Çapa tıp fakültesinde tedavi gören var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve biv tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

22 Ocak 2009
    Konu Sahibi : biv
  1. biv

biv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim tüp bebek tedavim çapa tıp fakültesinde olacak. Aranızda şu an tedavi gören yada tüp bebek deneyipte hamile kalan varmı varsa ve bilgilerinide paylaşırsa sevinirim.

2. 22 Ocak 2009
  3. EU3

EU3 Guest

canım ben fazla yorum yapmak istemem görmeden ama....şunu söylemeden edemiycem.....olumlu sonuç alabileceğini zannetmiyorum...yinede sen bilirsinn......

4. 22 Ocak 2009
  5. ceny80

ceny80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 2 defa aşılamayı orada yaptırdım. olmadı orada çalışan bir tanıdık çapada tüp yaptırdı olmadı.banada burada yaptırma dedi. oraya çok gidip geldim.bir kez şahit oldum birinin hamileliğine ama devam ettimi bilmiyorum. karar senin

6. 22 Ocak 2009
  7. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım sanırım sende benim gibi devlet raporuyla özel olmayan bir yerde yaptırmayı düşünüyorsun.eğer öyleyse ben zeynep kamilde yaptırdım.transferim 8 gün önce oldu sonuc ne olacak henüz bilmiyorum ama ben oradan memnun kaldım.eğer konfor ve bol pışpış değil de tecrübe arıyorsan(gerçi onlarda olsa hiç fena olmazdı) orayı tavsiye ederim

8. 23 Ocak 2009
  9. biv

biv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eyvah kafam karıştı şimdi.

10. 23 Ocak 2009
  11. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    biv canım hakkında hayırlısı olsun bence kafanı karıştırmadan devam et hayırlısıyla hamiş kalırsın inşşşş..yapılan işlem her yerde aynı sen kendi kendinin dr u olacaksın sıkıntı ve strese hayatında fazla yer vermiyeceksin sonuçta mevlam nasiğ ettiyse olucak bu işler nasip kısmet işi bitanem sen olumsuz yazılara bakma hepimiz bişeyler yaşıyoruz inşşş en iyi şekilde sıkıntısız bu tedavi sürecini geçirir ve hamile haberlerini alırsın hayırlı ve sağlıklı bir şekilde evlatlarına kavuşursun kafana yatıyorsa orada devam et tatlım önyargılı olucaksan gitme bile..sakin olup dr una güven hayırlısıyla başarmanı diliyorum..sonuç ne olursa olsun biz burdayız hertürlü üzüntünü ve sevincini aynı duyguları yaşayanlar olarak paylaşmaya hazırız canım..k.i.b.

12. 23 Ocak 2009
  13. biv

biv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşkr ederim yüreğime su serptin valla. gerçi benim doktorum çapa da profesör bütün takiplerim dışarda yapılıyor. sadece yumurta toplama ve transfer çapada yapılacak sanırım aslında dediğin gibi kısmette varsa her yer bahane yeterki allahım nasip etsin.

14. 30 Eylül 2009
  15. Tiny

Tiny Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba biv, çapada hangi doktora gittin. öğrenebilir miyim. eğer burdan yazmak istemezsen özelden atarsan sevinirim. bende tüp bebek raporu çıkartmak istiyorum. önce özeline gidersem daha kolaylık olur diye düşünüyorum
    şimdiden teşşekürler

16. 30 Eylül 2009
  17. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    bencede dr.un kimm?biz tüp öncesi testleri orda yaptırdık....ilk denememi özel bi hastanede yaptırdım çünkü raporumu kullanamıyodum 3 yıllık evli olmamıştım....şimdi raporlu yapıcam ve bende senin gibi çapada yaptırmayı düşünüyodum daha doğrusu eşim çapayı istiyor....ben raporu alıp yine özel bi hastaneyi istiyorum....burdanda çapa ile ilgili hiç olumlu bişey duymadım....ondan çapayı istemiyorum...belki evet her yerde aynı şeyler yapılıyo fakat bu tedavide çok önemli iyi bi hastane olması....ya bunları sölemekde istemiyorum...bazen eşlere laf geçmiyor...fakat yine aynı paraya nerdeyse özel yerler var..bana bu daha mantıklı geliyor...çapa çok kalabalık bi hastane....belki bunları derken bende eşimin ısrarıyla çapada yaptırıcam oda olabilir....hakkımızda hayırlısı arkadaşım....

18. 30 Eylül 2009
  19. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Bnin kuzenim çapada tupcu , ben iki kere tüp yaptım ikisinide özelde yaptım
    he gittinde farklı Dr kontrol ediyomus sorulara cvp yokmuş bilmiyorum bana yaptırma burda dedi yoksa orda başlamıştım ilk gün hemen kdi kliniğime gittim ama bizim mahalleden birine yaptılar tuttu ama islemle sırasında memnun kalmamış kıs tuplei tikaliydi onun ne bilim kısmet ya