Canım oğlum Batuhan'ımala dün,bugün ve yarınlarımızzz...

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve kity79 tarafından 17 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : kity79
  1. kity79

kity79 BaTuHaN'ıM CaNıM OğLuM Pro Üye

Beğenildi:
    170
    Ödül Puanları:
    163
    Bir eylül sabahı her sabah olduğu gibi ofise gitmek için arabamıza bindik ve yine her sabah olduğu gibi kahvaltı için bir şeyler almak üzere pastaneye uğradık...nerden bilebilirdim ki o sabah her sabahtan farklıydı kahvaltılık almaya aslında minik erkeğimle gitmiştik...pastaneden çıktığımızda eczane gözüme çarptı...içeri girdim ve test istedim...ofise geldim...kahvaltıma başlamadan hemen wc ye gittim testi yaptım ve beklemeye başladım...sonuç pozitifti....eşim masasında oturuyordu..testi masasına koydum negatif dedim suratı asıldı tabi...hemen kutunun içindeki prospektüsü aldı ve mutluluktan yerinden zıpladı...o an gözlerinin içindeki ifadeyi anlatamam boynuma sarıldı...ardından ikimizde işimizle ilgilenmeye başladık...o testi çekmecesine koymuş ve açıp bakıp gülümsüyordu...o akşam başbaşa yemeğe çıktık konumuz hep meleğimizdi...ertesi gün dr a gittik hamileyim test yaptım pozitif çıktı dedim ve beni ultrasona aldı minik birnokta vardı işte meleğin dedi sevinçten uçacaktık eşim ve ben biliyorduk gelişini ama onu görmüştük minik bir nokta olarak..herşey çok güzeldi çalışmama izin veriyordu meleğim hiç üzmüyordu annesini takiii bir cumartesi sabahna kadar...ofiste wc ye girdim,kan vardı ağlamaya başladım ve eşime söyledim panik olmamam için normaldir aşkım dedi ve kayınvalidemlere gideceğimiz söledi oysa ki onun amacı doktorumun yakınında olmakmış çünkü kaınvalidemin evinden dr umun hastanesi 5 dk mesafedeydi...kayınvalideme vardığımızda wc ye girdim kanama yoktu 1 saat geçti tekrar wc ye girdim kanamam artarak başlamıştı hemen dr umu aradık gelin dedi muayene sonucunda progestoron tedavisi ve yatak istirahati dedi bu durumda çalışamayacaktım ilk başta rapor almaya başladım...eve istirahat ediyordum...yoğun çalşma temposuna alışık olduğum için çok sıkılıyordum...kanama,progestan ile ilgili yazıları googleda aratmaya başladığımda nerden bilebilirdim sizlerle tanışmama vesile olacağını...ve sizlerle tanıştım...iyiyki sizleri tanımışım , iyiki sizler varsınız canlarım eğer sizler olmasaydınız boşluğa düşerdim...istirahat ve progestan ile herşey normale dönmüştü takiii bir bayram sabahına kadar kocaman bir pıhtı geldi ben hüngür hüngür ağlamaya başladım...bebeğim gitti diye,bir yandan da yalvarıyordum tanrıya anneliği bana nasip et diye , bebeğimede ne olur beni bırakma diyeee...dr um bayram tatili için şehirdışındaydı telde sakin ol ve bayram ertesi gel sakın yataktankalkma hastaneye gelene kadar dedi...annem ve eşim beni kımıldatmadan yatırdılar hep...dr umuza gittik herşey normal yanlız hamilelik kisti oluşmuş bebeği düşürmeye çalışıyor..sezeryan esnasında alırız kisti dedi..dünya başıma yıkılmıştı ya bişey olursa diye...biraz zaman geçti bir sabah sancı başladı ne olduğunu anlayamadan dr umu aradım idrar tahlili istedi yaptırdık..kum döküyordumm...bu arada rapor hakkım dolmuştu ve dr um işten ayrılmamı tavsiye etti ve ben tam kariyerimin en güzel yerinde meleğim için işten ayrılmayı seçtim...iyiki de seçmişim...annemin izmire dönüş zamanı gelmişti çok üzülüyordum...annem izmire döndü sürekli ağlıyordum eşime izmire taşınalım dedim ve kabul etti annemi aradım müjdeyi verdim çok sevindi...dr umada danışmalıydım ve dr uma gittik..kontrolde kistin kendi kendine yok olduğu müjdesini verdi çok sevindik...artık birşeyler yoluna girmeye başlamıştı şükürler olsun ... taşınmamızda bir sakınca olmadığını ama ev toplamakla kendimi yormamamı söledi...sağolsun eşim,kardeşleri,kuzenim evi toparladılar...internetten bulduğum evi annem tutmuştu ve biz izmire taşındık...yeni dr um için araştırmalara başladım...annemin karşı komşusu onun cici kızının dünyaya gelmesine yardımcı olan dr u bana tavsiye etti...randevumuzu aldık ve kontrolümüze gittik dr um çok şekerdi istanbuldan taşınırken ki en büyük üzüntülerimden biri dr umdan ayrılmaktı çok badireler atlatmıştık beraber doktorum Nevin Şençoban ile...ama çok şanslıydım ki Merve Biçer de onun gibi tatlı ve pozitifti...tabi bu arda istanbulda bir oğlumuz olacağını öğrenmiştik ve çok mutluyduk...Merve hanım oğlumuzla tanıştı...haftalar hızla ilerliyordu sona doğru yaklaşıyorduk taki son haftalara gelene kadar herşey yolundaydı 34.haftamızda Merve hanım suyumun azaldığını gördü ve hemen dopler istedi dr um o kadar mükemmeldi ki sakinliğiyle benim paniğimi bastırıyordu 37. haftayı görelim inşallah dedi ama bu arada yapılması gereken her şeyi yaptı akciğer geşimi iğnesi vs...37. haftamızı doldurduk şükürler olsun sayesinde...37 haftamız dolalı 2 gün olmuştu pazar gecesiydi wc ye girdim sümüksü bir kan vardı hemen dr umu aradım panik olma dedi sabaha kadar uyku girmedi gözüme sabah kahvaltımı yaptım wc ye gittim aynı durumla karşı karşıyaydım... dr umu aradım hemen hastaneye gitmemi nst ye bağlanmamı söledi...hastanenin yolunu tuttuk..ben her zamanki gibi nst ye bağlanıp eve döneceğimizi düşünürken hemşireler bana seni hazırlayalım deyince şoka girdim sevgili arkadaşlarım nida,emel,naren ve semayla telefonlaştık ben hüngür hüngür ağlıyordum onlar beni sakinleştiriyor ve dualarımız seninle diyordu...Minemde yolda geliyordu....ardından eşimle kalacağımız odaya çıktık...benim eşyalarım ve annem evdeydi doğum olacağını bilmediğimiz için...eşime annemi ve eşyalarımı al dediğimde dr um eşin gitmesin dedi bense eşimin gitmesini istedim...ona el sallayıp doğuma girmek çok daha zor olacaktı çünkü...beni hazırladılar ve ameliyathaneye aldılar cemil ipekçi modelli bir amca damaryolumu açtı ardından epiduralimi taktılar hastabakıcı işaret etti uyuştu diye ve dr um başlıyoruz dedi bu arada eşim olmadığı için çantam yanımda kalmıştı ve telefonum çalıyordu arayan finansbanktı dr um şu an doğumda diyince telefondaki kızcağızda şaşırmıştı...hemen doğuma başladılar ben o arada tüm anne adaylarını düşünür ve dua ederken bir ses duyulduuuuuuu ingaaaaaa diyeee gözümden yaşların süzüldüğünü hissettiğim anda bebişimi yanağıma deyirdilerrr inanılmaz bir çift göz bana bakıyordu muhteşemdiiiiii sapsarı saçları vardı....allahım o anı tüm isteyenlere yaşatsınnnn....dünyanın en güzel varlığıydı benim içinnnn artık Batuhan'ım....Sonsuz destekleri,sevgileri için başta eşim biricik Memoma,anneciğime,halacığıma,siz canım arkadaşlarıma,bizi hayata bağlayan meleklerine,dr um Merve Biçer'e sonsuz TEŞEKKÜRLERRR..... :nazar:

