canlarım bişey sorcam bakar mısınız...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve rabia87 tarafından 7 Eylül 2008 başlatılmıştır.

7 Eylül 2008
    Konu Sahibi : rabia87
  1. rabia87

rabia87 Guest

kızlar burda bi msj okurken gördüm, aklıma takıldı, erkekleri elde tutmak için sevdiğini göstereceksin ama içinde de hep bi kuşku, korku bırakacaksın yazmıştı birisi. valla mantıklı geldi CADIARZU sizce bu nasıl yapılır? bana tecrübelerinizden, hal ve hareketlerinizden, sözlerinizden biraz bahseder misiniz? a.s.

2. 7 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

ooo cok zor, ımkansız gıbı garıp bısey bana da hep öle derler de yapılmıcak bı sey ooo
    ıcınde hakıkaten ona karsı bazı hareketlerınde ırenclık tasımalısın

mesela sana dokunmasından uyuz oluon ama bazen katlanıyosun
    bu durumda hıc dokundurtmuyosun böle hıı evet dıyosun ya da sevdıgını soyleyınce o,
    tabı tabı haklısın dıyıp gecıstırıyosun e halıyle kafasında soru ısaretı kalıo

ama zor tabı sevıyosan :)

4. 7 Eylül 2008
  5. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    canım tabiki seveceksin onada bi şekilde belli edeceksin fakat ummadığın ve sana ters gelen bi hareketindede aklında soru işareti olacak ona göre hareket edeceksin yoksa sürekli kuşku içinde yaşarsak o sevgiyi yaşayamaz yaşatamayız...yerimseniben

6. 7 Eylül 2008
  7. incitanem

incitanem Guest

Ben buna inanmıyorummmm...Seven kişi zaten sevdiğini kaybetmekten hep korkar ki ayrıca bir çabaya ihtiyaç duyulmaz.Gerçekten seviyorsa sevdiği hep yanında olsun ister ve ona göre davranır..:kahve:

8. 7 Eylül 2008
  9. rabia87

rabia87 Guest

gülbeyazcım benim bahsettiğim kuşku sende değil erkekte olacakmış. yani beni seviyo mu bu kız diye arada düşünecek korkacak fln.. ama nasıl olacak, nasıl yapcaz bilmiyorum.

10. 7 Eylül 2008
  11. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    hmm pardon canım ya anlayamamışım valla onu bende bilemedim şimdi ...öğrenince banada haber et bende öğriniym bari...yerimseniben

12. 7 Eylül 2008
  13. rabia87

rabia87 Guest

bi taktik verecek yok mu yaa senağlama

14. 7 Eylül 2008
  15. LadyAtom

LadyAtom Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    153
    cnm her istediğine evet deme sırf seviyosun diye, yani kendin gibi ol, ondan önce nasılsan aynen öyle ol, doğal ol,
    ona bağımlı olma diyim ben eniyisi

16. 7 Eylül 2008
  17. sipru

sipru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle katılıyorum, biz sevdik mi gözümüz ondan başkasını görmüyor, her dediğine tamam diyoruz, her istediğini yapıyoruz, sevgimizi daha çok gösteyioruz, üzerine titriyoruz, kıskançlık krizlerine giriyoruz...

Buradaki bazı arkadaşlar bilirler, burada hala benim başlığım da duruyor, sevgilimi kız arkadaşlarından deli gibi kıskandım ve çok belli ettim., devamlı tartıştım... Ama yine ben özür diledim. Ama bu son özür dileyişim olacak, bundan sonra karşısındaki alıştığı çirkef ben olmayacak. Erkeklerin yapısında kaçanı kovalamak var, çok üzerine düştüğünde kendileri bırakıyo ilgiyi. Bugün hiç arayıp sormadım kendisi aradı. Kendisi buluşalım diyene kadar ben teklif etmeyeceğim bi süre. Hatta belki ilk buluşmak istemesinde bile kabul etmeyebilirim bi takım bahaneler uydurarak. Çok içimden gelince öperim severim ama her zaman yapmamaya çalışıcam. Gün içinde çok arayıp sormicam. Bu zamana kadar 7 günün 5 gününü neredeyse birlikte geçiriyorduk, böyle olmayacak bundan sonra. Özlediğimde özlediğimi söylemicem. Telefonunu eline aldığında kim diye asla sormicam. Biz bu kadar sık görüşmediğimiz zamanlarda hiçbir kıskançlık belirtisi göstermezdim, kendisi beni kıskandırmaya çalışırdı, aa nasıl olur nasıl bakarlar sana bile demezdim.

Yani lafın kısası içimden geldiği gibi davranmayacağım. hiçbişiden anlamıo bu erkekler

18. 7 Eylül 2008
  19. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    aşkından ölsen de bunu bilmesin,her zaman diil ,gerektiği zaman seviyorum de...
    çok güvensen de ''cok güveniyorum sana'' deme.....
    üstüne çok düşüp ,çocuk gibi pohpohlama ,onun yapmasını sağla...
    yerine göre dominant, despot, ve kuralların oldugunu hissettir....
    kendine o kadar özgüvenin olsun,begenin olsun ki o bunun farkında olsun..
    bir erkege '' sensiz hiç birşeyimi diil,sensiz de çok şeyim'' i yaşatın...