Canm ok yanyor ltfen yardm edin

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve shygirl tarafından 11 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : shygirl
  1. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    1 yıllık bi ilişkim var daha iki gün öncesine kadar evlilik düşündüğünü söylüyordu bugün sabah küçük bir tartışma yaşadık ben 1 saat sonra büyütmedim tekrar aradım ne kadar çok sevdiğimi söyleyerek ortamı yumuştmaya çalıştım.o da bana kavga potansiyelin bittimi dedi evet bitti sevgi potansiyelim başladı dedim ve güldüm .. o da bende de o bitti dedi. sonra da ben susunca dediki hani kavga potansiyelin bitmişti dedi. demekki bitmemiş ben seni öyle söyleyerek denedim dedi aslında bitmedi dedi.. biraz önce tekrar konuştuk kuzenim benimle evlenmek istemişti onu anlattım... aman akrabadan uzak ol dedi bir arkadaş gibi.. sonrada ben neler söylüyorum dedi sen benimle evlencen dedi. ama ben onun evlilik düşünmedşiğin,i düşünüyorum artık.. okulu bitti gidiyor aşkıda bitti diye düşünmekteyim . sizce de öyle mi yoksa ufak ufak imamı etmeye çalışıyor ya da ben mi yanlış anladım.

2. 11 Temmuz 2009
  3. kamilisss

kamilisss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bence yanlis anlama ihtimalin düsük güzelim... böle bi söz sölemis sorada ben seni denedim demis ilginc geldi bana va zannedersem daha önce böle biside olmamis aranizda..... beim anlamadigim olay sen neden kuzeninin senle evlenmek istedigini sölüyosunki.... acaba ne tepki vereck diyemi bekledin baksana bana arkadasca aman akrabadan uzak dur dedi diyosun sence bi günde üst üste neden bunlari sölüo bu adam ... neden sen yokmussun yada arkadsiymissin gibi davraniyoo... sana sadece bekle diyecem canim... eger bende bisi biliyosam bu isin icinden bisey cikicaktir görürsün bakk...

4. 11 Temmuz 2009
  5. flamenko

flamenko Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    her şeyden bir şey çıkararak geçer mi hayat güzelim ya
    kendi ağzıyla söylerse inan o zaman işte..

6. 11 Temmuz 2009
  7. 35ozge

35ozge bebegım dualarım senınle Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya su erkek mılletı bazen cok sacmalıor nıye denıyorki senı ...sen dogruyu anlamıssın canım ıma edıor malesef

8. 11 Temmuz 2009
  9. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bbiraz önce yine konuştum bu sefer de hiç bişe olmamış gibi davranıyor sen benim o evde emanetimsin ailen sana iyi baksın diyor.. anlamadım ya artık gidene kadar beni bu şekilde idare etmeye çalışıyor ...ya da söylediği lafın nereye geleceğini tahmin edemiyor ..anlamadım:asigim:

10. 11 Temmuz 2009
  11. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bir erkeğin sevdiği kıza bunu söyleme ihtimali düşük bence....hatta böyle bir şeyi aklından bile geçirmek istemez bence....
    ya kafası şuan çok karışık,yada o anlık ne dediğini bilememiş olabilir.bir süre daha sabter sakin kafayla enine boyuna konuş....

12. 12 Temmuz 2009
  13. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    erkekleri anlamak zor..

14. 12 Temmuz 2009
  15. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    konuştum canım istemeden bişey söyledim dedi. ama istemeden söylese bile ben de şüphe uyandırdı yine
    aryık güvenmiyorum insan evlenmk istediği birine akraba evliliği yapma diye sitemeden bişey söylermi aklında hep benimle evlenmek olması lazım değil mia.s

16. 12 Temmuz 2009
  17. maviayy

maviayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence direk karar verme.yaşayıp öğreneceksin.biz kızlar bir sorun karşısında başka insanların da fikirlerini alıyor kafamızı daha da karıştırıyoruz.bu bize bence zarar veriyor.ne olacaksa yaşanacak zaten.sen olabilecek her şeye karşı hazırlıklı ol sadece.kafanı da takma.olmazsa da o kaybeder diye düşün ve güçlü ol güzelim.

18. 14 Temmuz 2009
  19. baby_dilay

baby_dilay Yok olmak istiyorum!.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bence aramayacaktın erkek arkadaşını yumuşatmak için falan aradığın için böyle söylemiştir süründürecektin gör bak nasıl yumuşuyordu.Yüzü verince astarıda istemiş.Taviz verme :eek:lmaz: