Cankuşlar kistten kurtulmak için ne yapmayılız ???????????

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve mirage1983 tarafından 13 Nisan 2010 başlatılmıştır.

13 Nisan 2010
    Konu Sahibi : mirage1983
  1. mirage1983

mirage1983 Ikizanasi :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    SELAM ARKADAŞLAR EVLENENE KADAR KİST NEDİR BİLMEZDİM 1 SENE DOĞ.KONTROL HAPI KULLANDIM SONRASINDA BIRAKTIM VE BEBİŞ DÜŞÜNMEYE BAŞLADIK BİR TÜRLÜ GELMEDİ İLK AY ÇOK HEVESLENDİM BİDE PKOLUYUM ADETİM GECİKMİŞ DOKTOR MACERASI BAŞLADI DOKTORUM FARTUREL VERDİ SÖKTÜRÜCÜ SONRASINDA DA KLOMENLE BAŞLADI SEVDAMIZ 2 AY KULLANDIM OLMADI SONRA EŞİME SPERM TESTİ YAPILDI DOKTOR KÖTÜ DEDİ EŞİME İLAÇ FALAN VERDİLER SONRA SİZ 1 SENE DENEYİN GELİN DEDİ ÇOK SİNİRLENDİM BEN ADAMAKILLI YUMOŞ TAKİBİ BİLE YAPMADI SONRASINDA 5-6 GEÇTİ BEN TEKRAR DOKTOR KARARI ALDIM Bİ DOKTORA BAŞVURDUK YAPTIRDIĞIMIZ TÜM TESTLER DA YANIMIZDA SORUN YOK SADECE DÜZENSİZLİK EŞİMDEDE SPERMLERİ NORMALMİŞ SADECE İDRAR YOLU ENFEKSİYONU VARMIŞ ORADADA 3 AY KLOMEN SONRASINDA 2 AY MENAGON İĞNE VURULDUM NAFİLE DEĞİŞEN BİŞİ YOK ŞİMDİ 3.DOKORUMA GELDİM BUDA İLK AY KİST BULDU HAYDA KİST ADETİME 12 VARKEN KENDİĞİNDEN GEÇTİ O AY RAHİM FİLMİ ÇEKİLDİ DOKTOR KENDİ HALİNE BIRAKTI O AY ADETİM GENE GECİKTİ VE ŞİMDİ GENE 5 CMLİK KİSTİM VAR DOĞ.KONT.HAPI KULLANICAKMIŞIM 2 AY BENİM ANLAMADIĞIM YA BU AY KİST GİDERSE BEN NEDEN BİR AY DAHA KORUNAYIM TAKDİR ALLAHIN TABİKİ AMA ÇOK YORULDUM BEN :a015:

BENİM GİBİ SORUN YAŞIYAN VARMI KİSTLERİNİZLE NASI BAŞA ÇIKIYOSUNUZ BEN BU AY SOĞAN SUYU İÇMEYE BAŞLADIM BİDE ÇALIŞIYORUM SADECE AKŞAMLARI İÇEBİLİYORUM

2. 13 Nisan 2010
  3. mirage1983

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Kendıme Çok sorun yaptım ben bu olayları normalde yumoŞlar bÜyÜyo ılaÇla daha da bÜyÜyo ama Çatlamıyo kıste dÖnÜŞÜyo ÇoĞunlukla bu gıbı rahatsızlıĞı olan ve hamıŞ kalan varmı aranızda kızlarr destek verelım bırbırımıze

4. 13 Nisan 2010
  5. mirage1983

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Kızlar benım gıbı sorun yaŞıyan yokmu canlarrr

6. 13 Nisan 2010
  7. gultun

gultun allahım şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm canım ocak ayında bendede kist oluşmuş ocak sonunda adet olamayınca şubat başında doktora gittim ve kistim olduğunu oğrendim yumurtam çatlayamamış ve kiste donuşmuş sokturucu sonrada bir aylık d.k.hapı verdi bitiminde adet olup tekar gittiğimde geçmiş çok şükür.benim 3,5cm di.dk.hapı eritior.2ay neden verdi bilemiorum ama belkide buyukluğune gore veriolardır bunu sor canım.bende 8 aydır bebek istiorum ama bizdede henuz bişey yok bir seneyi doldurmayınca tedaviye başlamayı onermior doktorum.tabi bizde her ay umutla beklioruz allahım hepimize anne olmayı nasip etsin.

8. 13 Nisan 2010
  9. mirage1983

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Tatlım vallahı ben dÜŞÜnmeye baŞladıĞım gıbı gıttım ılk doktorum saĞolsun umutlarımı bırden ÇÜrÜttÜ eŞın rahatsız deyınce sonra zatı korunduk eŞım ılaÇ kullandı dıye temmuzdan berı uĞraŞıyoz arada doĞ.kont.hapları ne etÇem bıŞmıyom bı tedavı bnı molaa ne olucak bÖyle allahım hakkımızda hayırlısnı nasıp etsın