canım seni çok özledimmm

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve MaviEge tarafından 17 Haziran 2008 başlatılmıştır.

17 Haziran 2008
    Konu Sahibi : MaviEge
  1. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    sen istiyorsan canım sana feda,sen ne diyorsan kabul.aşk sevgi hayat ölüm mutluluk her şey içiçe özlem en başta gelen,en çekilmez olan.herşey üstüme geliyor sanki.sensizlik ölüm gibi.hayat duruyor,her şey haram her şey uzak.yalnızım.sevdiğim bebeğim eşim birtanem aşkım kocam canımsın ama çok özledim.
    hayatta her şeyin bir bedeli var işte işin bu yapcak bir şey yok ama ben acı çekiyorum.öfkeleniyorum sinirleniyorum.hiç bir şey yapmak gelmiyor içimden.senenin dörtte üçü yoksun.kendinde sayıyordun geçen gün.allahım ne olcak böyle.dayanamıyorum.hiç birşey ii gelmiyor.sadece sen.elimden bir şey gelmiyor.öyle çaresizim ki.evet herkesin eşi benim gibi yalnız ama ben çok üzülüyorum.ağlıyorum.özlüyorum.patlıcak gibiyim.camı açıp bağırsam haykırsam yeter diye sesimi duyan olur mu.beni anlayan olur mu.ben seni çok seviyorum allahım seni bana iyi ki vermiş.sensiz hayat hayat değilmiş.hiçbir şeyin tadı yokmuş.gözlerimi açtığımda olmasanda yanımda varlığın bilmek yetiyor,yüzümü güldürmeye,yaşamaya. senağlama senağlama senağlama