canım yanıyo:( yardım lütfen

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve lalel tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : lalel
  1. lalel

lalel Guest

merhaba..yeni evliyim bi yyılı biraz geçio ve
    benim bi sorunum var:KK43:
    benim :eek:ilişki sırasında canım yanıyo:eek::KK43:eşim anlayışlı biri o yakmıyo fakat içime girdği zaman normalde zevk almam lazım değilmi..ama benim hep canım acıyo:KK43:bu normal mi?şimdiye kadar ilişkiden hiç zevk almadım..oysa ön sevişme sırasında oldukça hoşuma gidiyor fakat gelgelelim içime girnce benm canım çok yanıyor:KK43:
    bu da kendimi eksik hissettiriyor bana..bunu nasıl aşabilirim yardım edin lütfen:KK43:
    e sonrasında doğal olarak pasif bi kadın oluyorum.mesela üste çıkmamı istese:eek: çıkmıyorum ki bugüne kadar hiç çıkmadım zaten..bide utanıyorum tabi..acaba çok mu aptal görünürüm :eek:falan diyoırum böle ne biliim:KK43:
    sonrada ilişkiden soğuyorum:KK43:

2. 14 Nisan 2009
  3. esmer06

esmer06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım merak etme aptal falan görünmediğinden eminim öncelikle bende seninle aynı durumdayım bende evleneli yaklaşık bir yıl oldu aynı sorun bende de var bende aşamadım henüz ilk başlarda daha da kötüydü zamanla azalıyor öncelikle gevşemen gerekiyor rahat olmalısın zamanla düzelecektir kendini rahat bırak ve kafana takma.

4. 14 Nisan 2009
  5. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa Mina ile Yasir'in Annesi Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kendinizi kasmazsanız hiç ßir problem kalmaz arkadaşlar yerimseniben

6. 14 Nisan 2009
  7. lalel

lalel Guest

ben diiyorum sen üstte dur diyorum ozaman diyo ilişkinin ne anlamı var falan diyo paylaşmıyorsun benle diyo sürekli üste çık üste çık diyte söylüyor zaten bide şu var belki zevk alabilsem olur ama alamıyorum ki manasız geliyor bana üste çıkmak..onun içinde aptal görünüüm gibi geliyo:KK43:

8. 14 Nisan 2009
  9. kendını kasmandan oluyor bunlar .
    rahat olmalısın .

10. 14 Nisan 2009
  11. erva15

erva15 Guest

canım ned emek aptal gorunmek boyle seyler duşunme benım bu konuda hiç sıkıntım olmadı 1.5yıllık evlıyım ben de ama kesınlıkle kendını rahat bırakmalısın ilişkiyı sen ıstemelısın bu çok onemlı

12. 14 Nisan 2009
  13. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah düzelirsin

Son düzenleme: 15 Nisan 2009
  14. 14 Nisan 2009
  15. ozziozzbi

ozziozzbi erkanımmmm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bnce yazan erkek değil, kadının sorunu var ve bizden yardım istiyo.. herkes her şeyi rahatça sorabiliyo burada. anlamadığım şey bu arkadaşın erkek olduğunu nereden anladın, bi çok arkadaş var bu kadın gibi burada istedikleri her şeyi rahatça yazabiliyolar ya da sorabiliyorlar, onlar da mı erkek?? ii o zaman hepimiz her arkadaşa böle tepki verirsek kk olsun ek ..

16. 14 Nisan 2009
  17. lalel

lalel Guest

ya neden kandıriim bende onu anlamıyorum...

basbaya kadınım yani..hatta hala kendimi kız gibi görüyorum..kimse inanmıyo evli olduğuma..erkeksin dien inanmıosa özelden msn yazsın ekliim görsün erkek mi kadın mı..
    bu arada bişi daha sabahtan beri diğer yorumlarıda okuyorum çok kadın yazmış orgazm problemlerini bi ben mi erkek gibi geldim..
    dürüst ve içten olmakta mı suç oldu..nyse ya bu arada tşk ederim ozzi savunduğun için:KK43:
    ve diğer yorumlayanlar..ama çok kırıldım bu forumda herkes nelerini paylaşıyo ne özellerini ki bende üyeyim ta ne zamandır ama giremiyorum özel sebeplerden..derdimi açıncamı kötü oldum..dalga geçiosun resmen yok şölede yok bölede ne demek.
    ben zaten kimseye açamıyorum derdimi buraya geldim bi çözüm bulurum belki die burdada dalga geçiliyorum..:KK43:

18. 14 Nisan 2009
  19. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben bekarım ama anladığım kadarıyla ve siteden öğrendiklerime göre
    eğer gerçekten acı varsa bir doktora görün..utancak birşey yok bunda
    herkesin başına gelir..