Son düzenleme: 25 Temmuz 2009
  2. 17 Temmuz 2009
  3. zuzu88

zuzu88 Kuş konuşsa uçarmıydı? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ağlatcan beni yaaa canım allah bağışlasın en kötü günleriniz böyle olsun...

4. 17 Temmuz 2009
  5. Nida

Nida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canim arkadasim, o günleri tekrar yasattin bana..
    Hikayeni cok güzel dile getirmisssin, hele sonunda Batuhanimizin dogumunda aglattin beni...
    Allah saglik , huzur ve mutlulukla Batuhani büyütmenizi nasip etsin...Sizi seviyorum...

6. 17 Temmuz 2009
  7. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    zor ve güzel bi hikaye:CüvCüv:
    Allah analı babalı büyütsün:nazar::nazar::nazar::nazar:

8. 17 Temmuz 2009
  9. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    allah bağışlasın, bebişinizle sağlıklı mutlu uzun yıllar sizin olsun...

10. 17 Temmuz 2009
  11. reyyan6380

reyyan6380 4.sınıf olduuukkk :) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Allah analı babalı büyütsün,hayırlı evlat olsun inşallah

12. 17 Temmuz 2009
  13. kity79

Beğenildi:
    170
    Ödül Puanları:
    163
    Canım arkadaşımmm iyiki varsın , iyiyiki tanımışım seni sizi seviyorum kıymetlilerim (İlayda&Nida)

14. 17 Temmuz 2009
  15. kity79

Beğenildi:
    170
    Ödül Puanları:
    163

Çok teşekkür ediyorum...allahım isteyen herkeze bu duyguyu yaşatsın...olanlarada sağlıkla büyütmeyi nasip etsin....

16. 17 Temmuz 2009
  17. evdefnaz

evdefnaz ﷲ Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    süper anlatmışsın biricik arkadasım allahım sizi birbirinizden ayrmasın batusumu öperimmm güzel pınaarımmmmm

18. 17 Temmuz 2009
  19. ozlew

ozlew Daha ne olsun! Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    vee batusta boylece gelmis oldu dunyaya... :)
    allah anali babali buyutsun canm..
    tum mutluluklar sizinle olsun..