemedıklerımı bu satırlara döktüm ama söz sana söylıcem hele bi gel bir kokunu duyim benimde ellerim cennet koksun bak nasıl

sarılıcam sana seni seven ANNEN VE BABAN

2. 22 Ağustos 2010
  3. KuzeyinGelini

KuzeyinGelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    İste geldi, belki de suan kocaginda o minik ağzı süt emiyordur :)

4. 9 Eylül 2010
  5. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ay canim saglikla huzurla kavusun Insallah.