Canim oglummmm sonunda kollarimda... :)

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve yildizlar tarafından 9 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : yildizlar
  1. yildizlar

yildizlar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Oncelikle tum hamislerimize allah benim gibi kolay dogumlar versin... Simdi dogum hikayeme gelelim,03.08.2008 de adet sancisi gibi karnimda agrilar hissetmeye basladim daha sonra sumuksu kanli pihti geldi hemen doktorumu aradik eger kendini cok sancili hissedersen suyun gelirse hastaneye gel dedi,bizde o yuzden bekledik,fakat ben tedirgindim ve o gece hic uyuyamadim agrilarimda devam ediyordu,04.08.2008 pazartesi gunu gecesi agrilarim daha artti ben gene o gece uyuyamadim biran once sabah olsa doktora gitsek diye sabaha kadar evde bi oraya bi buraya dolandim durdum 05.08.2008 Sali sabahi esimle birlikte hemen atladik doktora gittik bu arada hafif kanamam devam ediyordu,doktora gittigimizde 4 cm acilman var dedi ister evde bekle istersen hastaneye git dedi bende hastaneyi tercih ettim,nst bagladilar ve rahmin acilmasini beklediler birazda hastane icerisinde yuruyus yaptirdilar rahim acilsin diye ve 6 cm olmustu,hemen beni dogumhaneye aldilar epiduralli normal dogum icin epidural anestezim yapildi,(Bu arada normal dogum yapacak olan tum arkadaslarima epiduralli normal dogumu tavsiye ediyorum) epidural yapilirken hic aci hissetmedim 15 dakka icinde bacagimda sicaklik hissettim ve uyusmustu,makineden bakiyordum sancilarim tavana vuruyordu nerdeyse ama ben hicbirsey hissetmiyordum,daha sonra doktorum geldi ve doguma baslandi ben gene hicbirsey hissetmiyordum sadece sancilar geldiginde ikiniyordum ve inanin gum basladi ve ben 5 dakikada dogumu yaptim kendim bile sasirdim,ne sanci ne birsey herkese tavsiye ediyorum hepimiz icin bol bol dua ettim...Bebisim dunyaya gelice cok agladim kendimi cok tuhaf hissettim ama inanilmaz bir duygu allah herkese bu duyguyu yasatsin.... Sormak istediginiz birsey olursa sorun arkadaslar... Sevgiyle kalin

mutlusey ve jelibon25 bunu beğendi.
  2. 9 Ağustos 2008
  3. EU3

EU3 Guest

canım allah bağışlasın evnize huzur,mutluluk ve bereket getirsin.. maşaallah çok kolay bi dogum olmuş rabbim bizlerede seninki gibi kolay dogumlar nasip etsin

4. 9 Ağustos 2008
  5. ^^gxoxzbebexgxi^^

^^gxoxzbebexgxi^^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah bağışlasın maşallah çok kolay olmuş doğumun anlattığına göre. işallah bizimde böyle geçer... darısı başımıza...

6. 9 Ağustos 2008
  7. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    :nazar:allah bağışlasın canım.maşallah doğumun da kolay olmuş.ben de epiduralden korkuyordum ama yazını okuyunca çok ferahladım.teşekkür ederim.allah analı babalı büyütsün...:nazar:

8. 9 Ağustos 2008
  9. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAH UZUN ÖMÜR VERSİN AİLENİZE SAĞLIK MUTLULUK VERSİN,ÖPTÜM CANIM :nazar:

10. 9 Ağustos 2008
  11. neriman83

neriman83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim gözünüz aydin allahim anali babali büyütsün...nazarlardan korusun..ne güzel cabuk bir dogum olmus..öptüm

12. 9 Ağustos 2008
  13. Nergis26

Nergis26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3.271
    Ödül Puanları:
    163
    ne güzeeel.. bebişinin öp beni için inşallah bizimki de böyle kolay olur

14. 9 Ağustos 2008
  15. sgselçuk

sgselçuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah analı babalı büyütsün canım.bende epidural istiyodum ama ıkınmada zorluk oluyo çocuk boğulabilir falan dediler.öyle sorun yaşadınmı.bide doğumdan sonra çok başağrısı yapıyomuş oldumu sende de

16. 9 Ağustos 2008
  17. ChoqSeqeR

ChoqSeqeR hayırlısını nasip et ALLAHım Üye

Beğenildi:
    1.145
    Ödül Puanları:
    238
    harika bir doğum hikayesi keşke herkes senin gibi güzel anlatsa bizler de korkmasak gerçi ben cesaretliyim şidilik.
    kısmetse 10 güne kadar normal doğum yapacağım bende sormak istediğim 6 cmlik açılma olana kadar sancıların nasıldı nasıl dayandın çok mu acı veriyor....
    bebeğinizi de Allah bağışlasın uzun ömürler versin inşallah sağlıklı sıhhatli...

18. 9 Ağustos 2008
  19. Floret

Floret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Rabbim nazarlardan korusun...bebeğin analı babalı büyüsün inş...darısı başımıza...(AMİN)