Çantalarımızı ,aksesuarlarımızı ,takılarımızı koyduğumuz yerler ?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve BeyazPerim tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : BeyazPerim
  1. BeyazPerim

BeyazPerim Vay anası ya =) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    196
    Kızlar çantalarımızı ,aksesuarlarımızı ,takılarınızı ve makyaj ürünlerinizi nereye koyuyorsunuz ?

Ben ayrı bir çantalık ve makyaj dolabı yaptırmayı düşünüyorum .Ama nasıl birşey yaptıracağıma henüz karar vermedim .Yardımlarınızı bekliyorum olumunekankayizsmile

2. 18 Ekim 2010
  3. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    valla benimde şöyle bol askılı bir çanta dolabına ihtiyacım var,askıda olması çantanın ömrünü uzatıyor. Benimkiler çoğu zaman üstüste tıklım tıkış duruyor. Millet nerede saklıyor acaba o kadar çantayı? benimde tavsiyeye ihtiyacım var bu konuda

4. 18 Ekim 2010
  5. baby03

baby03 4 aşk dolu kalp ♡♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    AYNEN gripincim bendeki çantalar dolapta tıkış tıkış yerim yok napıcam yaa belki değişik alternatifler sunar arkadaşlar................takılarımıda takı mankenleri var onlara asıyorum [​IMG] bunlara işte :) resim alıntıdır........ küpelerimide bu bujiterilerde satılan plastik küpe takılan cisme asıyorum makyaj kalemlerimi ise şöyle düzenli tutabiliyor ve kolayca ulaşabiliyorum [​IMG]

6. 18 Ekim 2010
  7. baby03

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    kısaca [​IMG]

8. 18 Ekim 2010
  9. BeyazPerim

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    196
    Aynen hiçbir yerde istediğim gibi birşey bulamadım .Çoğu kişi dolabında saklıyordur herhalde :1no2:

Bayansema teşekkür ederiz fot için .Ya ben feci derece düzen hastası bir kızım .Son fot.daki ürünlerin konulduğu yer bana karmaşık geldi .Kapaklı dolaplarda durduğunda göz zevkimi bozmuyorlar .

Takı mankenleride bana çok düzensiz karmaşık geliyor akannehir

Son düzenleme: 18 Ekim 2010
  10. 18 Ekim 2010
  11. baby03

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    rica ederim bende kapalı dolaplarda olduğu zaman güzelliği gözüm görmediği zaman canım makyaj yapmak istemiyor

12. 18 Ekim 2010
  13. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    yarama parmak bastın liv
    bende çantalarını nereye koyacanı bilemeyen ordan oraya kaldıran bi insanım en son kitaplığımın üstüne yığdım
    ama alırken çok zorlanıyorum
    fikri olan varsa acil sölesin odamda onlara özel dolap alıcak yer yok daha pratik bişe varsa yazsın valla

makyaj malzemelerimi odamda çalışma masasına monteli 3 küçük rafı olan çekmece var oraya koyuyorum
    takıların bi kısmı da orda geri kalan bileklik ve kolyeleri güzel bi kutum var onun içinde saklıyorum
    küpelerimi de küçük ahşap yaklaşık 15 tane gözü olan kutuya koyuyorm

şimdi netten baktım şöyle bişe alınıp takı toka makyaj mal. herşey konabilir

14. 18 Ekim 2010
  15. hck

hck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de aynı dertten muzdarip birisi olarak güzel fiikirler görmeyi umut ediyorum.ben de her şeyin kapalı yerlerde olmasını daha çok seviyorum.bu yüzden ikeadan kutular aldım.makyaj malzemelerimi çeşidine göre yerleştirdiğim bölmeleri olan bir kutuya,ojelerimi renklerine göre ayırdığım yine bölmeli başka bir kutuya,saç için gerekli tarak,jöle,maşa,fön v.b zımbırtıları ikeanın 5'li satılan kutularından ince uzun olanlara , tokalarımı 5linin kare kutusuna yerleştirdim ve bunları gardobun bel hizamdaki çekmecesine koydum.makyaj yaparken bu çekmeceyi açıyorum ve herşey elimin altında yan yana olduğu için eğilip bükülmeden dolabın aynasına bakarak rahatça hazırlanıyorum.benim makyaj masam olsaydı tüm ihtiyaçlarımı onun çekmecesine dizerdim ama MAALESEF yok,ühü ühü :-( takılarım ise clariesten aldığım takı standında. onu düzenli şekilde saklayacak bir çözüm bulamadığım için almıştım.ama sonradan bazı bloglarda görüp çok beğendiğim bir fikri söyleyeyim -ki ben bunu dikiş malzemeleri için uyguladım bile-heryerde özellikle 1 milyoncularda satıldığını bildiğim bir kutu var adını bilmiyorum uyduruyor olmayayım ama sanırım içine vida çivi ya da küçük elektrik malz.konuluyor.bu kutunun minik minik bölmeleri var küpeler ve yüzüklerin rahatça sığacağı ve ayrı ayrı konulabileceği boyutlarda.kapaklı da ayrıca. takıların miktarına göre de 10 15 20 gözlü gibi farklı büyüklüklerden istenilen büyüklükte alınabilir.zavallı çantalarım da iki tane çamaşır sepetinin içinde üstüste sıkış sıkış dizilmiş biçimdeler.gardrobun en altına yan yana koydum onları da..fotoğraf yükleyebilseydim böyle uzun uzun anlatmama gerek kalmayacaktı ama n'apalım...

Son düzenleme: 18 Ekim 2010
  16. 19 Ekim 2010
  17. BeyazPerim

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    196
    olumunekankayizsmileMissa ,Hck kızlar bir çok kişinin işine yarayacak süper bilgiler vermişsiniz .

Bende takılarımı ,kozmetik ürünlerimi İkeadan aldığın raf düzenleyicilerde içinde saklıyorum .Çekmeceği açtığımda hepsi elimin altında oluyor .Çok bölmeli olduğu için karışlığıda önlüyor ama basit bir plastik parçasından yapılmış olması göz zevkimi bozduğu için hoşnut değilim .İsteyen olursa fotoğrafını çekerim .

Kızlar çantaları asmak için böyle aparatlar satılıyor .Ben pek begenmiyorum belki beğenenler çıkar diye ekliyorum .
    Resim netten alıntıdır .

18. 19 Ekim 2010
  19. hazek

hazek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben gardolabımın gomlek konan kısmını bosalttım oradakı uzun boruya cantalarımı takıyorum cok guzel oldu