Canıma kastım var

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve neverland10 tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : neverland10
  1. neverland10

neverland10 Guest

forumu disardan takip ediyorum uzun suredir.
    vebolumude yakindan takip ediyordum. burada acilan konulari gordukce her okudugumda gozlerimden 2 damla yas damlardi.
    doluyum cok doluyum bende anlatip rahatlamak belkide tavsiyeler almak istiyorum.
    bilemiyorum duygularim o kadar karisikki.yazarken gozyaslarim dinmiyor.senağlama
    onceliklle cocuklugum berbat gecti. cocuklukda yasamis oldugum travmalar beni soguk vurdumduymaz asi surekli sefkat isteyen surekli ilgi gormek isteyen surekli sevilmeyi bekleyen bir varliga donustum.
    insanlari birturlu sevemiyor ve guvenemiyor. cok buyuk bir guven problemi yasiyorum.
    etrafimdaki herkesle mesafeliyim cogu kisiylede kavgaliyim.
    gecimsiz biriyim.insanlari ne kadar cok sevmeyi denesemde sevemiyorum.yasadiklarim gorduklerim ogrendiklerim insanlardan sogumama hickimseyle arkadaslik kuramama sebep oldu.asosyal bir kisi oldum ciktim.calismiyorum. liseyi zar zor bitirdim.
    3 yillik evliyim. esimle severek evlendim. ben sevdim ama o hic sevmemis.senağlama
    3 yil icerisinde cok kavgalar tartismalar oldu.cok yiprandim saclarim dokuldu.
    esimin bir huyu var paylasmayi cok sever.bense tam tersi hicbirseyim hickimseyle paylasmam. sevmem paylasmayi kimseyle hicbir esyami paylasmam kullanmalarinida istemem.esim insanlara yardim etmeyi kendine bir gorev gibi gorur bense yine tersi insanlara yardim etmeyi sevmem yardim etmem.kavgalarimizin cogu hep bu yuzdendi onun baskalarina yaptigi iyilikleri ben kiskaniyordum kendimi degersiz hissediyordum.
    o baskalarina yardim edicem diye dusunurken beni hic sevmedigini dusunuyorum.bu bir psikolojik rahatsizlik mi bilemiyorum depresyondamayim bilmiyorum son 4 aydir kendime zarar vermeye basladim.aklimdan intihar dusunceleri geciyor surekli.kimse tarafindan sevilmedigimi cok degersiz bir insan oldugumu dusunuyorum .
    esim 3 kez siddet uyguladi bunu yazarken cok utaniyorumsenağlamane zaman kavga etsek kendine sahip olamiyor evde eline ne gecerse kirip dokuyor .
    en son cam sehpayi kirdi. senağlamao boyle etrafa saldirinca ben cok korkuyorum.
    agza alinmayacak hakaretler ediyor. en son dun gece anneme kufur etti.ondan onceki kavgalarimizdada bana neler neler ne tur kufurler ettigini yazamam.
    bunlar cok agrima gidiyor.
    dun geceki kavgamizin sebebide esim benden habersiz gizli arabamazin anahtarini bir komsumuza vermis.ben kimse birsey vermek istemiyorum esim verincede kiziyorum bunu bildigi icin gizli vermis. niye veriyorsun dedigimde birgun bizimde isimize dusebilir insanlara yardim etmek lazim diyor ama ben boyle dusunemiyorum iste.hickimseye malimi vermek istemiyorum.neyse dun ben bunu ogrenince esime bagirdim cagirdim neden verdin arabamizda onlari gordum geziyorlar biz burda 5 ytlnin hesabini yapiyoruz millet bizim arabamizda geziyor sen ne zaman akillancaksin saf diye bagirip durdum.
    o da ben kizacagim icin ben vermedim birkere vermistim yedek anahtar yaptirmis demekki dedi ben buna inandim nasil sinirlendim o an komsumuzu arayip nasil insansiniz yuzsuzsunuz utanmadan arabimizi alip geziyorsunuz yedek anahtar yapiyorsunuz dedim telefonu kapattim yuzlerine. sonra esimi aradim dedim ben aradim onlara bunlari soyledim esim demezmi sabah ise giderken anahtari ben birakmistim neden aradin.senağlama
    o anki duygularimi anlatamam esimi beni kandirdi bende saf saf sozune inanip baska insanlari arayip tum sinirimi onlardan aldim.o insanlara karsi mahcup oldum rezil oldum yerin dibine girdim.
    daha sonrada esim gelince benim arkamdan plan yaptiklarini ogrendim.megersem adam gercekten emrivaki yapmis cok onceden arabanin yedek anahtarini almis esimden esimde ben kizarim diye adami arayip arkamdan ona boyle soyleyelim demis.
    nasil uzuldum bunu duyunca nasil. benim esim arkamdan is ceviriyor vebu ilk degil.hatalarini kabul etmiyor hicbirzaman herzaman haklidir herzaman haksiz olan benim.
    gitsem gidemiyorum ailem beni red etti.esimle evlenmemi istememislerdisenağlamakeske onlari dinleseydim.simdi akan gozyaslarimi onlar silecekti ama yoklar kimse yok.
    kendimi pencereden atmak istiyorum,
    bana dun gece yine siddet uyguladi o kadar agrima gidiyorki bir baskasi icin canimi yakmasi.o insanlar icin bana eziyet etmesisenağlama agza alinmayacak kufurler.anneme kufur etti en cokda bu acitti canimi. mutfakta tabak canak ne varsa tuzla buz oldu. o yapti ben sadece izledim arada gelip beni tartakladi.
    ne yapayim ben ne yapayim bu evliligi boyle devam ettiremiyorum artik. ona karsi icimde hala sevgi var ama yaptiklarini unutamiyorum .
    hayatim boyunca ezildim bu benim kaderimmi allahim.
    allahada inanmiyorum artik. senağlama

2. 19 Ocak 2010
  3. emdev

emdev Guest

:çok üzgünüm:
    yaşadıklarınız zor tabiki,ama çocuklarınız varsa çok etkileniyorlardır bu kavgalarınızdan.
    sizin konuşup birbirinizden birşey saklamayıp hareket etmeniz lazım.
    sende haklısındır kendi açından düşününce,eşinde kendine göre kendisinin haklı olduğunu düşünüyordur.ne bileyim ona hakaret etmesen damarına basmasan,olan olmuş,anahtarı vermiş diye düşünüp kavgayı fişeklemesen belki daha iyi anlaşırsınız.
    ama şiddet uygulamasının affedilir bir yönü yok,belli ki oda sorunlu bir insan.
    sen kendini ondan farklı görme.bırak istediği kadar iyilik yapsın,gurur duy canım engelleme adamı.
    intiharı çıkar aklından,bunlar hayatta fani şeyler.çaba ve özveri sarfederseniz düzelir bence.a.s.
    Allaha inanmamak konusu diye birşey olamaz canım.Allah senin kalbindeki vicdanındadır.
    Şimdi hep başına kötü birşey geldiği için böyle düşünüyorsun,iyi birşey gelse Allaha dua edersin.
    Bazen kendin için dua etmesen bile başkaları için et.ben kendim için birşeyler istemiyorum ama yakınlarım için dua ederim.Sende öyle yap...

4. 19 Ocak 2010
  5. neverland10

neverland10 Guest

cocuklarim yok iyikide yok.benim yasadiklarimi cocuklarim yasamasin.
    ben cocukken annemle babamin kavgalarina cok sahit oldum.babamda annemi doverdi.iste bu yuzden nefret ediyorum ya herseyden.allaha dabundan dolayi inanmiyorum cunku hep kotu durumlari yasatiyor bana.
    anahtari versin bu bir degilki kac defa aynisi oldu. baskalarina yardim ediyor ama kendisi zor durumda kalinca kimse yardim etmiyor. insan essek olunca sirtina semer vuran cok olurmus.bu hesap onunki.

6. 19 Ocak 2010
  7. moonsoon

moonsoon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    cnm sen mutlaka bı psıkıyatra gitmelisn cunku okuduklarımda eşinin en ufak bı sucunu göremedım ınsanlara ıyılık yapmaının neresı kötu sen artık cızmeyı aşmışsın ve eşın bu yuzden şiddete başvurmuş ınunda öle yapmaması gerekır evet ama sende ufacık şeyylerı nekadar buyutmussun..Allah ıcıne ferahlık versın inş.

8. 19 Ocak 2010
  9. neverland10

neverland10 Guest

aslinda bosanmak istiyorum ama kendi ayaklarimin uzerinde duramamaktan cok korkuyorum.
    gelecege umutla bakamiyorum kendime guvenemiyorum.
    neyaparim tek basima kimsem yok esimden baska.
    aileme gidemem onlarla 3 yildir gorusmuyorum. daha dogrusu ben cok gittim babam hep kovdu hep kovdu merdivenlerden asagi surukledi beni kollarimdan tutup atti sokaga ve herkes gordu birdaha gelme bu eve senin gibi bir evladim yok dedi.

10. 19 Ocak 2010
  11. emdev

emdev Guest

insan birine iyilik yapıyorsa onun karşılığını görcek diye hesap etmez ki,eşinin içinden geliyor ne yapsın.bırak iyilik yapsın canım üzülme ve üzme.

12. 19 Ocak 2010
  13. moonsoon

moonsoon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    ailen neden bu kaadar katı eşını neden ıstemedıler??

14. 19 Ocak 2010
  15. neverland10

neverland10 Guest

insanlara iyilik yapmanin hicbiryeri kotu degil tamam ama once kendi evini dusunmeli insan. bana 2 ytlnin hesabini sormamali o zaman demi.
    insanlara comert ama ya bana...ben daha yakin degilmiyim karisi degilmiyim degilmisim zaten artik bana artik en ufak bir his duymuyormus sevmiyormus beni.

16. 19 Ocak 2010
  17. NEGRO88

NEGRO88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM BENİM YA ANLAŞILAN BU SIRALAR HİÇBİŞEY YOLUDA GİTMİYOR. KMSENİN HAYATI 4 4LÜK DEĞİL HERKESİN SORUNLARI VAR MAALESEFF... :sinifsinif: PAYLAŞMAK GÜZELDİR NEDEN BÖYLE DÜŞÜDÜĞÜNÜ ANLAYAMIYORUM. BU SORUNUNU AŞMALISIN.. İNSANLAR KOMŞULAR BİRBİRİNE MUHTAÇTIR GERÇEKTEN DE BUGÜN BANA YARIN SANA HESABI.. EŞİNİN GÜZEL Bİ HUYU VARMIŞ İŞTE. KENDİNE DAHA FAZLA ZARAR VERMEDN PİSKOLOJİK YARDIM ALMALISIN. KENDİ ÇABALARINLA HALLEDEBİLECEK GİBİ GÖREMEDİM SENİ :kedi:

18. 19 Ocak 2010
  19. neverland10

neverland10 Guest

ailem esimi istemedi cunku benim onunla anlasamayacaigimi dusunuyorlardi.
    ve baska birisini istiyorlardi benim icin.
    tanidik birini.