Canım sıkkın yorumlarınızı bekliyorum....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve minna tarafından 9 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Aralık 2008
    Konu Sahibi : minna
  1. minna

minna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba.Sitenize yeni üye oldum ve bu benim ilk mesajım..Bugün canım o kadar sıkıldı ki büyütüyormuyum yoksa gerçekten kötü bir durummu bilmiyorum.1.5 yıllık erkek arkadaşm yakında askere gidiyor dörtlü bir arkadş grubuyla bugün buluştuk ve okey oynadık.Ama ben biraz acemiydm, oyunu hiç bitiremedm ve sanırm sevgilm bu duruma brz bozuldu beni teselli etmeye çalıştı.Halbuki ben şakaya vurmaya ve eğlenmeye çalışıyordum.Masada okey yapamayan tek kişi bendim 6 el oynamştk.Gerçi bir arkadşm da acemiydi ama o 1 kere bitirebildi.Ve o olaydan sonra benden soudu gibi sanki.Çünkü okey tavla gibi oyunları çok sevior ama ben ğek sevmiorm yine de istedii için ortama uyum sağlıorm.Benle vakit geçirmektense kahvede oturur gibi hiç konuşmadn bu oyunları oynamayı tercih edior.Bunun yanında beni çok sevior ve kıskanıor.Nasıl davranmalıym canım çok sıkıldı tavsiyelerinizi bekliyorum.saolunn

2. 9 Aralık 2008
  3. ahh canım bumu derdin??

arada oynarsın sende geliştirirsin oyununu beraberce keyifle oynarsınız)))))

4. 9 Aralık 2008
  5. newlife

newlife Guest

Muhabbeti-meşki pek sevmeyen bi arkadşın var belliki canım..sevgiliyken böyleyse,ilerde dahada ilgisiz tavırları olucaktır..çok sevmek sadece seni çok seviyorum,kıskanıyorum,onu yapma,buna bakma,şunla görüşme filan demekle olmaz..aşk emek ister,ilgi ister en önemlisi iletişim ister..muhabbet ,sohbet ister...sana özel extra bi davranışta bulunmamış okey oynarken..adam öyle bi adam yani doğal sana karşı..e alışman lazım ileriye dönük sağlam bi ilişkiniz varsa..değişirmi diye bekleme sakın..huyu böyle..artar ama eksilmez bu tutumları haberin olsun..ama mutlaka rahatsızlığını dillendir..konuş..bilsin..

6. 9 Aralık 2008
  7. edi

edi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok sıkma canını. Genellikle erkeklerin en usta oldukları şeydir okey tavla vs.. ve senden üstünlerse biraz böbürlenip sende bilmiyorsun gibilerinden tavırlar yaparlar. Hiç sıkma canını aldırma eğlence olarak gördüğünü ona vurgula. Benim eski arkadaşımda genellikle böyleydi yapamadığım birşey olduğu zaman hemen tavırları değişitrdi :mymeka: Ama üzüldüğünü biraz dile getir hem sana öğretebilir. Bazen zevkli oluyor sevdiğin insandan birşeyler öğrenmek ama baktın hava atıyor kırıyor seni o zaman boşver gitsin... arada bi kaç pratikle öğrenirsin yerimseniben

8. 9 Aralık 2008
  9. EU1

EU1 Guest

Boşuna canını sıkmışın canım yaa..
    Bir okey açamadın diye soğukmu davranılırmış.
    Sıkma canını

10. 9 Aralık 2008
  11. EU1

EU1 Guest

tatlım canını sıkan bu olsun şu dertli dunyada
    yok sana oyle gelmiştir bır ınsan bır ınsandan tavla okey gibi oyunları oynayamıyor dıye
    sogumaz o zaman gercekten sevmıyordur senı
    benımde erkek ark tavlayı cok sever ama cok abartmaz olayı ben bılmıyordum bana gule oynaya ogrettı pek oyanamıy bende sevmem ama yanı hıc aklıma senın dusundugun gb bır sey gelmedı
    yanı ben bıraz tuhaf buldum cnm

12. 9 Aralık 2008
  13. egzantirig

egzantirig Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    böle bişi yuzunden insan sevdiginden sogumaz belki baska bişi yuzunden keyfi kaçmıştır.
    ben ne okey ne tavla biliyorum. ögrenmeyıde dusunmuyorum cok boş gelio bana :nazar:

14. 9 Aralık 2008
  15. minna

minna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkürler ya içimi rahatlattınz saoulun:))

16. 9 Aralık 2008
  17. EU3

EU3 Guest

bnce takılma canım bak arkadşın yakında askere gitckmiş
    birlikte guzel vakit gecirmeye calışın erkeklerın cogu oyun oykerkn kaptırılar kndilerni.mesela benım eşim bilğisayar yada tv ye dalınca benı hayatta duymaz evden çıksma gitsem geri gelsem anlamaz benım evde olmadıgımı :)

18. 9 Aralık 2008
  19. minna

minna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :)haklısınz ya erkekler böyle ben brz gereksiz kuruntu yapmışm

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.