canlarim yüzünüzü havluyla kurulamayin!!!!!!!!!!!!

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve burakerime tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : burakerime
  1. burakerime

burakerime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar sevgili sivilce savascilari. bu savas 3 yil ile 6 yil araliginda gecermis tabiki akne hafif siddette ise. önlem olarak alinabilcek seylerin basinda temizlik geliyor. yastik kiliflari havlular cok önemli. ben yastik kilifini haftalik degistiren bir insanim ama bu tek basina fayda etmedi havlulara gectim ve mutfakta kullandigimiz kagit havluyu kullanmaya basladim. gercekten faydasini gördüm. sivilce belli belirsiz görünüp gidiyoraklinialirimsmile ya bu sivilcelerin miladi doldu yada savasi ben kazandim:lepi::sm_cool: yas 30 olacak yahu biz seni rahat birakalim dediler galibabenneyaptımki ergenlikte tek bir sivilceye hasret kalan ben 5 yildir sivilceyle ugrastim. simdilik sonuc süper. aktif sivilce yok.yaklasik iki haftadir kagit havluyla kuruluyorum yüzümü .insallah sizde de ise yarar canlarimolumunekankayizsmile.havlular yikandiginda kullandigimiz yumusaticilarda yüzü tahris edebiliyormus.

Son düzenleme: 12 Temmuz 2010
  2. 13 Temmuz 2010
  3. burakerime

burakerime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bu yöntemimi deneyenleri memnun kalanlari bekliyorum. bende gözle görülür sekilde degisiklik var. insallah sizlerde de ayni sonucu verir.

4. 13 Temmuz 2010
  5. emilia1

emilia1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bilgi icin cok tesekkurler cnm bende havlu kullaniyorum yuzumu silmek icin kagit havlu denim bari bundan sonra belki daha iyi olur degisme olursa yazarim bilgilendiririm cok sagol soyledigin iyi oldu yumusaticinin tahris ettigini...

6. 13 Temmuz 2010
  7. meltem_d83

meltem_d83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    148
    Sivilceler için faydası var mıdır bilmem ama hijyen olarak tabiki daha güzel... Ben havlu kullanıyorum çocukluğumdan beri havlum ayrıdır ama kağıt havlunun daha iyi olduğu kanısındayım...

Hem yüzü incetmeden silmiş kurulamış oluyor... Havluda öle değil sert olduğundan biraz zarar veriyor gibi....

8. 13 Temmuz 2010
  9. burakerime

burakerime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    insallah faydasini görürsün ben sahsen cok memnunum. fark ederseniz artik parfümsüz krem üretmeye basladilar. parfümlü seyler de allerji yapip sivilceyi tetikliyor. iyi haberlerinizi bekliyorum.

10. 13 Temmuz 2010
  11. alisim365

alisim365 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla benim sivilce problemim yok ama bende hijyen açısından nerde olursam olayım,kağıt havluyla silerim. sadece bu şekilde içime sinerek yüzümü silebiliyorum. tipik başak burcuyum işte ne yapayım?

12. 13 Temmuz 2010
  13. burakerime

burakerime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkasim havlu ayri olsa da sonuc degismiyor ben her gün yeni bir havlu kullaniyordum önceleri. havlu nemli kaliyo ve yikarken kullandigimiz yumusaticilar cilde zarar veriyor. kagit havlu tek kullanimlik hem hijyenik kemde olan sivilceyi zedelemiyor veya havludaki gibi tekrar kullanmadigin icin o mikroplari kurularken yüzüne yeni bastan sürmüs olmuyorsun. istikrarli bir sekilde devam ediyorum bundan sonra kimse bana havlu kullandiramaz. umarim iyi sonuc alirsiniza.s.

14. 13 Temmuz 2010
  15. NilCeren

NilCeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    284
    Ödül Puanları:
    113
    bunu bende bir yerde okumuştum ve o günden beri kullanmam havluyu. peçeteyle yada en doğrusu kağıt havluyla silmek dediğiniz gibi.

16. 13 Temmuz 2010
  17. burakerime

burakerime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende ben buldum diye seviniyordum. ama olsun ben baska yerde okumamistim yine de benim kesfim demektir degil mi?:KK1:

18. 13 Temmuz 2010
  19. acca

acca Noliği burda haşmetbağbım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    63
    ben hiç silmiyorum bile yıkıyorum ve çıkıyorum yüzüm daha yumuşak ve nemli silmiyorum :)