Cankuşum Batuhan'ın doğum hikayesi!

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve çitos tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

27 Kasım 2008
    Konu Sahibi : çitos
  1. çitos

çitos Benim tatlı oğlum.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Herkese merhaba!!Oldukça gecikmeli olarak doğum hikayemi yazıyorum..

19 Kasım sabahı hiç uyunmamış bir gecenin ardından 8.30 gibi hastaneye ulaştık.Yanımda annem babam ve eşim..Bu arada doğumuna geç kalan nadir kişilerdenim sanırım.Normalde 8 gibi orda olmam gerekiyordu ama geç kaldık..Odam hazırdı zaten hemen odaya çıktık,ve geç kaldığım için hemşireler hızlı bir şekilde giydirdiler beni.Ve hiç kimseyle vedalaşamadan paldır küldür ameliyathaneye indim..Gerçi böylesi daha iyi oldu çok duygusal sahneler yaşanmamış oldu..
    Doktorum ameliyathanede beni bekliyordu hazır bir şekilde.Fakat benim epidural istediğimi hemşire söylemeyi unutmuş.Ben hatırlattım anestezi uzmanına haber verdiler.O geldi ve anestezi işlemine başladı..Son derece kolay bir işlemmiş.Korkacak hiç bir şey yok..Yaklaşık yarım saat sonra uyuşma tam olarak oluştu.Doktorum geldi ve doğum başladı.Bu arada o ortam çok garip ,insan kendini çok tuhaf hissediyor gerçekten.Heyecan,korku,merak hepsini bir arada yaşadım.Yaklaşık 3-5 dk sonra bebeğimin ağlamasını duydum.O an muhteşem bir andı..Canımın içi ,bebeğim dünyaya gelmişti..Doktorum yüzünü gösterdi bebeğin ve hemşirelere verdi.Hemşireler bakımı için götürdüler..
    Bu arada doğumun sonraki sıkıcı kısmı başladı..Bundan sonrakı kısımda sarsıntılar hissettim,karnımı çekiyorlar gibiydi..Yaklaşık 15 dk sonra işlem tamamdı.Bu arada oğluşumu giydirip getirdiler tekrar gösterdiler..Çok şekerdi,melek gibiydi..

Ameliyathaneden çıktığımda eşim kapıdaydı.Onun o endişeli o korkulu halini görünce korktum ama çok şükür beni merak ettiği için öyleymiş.Odamıza çıkardılar oğluşumu ve beni.Hemen emzirme çalışmalarına başladık ama çok zor oldu en başta.Oğluşumun biraz inlemesi vardı.Çocuk doktoruna götürüldü görmesi için ,15 dk kadar küvözde oksijen aldı.Sonra sağlıklı bir şekilde yanıma geldi..

Hayatımın aşkı ,canımın içi,can kuşum oğluşum artık kollarımdaydı..Babası inanılmaz heyecanlıydı,benim ve oğlumun gözünün içine bakıyordu..Allahım isteyen herkese versin,herkese yaşatsın bu duyguyu..

Doğum tarihimiz 19-11-2008 saat 09:15
    Boy 51 cm
    Kilo 4050 gr..

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 27 Kasım 2008
  3. çitos

çitos Benim tatlı oğlum.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
  4. 27 Kasım 2008
  5. ademel

ademel mutluluğun doruk larında Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    allah analı babalı büyütsün
    maşallah oğluşuna :nazar: çok tatlıymış
    darısı başımıza inşallah :Saruboceq:

6. 27 Kasım 2008
  7. montesori

montesori metin's and kaan's mother Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    ilk hayırlı olsun bir ocak annesi olarak benden gelsin ...masallah bebegine boyuda kilosu da cok iyi uzun ömürlü bir hayat onun olsun...demek duygusal anlar yasanmaması için hastaneye gec gitmek lazım:)) bunu ögrendigim iyi oldu...

8. 27 Kasım 2008
  9. montesori

montesori metin's and kaan's mother Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    neyse ikinci kutlayan oldumgamyoncuiremsu

10. 27 Kasım 2008
  11. EU3

EU3 Guest

çoookkk şekerr allah analı babalı büyütsün gözünüz aydın

12. 27 Kasım 2008
  13. Teknolog

Teknolog ŞÜPHECİİ..... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Binbirkere maşallahh..allah analı babalı büyütsün batının hanını benimde ilk oğlumun adı batuhan...ilk ismini duyanlar neden batuhan koydun çok yaramaz oluyor demişlerdi..hareketli yerinde duramayan bir çocuk ama yaramaz saymıyorum ben onu kığır kığır bir çocuk 9 una girdi...doğunun kaanıda evimize gelincee günay ve kuzay kaldı ama artık onlarıda bakasına bıraktık:)) allah analı babalı büyütsün çok tatlıı sağlıcakla huzur içindee..

14. 27 Kasım 2008
  15. gxuxlay_gxuxlay

gxuxlay_gxuxlay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yerim ben onu yaaa maşallahhh milyonlarca kezzzzzzzzzzzzz Allahım korusun onuuuu

16. 27 Kasım 2008
  17. yagmur77

yagmur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Allah anali babali buyutsun cnm.cokkk tatli bebegin masallah.Allah nazarlardan saklasin insallah.darisi biz hamislere.bende sabah aksam bekliyorum oglumu.sali son gunu geldi geldi gelmedi suni sanciyi deneyecekler.normal dogmasini cok istiyorumm insallah...

18. 27 Kasım 2008
  19. edolina

edolina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Maşallah:nazar:
    Allah analı babalı büyütsün.
    Sağlıklı büyüsün inşallah.