canım yavrumu ilk göz agrımı kaybettimm:((((

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve winx perisi tarafından 28 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : winx perisi
  1. winx perisi

winx perisi acıımakkkkk yokkkkk Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    hamile olduğumu ilk ögrendıgımde dunyalar benım olmustu sevıncten aglamıstım ve Allaha ne kadar sukrettım onu bıle bılmıyorum hertafarım tıtrıyordu.basıma geleceklerden habersız bı sekılde herkese hamıle oldugumu soledım.doktor kontrollerının gelmesını dort gozle beklıyordum ama ne yazıkkıgecen hafta carsamba gunu melegımı kaybettım kahverengı lekem geldı hastaneye acıle gıttım ve kanamam basladı gece acıl kurtaja alındım ve bebegım benı bıraktı.

''bebegım sen annecıgını bıraksanda annen senı hıc unutmayacak melegım,8 hafta boyunca bana yasattıgın annelık hıssı ıcın sana tsk ederım suan benı cennetten annecıgıne bakıyorsun bılıyorum senınle orda bulusacagız bı tanem senı cok sevıyorum.'':1no2::a015::KK46::gitme:

2. 28 Temmuz 2009
  3. ravzaaa84

ravzaaa84 miniğim bizimle Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun canım dilerim en kısa zamanda bu acıyı unutturacak bi bebiş veriri rabbim

4. 28 Temmuz 2009
  5. umut73

umut73 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok geçmiş olsun ama lütfen çok hırpalama kendini. herkes için kendi acısı, kendi sıkıntısı sanki dünyada tek gibi. ama öyle değil. benzer sorun her kadının başına gelebilir. her hamile kadın için bu risk var. o yuzden son derece normal bir olay olarak karşıla bunu. hayat boyle acılarla karşılaştırıyor insanı. ama her sorunda kendimizi bırakırsak olmaz. direnmeli güçlü olmalıyız. üstelik daha yolun başındasın. en kısa zamanda toparlan lütfen. çünkü sen ne kadar çabuk iyi olursan ve kendine gelirsen, daha sonraki hamileliklerin için o kadar erken denemeye başlayabilirsin. zaten ilk kayıp olduğu için doktorlar ileri tetkik etmeyecektir. bu nedenle çözümün büyük kısmı sana düşüyor. bir an önce yaşamına geri dön. pozitif düşün. olanları geride bırak. çok duygusal bakmamaya çalış çünkü dediğim gibi yaşadığın durum her gebe kadın için olası bir durum. öncelikle kendin ardından seni sevenler için ne kadar erken toparlanırsan o kadar az iz bırakacak bu olay sende.
    en kısa zamanda iyi oldugunu duymak isterim
    sevgiler

6. 28 Temmuz 2009
  7. winx perisi

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153

CANIM BENIM COK TESK EDERIM EVT SANKI SADECE BEN YAISYOMUSUM GBI GELIYOR HERKES DOGUMA GIRIYORDU BEN KURTAJA AMA YAPCAK BISEY YOK NE YAZIKKI TOPARLANMAYA BASLADIM YAVAS YAVAS SENIN YAZDIKLARIN BIRAZDA BENI KENDIME GETIRDI INSALLAH TEKRARLAMAZ BIDAHAKI HAMILELEGIMDE.3AY DOKTORLAR YASAKLADI GEBELIGI AMA BEN 3 AY BITSIN TEKRAR HAMILE KALMAK ISTIYORUM ESKISINDEN COK DAHA FAZLA ISTIYORUM HEMDE:Saruboceq:

8. 28 Temmuz 2009
  9. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım dıger topıklerde hamıle oldugunu okumustum sımdı bu yazıyı gorunce üzüldüm,cok gecmıs olsun,herseyde vardır bı hayır yıpratma kendını

10. 28 Temmuz 2009
  11. Herada

Herada Balparmağın Annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım çok geçmiş olsun,

Ben de 7+5'te bebeğimin kalp atışları durduğu için geçen hafta salı kürtaj oldum. Yaşadıklarını çok iyi anlıyorum ve aynı acıyı yaşıyorum. Ancak yapacak birşey yok. Bir şekilde ayağa kalkıp, eskisinden daha da fazla bir inanç ve kuvvetle bebeklerimizin bize geri dönmesini bekleyeceğiz. Vardır bunda da bir hayır demekten başka çare yok açıkçası. Keşke elimizde olan birşey olsaydı, keşke birşeyler verebilseydim benden de bebeğimin kalmasına yardım edebilseydim. Ama yok işte, bir an önce yaralarımızı sarmalıyız. Doktorum ikiz gebelikten şüphelenmişti ben de ürkmüştüm bu kadar sorumluluğu nasıl alırım diye? Şimdi ikiz olsun inşallah diye dua ediyorum, hala umut etmek için bir sebebimiz var. En azından hamile kalabildiğimizi biliyoruz ki bu çok ama çok önemli birşey. Allah yardımcın olsun canım.

12. 28 Temmuz 2009
  13. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Canım, geçmiş olsun.
    çok üzücü ve cok zor bi durum ama inan geçiyor.

ben de ilk bebeğimi 9. haftada düşükle kaybettim.
    kürtaj oldum :bbo:
    yıkıldım,
    günlerce ağladım..

ama şimdi 8 aylık kızım kollarımda cok şükür:nazar:
    Rabbim sana da yaşatsın inş en kısa zamanda...

14. 28 Temmuz 2009
  15. winx perisi

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar hepınıze cok tesekkur ederım benı okadar ıı anlamıssınızkı bende bebegımı 9 haftalıkken kaybettım keske mudahale edebılsek bbeklerımıze yasaması ıcın ama ne yazıkkı bızım elımızden bısey gelmıyor bıran once kendımı toparlayıp tekrar hamıle kalmak ıstıyorum hemde eskısınden daha ısteklıyım bunun ıcın cabam

inşallah hepımız bıgun anne olacagız ve saglıkla bebeklerımızı kucagımıza alacagız ınsallah

hepınıze cok tsk ederım okuyup yazı yazdıgınız ıcın kıslar

16. 28 Temmuz 2009
  17. aabeyazmelek

aabeyazmelek YA HAY YA HALIK Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok geçmiş olsun rabbimin bir bildigi vardır şükredecegiz bende 6 aylık bebegimi kaybettim beterin beteri var şükür halimize elden gelen bir şey yok rabbim bize meleklerimizin yanından kardeşlerinide gönderecek inşallah..

18. 28 Temmuz 2009
  19. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Çok geçmiş olsun umarım tez zamanda bu duyguyu yeniden yaşarsın:Saruboceq: