Canm acyor

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve DustHaze tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : DustHaze
  1. DustHaze

DustHaze Dedesinin Meneksesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    06.09.2006 da başladı 28.07.2009 da bitti. bazen toparladım diyorum bazen çok kotuyum.

biliyorum daha çok yenı ama yine de canım acıyor....

2. 31 Temmuz 2009
  3. DustHaze

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    3 yıl öncesine kadar kendi halimdeydim, oyle aşkla meşkle işim yoktu. hedeflerim planlarım hep başkaydı. sonra birgün çıktı karşıma. günlerce uğrastı beni ikna etmek için.

arada mesafe olacaktı-çünkü farklı şehirlerde okuyorduk. Zor olur dedim istemedim, herşeyi hallederiz dedi.

tamam dedim.

hergun saatlerce telefonda konusuyorduk. sık sık gelirdi yanıma.

kavgalarımız, tartışmalarımız çok olurdu ama ikimizde seviyorduk birbirimizi. maksimum 1 saat kus kalabilirdik.

geçen sene yurt dışına gitti. yine iyiydik.

her konuda yardımcısı destekçisi bendim. ne olursa olsun ilk birbirimizi arardık.

4. 31 Temmuz 2009
  5. DustHaze

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    1.5 ay oncesine kadar. 19 haziran sabaha karşı 3.5 da geldi istanbul.a

o saate kadar onu havaalanında bekledim. geldi. sabaha kadar orada oturduk.

alışveriş, tatil planlarımız vardı. sonra babasını görmesi gerekiyordu bu yuzden memlekete gitti.

1 haftaya gelecekti. sonra gelmedi. ne oldu anlamadım ama soğukluk girdi aramıza.

ukalaca tavırlar, kızzgınlıklar. birşey olsa bana patladı.

sürekli alttan almaya çalıştım.

ama geçen gün ailesinin yanında bana hakaret etti. dayanamadım artık. ve bitti.

6. 31 Temmuz 2009
  7. DustHaze

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    dün, daha onceden kararlaştırdığımız bir mesele için aramam gerekti, aradım. sesinde bir soğukluk, ukalalık. Bahaneler bulup beni arama dedi.

sanki boyle olmasında tum suç benımmış gibi.

hayır, suçlu o. ama bunu göremıyecek kadar gözleri kör.

hala kendi tavırlarından dolayı artık yorulduğumu ve dayanamadığımı anlamıyor..

8. 31 Temmuz 2009
  9. DustHaze

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    mesafelere karşı savaştım
    aileme karşı savaştım
    onun ailesine karşı savaştım

ama ona karşı savaşamam ki......

10. 31 Temmuz 2009
  11. SEPTEMBER LOVE

SEPTEMBER LOVE eylül gelini Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    ıyı de canım neden bırden bıre boyle degıstı acaba senın fark edemedıgın olaylar varmıydı

12. 31 Temmuz 2009
  13. DustHaze

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    aslında en başından daha detaylı anlatayım. belki benim göremediğim birşey vardır.

onunla tanıştığımızda ben ünv. son sınıfa geçmiştim. o da 2. sınıfa. ailesi ve o siyasi olarak daha sağ görüşlüler. benim ailem sol görüşlü. benim şahsi fikrim ise Atatürk ilke ve inkılaplarına uyarak vatanım için ne yapabilirsem onu yaparım. Dini inançlarımı kendi içimde yaşarım. açık biriyimdir ama namaz kıldığımı bile ona çok sonra soylemiştim. 3. buluşmamızda elindeki gazeteye bakarak, o gazeteyi hiç okumadığımı soyledım. eğer bu aramızda problem olacaksa hiç başlamayalım demiştim.

o da hiç sorun etmıyeceğini soyledi. ama elbette sorun oldu. Birçok olayda tepki vermeye başladı, bazen sabit fikirli olabiliyordu. ben daha çok onu sakınleştirmeye çalışırdım. özellikle de siyasette. o bir çark ve şuan ona girmeye çalışmak bizi sadece dişlerin arasında ezer derdim hep.

ilk 1 yıllık süreçte annesi ve kızkardeşiyle de tanıştım. kız kardeşini öss.ye hazırlamak için nerdeyse her hafta anadolu yakasından avrupa yakasına geçtim. o sınav doneminde gelirdi onla da ders çalışırdık. aynı bolumdeyız çunku.

1.5 yıl sonra master.da iken 1 haftalık yurt dışı eğitimim çıktı. o istemedi gitmemi ama bana hiç geçerli bir neden soylemedi. ama benım için fırsattı ve değerlendirmek istedim. sonrasında bana kızdı, kusluklerımız oldu ama toparladık.

geçen sene de onun eğitimini yurt dışında devam ettirmesi için okullara başvurduk ve oldu. 1 yıldır yurtdışındaydı. dedim ya burdakı her işini ben yaptım. hatta hasta olunca burdan antibiyotik alıp, kitabın arasına koyup yolladım. hergun msn de konusur, telefonlasırdık. sever ve onemseriz birbirimizi. ufak tefek şeyler de olur olmaz değil.

sonra geldi, yarım gun kalıp gitti. onunla tatil planı yapmıştık. işten izin almıştım. ailemi ayarlamıştım. arkadaşlarımla gideceğimi biliyorlardı. ve o gidince ben de birkaç gün sonra kızkardeşimle teyzemızın yazlığına gittik.

sonra herşey koptu...

14. 31 Temmuz 2009
  15. DustHaze

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yurt dışına gitme olayını, tatile gitme olayını bahane ederek sürekli tartışmaya başladı benımle.

orada birşey olsa bana patladı.

artık senle ciddi düşünmüyorum, ailemde seni istemiyor, karşına herhangibir fırsat çıkarsa değerlendir demeye başladı.

ilerisinde ne olur artık onu ilgilendirmiyormuş. kafasına göre takılacakmış.

ben yurt dışına giderek, onsuz tatil yaparak onu satmışım. o da bu yuzden artık bana guvenemezmış.

16. 31 Temmuz 2009
  17. DustHaze

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    en son patlak veren olay da o evde yalnızdı aradım, meşgule verildi sonra kapandı telefon ben de merak ettim.

sonra aradım açtı bağırıp çağırmaya başladı ne bu kadar arayıp rahatız etmişim. annesi telefonu meşgule vermekten yorulmuş.

e ben ne bileyim ailen geldi onlarlasın dediğimde bişey de diyemedi. tamam işim var dedi ve kapattı.

gecesinde aradığımda açmadı birkaç kere aradım çünkü o an ona ihtiyacım vardı. midem ağrıyordu onla konusup rahatlarım die düşünmüştüm.

açtı ve bağırıp çağırmaya başladı. ne kadar ısrarcıymışım, illa benım dediğim mi olacakmış, yemekteymış. ailenın yanında bağırıp hava atma dediğimdeyse, sen kimsin de ailem seni takacak, ne zannediyorsun kendini falan demeye başladı...

ben de artık canıma tak dedi ve "çık git hayatımdan" dedim.

18. 31 Temmuz 2009
  19. DustHaze

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ama şuan daha iyi anlıyorum ki onu ben bukadar şımarttım. ama insan sevdiğini dile getirmemeli mi, karşısındakini mtlu etmek için gurur okşayıcı şeyler soylememelı mı.

mesafelı mı olcaz.

o zaman neden birlikteyiz. ne anlamı kalır kı o zaman.

bana sen kimsin diyen insan; benimle aynı yaşta ama daha hala unv. oğrencisi.

bense çift anadal programı ile 2 muhendislik diploması aldım. yuksek lisansımı tamamladım. şuan başarı bursu alarak doktora yapma hazırlığındayım.

bunlara rağmen hep onun da başarısı için uğrastım, destek olmaya çalıştım.

ve karşılığı bu muydu?

"sen kimsin ki, ne zannediyorsun kendini"

bunu hakettiğimi düşünmüyorum.