Canlarım Ne olur Bana Fikir Verin

Konusu 'KK Vitrin - Üyelerinden Seçmeler' forumundadır ve Superisi. tarafından 5 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Superisi.
  1. Superisi.

Superisi. ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Fıstıklar sizin zevkinize sonuna kadar güveniyorum o yüzden ne olur bana fikir verin Bugün altta resmini paylaştığım elbiseyi aldım ama ne kadar doğru birşey yaptım emin değilim elbise göğüsten bollaşıyor .. Şimdi bu elbisenin boynu baya açık olduğu için şu kemiklerimi kamufule etmem gerekli yani ben boynum için nasıl bir aksesuar kullanayım ne olur bana akıl verin :bbo:

Çorap olarak Pentinin aşağıda resmi olan çorabını giymeyi düşünüyorum ayakkabıda siyah diz altı çizme giyeceğim onun fotosunu çekmedim ama eğer isterseniz onuda çekerim ne olur şu elbiseyi nasıl kullanabileceğim hakkında bana fikir verin senağlama

http://img215.imageshack.us/img215/7052/cimg0242.jpg

Son düzenleme: 6 Aralık 2009
  2. 5 Aralık 2009
  3. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım güzel elbise,iyi günler de kullan.
    rengi füme gördüğüm kadarıyla,çorapların desenli allta siyah çizme.oldukça sade bir seçim olur.
    boynuna içinde füme ve canlı renklerin olduğu şık bir fularla hem aksesuar yapıp zenginleştirirsin,hem de kemiklerini kamufle edebilirsin bence:jeyyar:

4. 5 Aralık 2009
  5. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    bence fular tak cnm :)) hem kalın hem daha farklı bir hava katar

6. 5 Aralık 2009
  7. Superisi.

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yorumun için çok sağol canım benim evet elbisenin rengi füme çoraplar biraz kalın gibi geldi bana da ama ince güzel desenli füme rengi başka çorap bulamadım o yüzden bunu aldım :çok üzgünüm: Aslında kahve çizmemde var ama füme rengiyle uymayacağını düşündüm o yüzden siyah çizmelerimi söyledim.fularda umarım uygun bir şey bulabilirim pek ümitli değilim gerçi de düz renk fular nasıl olur ki tatlım tabi düz renkte de hangi renk olmalı diye bir soru çıkıyor ortaya

8. 5 Aralık 2009
  9. Superisi.

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yorumun için çok sağol fıstıkım benim fular konusunda renk önerin ne olur acaba tatlım CADIARZU

10. 5 Aralık 2009
  11. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    laciverttt olabilir cnm ya da ayakkabınla uyumlu bi renk

12. 5 Aralık 2009
  13. Burcucumm

Burcucumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    160
    Ödül Puanları:
    113
    Ya fular hotcouture'in dedigi gibi veya icine beyaz gomlekte giye bilirsin. Hos dura bilir.
    Fulari renkli alirsan, takilarini ona gore uydura bilirsin, veya siyah/beyaz/gri tonlarinda ola bilir.
    Elbisen diz kapaklarina kadar sanirim, altina diz alti cizme biraz bogar gibime geliyor, topuklu ayakkabi daha hos durur :)

Bu elbise sisman gostermezmi biraz, gogus altindan genisledigi icin?
    Kemer takarsan gogus altinada hos dura bilir.

http://search.hp.my.aol.nl/aol/redi...ge_details.jsp.M&clickedItemDescription=Image Details

(resimdeki ben degilim)

Son düzenleme: 5 Aralık 2009
  14. 5 Aralık 2009
  15. ArmutTatlisi

ArmutTatlisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kolye takmamalısın bence çünkü dikkati daha çok oraya çekersin. Fular tarzı şeyler takmalısın. Ayakkabın siyah olduğu için fular tercihin siyahtan yana olmalı diye düşünüyorm.

16. 5 Aralık 2009
  17. xgelincikx

xgelincikx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    su perisi öncelikle elbisen çok güzel canım nerede giyeceksin bu elbiseyi ben senin yerinde olsam içine gömlek giyerdim çorabı sade tercih ederdim ve de sade siyah bir topuklu ayakkabı çizme bence de boğar gibi geliyorCADIARZU

18. 5 Aralık 2009
  19. Superisi.

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canlarım ya şuan bu elbiseyi aldığıma o kadar pişmanım ki benim belim çok ince ama basenim var yani kemer kullanamıyorum pek hoş durmuyor sanırım benim bu elbiseye uygun hoş bir kombinasyon yapmam giderek imkansızlaşıyor :çok üzgünüm:
    Fıstıklar Gömlek yaka için çok hoş durur ama kolları dirsekten ve büzgülü olduğu için sanırım pek güzel bir görüntü olmaz mafoldumben
    Ya giderek şu elbiseden soğumaya başlıyorum niye aldım ben bunu dicem ama ilk bu elbiseyi bayramdan önce denedim o zaman içime sinmedi diye almadım sonra düşün düşün ay o elbise çok güzeldi kaçırmamalıyım diye bugün gittim aldım düşünün bide hastaydım yatağımdan zorla sırf bunu almak için kalktım senağlama Şuan çok pişmanım hemde çoook

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.