canım yanıyorrrrr

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gulengul22 tarafından 4 Haziran 2010 başlatılmıştır.

4 Haziran 2010
    Konu Sahibi : gulengul22
  1. gulengul22

gulengul22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım okadar sıkkınki arkadaşlar suan 22 yaşndym ve üniverstede okuyorum erkek arkdşmla lisenn başnda tanştk bu yaşa kdr öle böle ayrıl barış çıkmya devam ettik o suan memlktte biyerde calışıo ve lise mezunu zamnnda cok kavgalrmz ayrılklrmz oldu hatta biara beni aldttı ama ben affttm(nasıl affttn demeyn biliorm sacma dceksnz ama hep sevdk brbrmzi sdce bi dönem şımarmştı kızlr trfndan ilgi görmye ve oyzden şımarmştı ama beni genede hç brkmmştı)nyse askere gtti 15ay bkldm çok iiydk ama geldkten snra bana agza alnmck laflar kfrler yaptgm herşeyi elştrmeler yanyna olsak tekme tokat dövecek nerdyse yani kıscsı psikoptlştı acayp snrli oldu ve deger blmdi ve dayanmdm ayrldm bkç gn önce her ayrldgmzda arardk ama artık aramyrz gerckten btti sanrm bnde soğudm ama onca seneyi silemiorm hafzmdan ve hemn facebook fln acmş yaknda kızlrıda ekler napcm ben ya cnm cok yanıo ömr boyu berabr olrz derken 8yılım çöpe atıldı hç yaşnmmş gbi:KK43:(((((((((((((((((((((

2. 4 Haziran 2010
  3. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bir psikopatla 8 senede de olsa ayrılmışsınız yaa dua edin bence siz....

4. 4 Haziran 2010
  5. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    niye çöpe gitsin ki.insanlar anlaşamayınca yürümeyince nikalı kocalarından ayrılıyor.çoluğu çocuğu olduğu halde.fazla anılarına bağlı yaşama boşa üzülür ve geçmişle yaşamaktan geleceğine yön veremezsin.ayrıca hiç üzülme o ayrılığı çoktan hakketmiş.bir erkek değer vermiyorsa kırıcıysa hele de küfür ediyorsa.hırçınsa şiddet eğilimi varsa bunlardan daha önemli ayrılık sebebi olur mu.ayrıca doğru düzgün işi bile yok anladığım kadarıyla okumamış etmemiş.belliki bunu bile sorun yapıyor.aranızda bu hep ilerde sorunda olurdu.sen geçmişi unut geleceğe bak.8 yılımı çöpe attım diye düşünme.emin ol herkesin çöp kutusunda yatan anıları vardır.sen çöp kutunu sakın geridönüşüm kutusuna çevirme.boşalt gitsin.

6. 4 Haziran 2010
  7. gulengul22

gulengul22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya öle diosn haklsnda ama böle degldi önceleri askerden snra oldu yani buraya nekdr yazsmda anltmm ama ne biliim kendmi arammk için zor ttyrm arkdşlrm şu bu hersym ortak nasıl unutcm yaaaa en önmliside lise mezunu olmsı aşaglk kompleksne kaplmştı benm üni hytmı ble dnlemiodu hersyi gectm inann bakkala ble gdemiodm ama ndnse unutamyrm o bnm en ii arkdşmdı.herşyden cok aşka umudm btti bda kmseyi sevemm die dşnyrm:KK43:((((((((((

8. 4 Haziran 2010
  9. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    bir de rica etsem.üniversitede okuyan bir insanmışınız üstelik..türkçemizi güzel yazsak.yazılarınızdan hiçbir şey anlaşılmıyor.dilimize lütfen gerekli saygıyı gösterelim.

10. 4 Haziran 2010
  11. gulengul22

gulengul22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    haklısın el alışkanlığı özür dilerimmmmm:KK43:(

12. 4 Haziran 2010
  13. balperisi

balperisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    775
    Ödül Puanları:
    153
    Arkadasim su kelimeleri neden kisaltiyorsun iki satir fazla olsun,duzgun olsun.
    Okumasi cok ugrastirici oluyor.

14. 4 Haziran 2010
  15. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Sana değer vermeyen bir insan için neden üzülüyorsun ki! bırak gitsin sekiz yıl zaten yaşayacağınızı yaşamışsınız ve bu süre içerisinde sana gerçek yüzünü gösterme fırsatı bile olmuş. Daha ne istiyorsun ki kurtulmuşsun bana göre.Belki sen şimdi ben onu hala seviyorum diyeceksin ama zamanla geçecektir emin ol, hatta ileride bu günlerini hatırlayıp bana öyle davranan birini nasıl sevmişim bile diyeceksin... Hiç bir aşk ömür boyu sürmez ne de olsa...

16. 4 Haziran 2010
  17. balperisi

balperisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    775
    Ödül Puanları:
    153
    yukarida ki arkadsta ayni seyi yazmis, gormemistim.

18. 4 Haziran 2010
  19. gulengul22

gulengul22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    üstelik uzaktayım ama ne biliyim genede ilk sevdigim adamdı bide beni her ayrıldıgımda tehdit ediyordu son zamanlarda seni öldürürüm ederim şöyle böyle filan diye iyice soğumuştum nasıl böyle değişebilir bir insan diyebiliyorum bana kıyamaz kuru laf ama insanın genede morali bozuluyor naptımda ben bunu hakediyorum diye.ben birdaha aşık olabilirmiyim daldan dala atlayan biride degilim üstelik:KK43: