çapa üniversite Hastanesinde Doğum Yapan?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve emilii tarafından 2 Nisan 2008 başlatılmıştır.

2 Nisan 2008
    Konu Sahibi : emilii
  1. emilii

emilii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABA KIZLAR BİLGİSİ OLANLARA Bİ SORUM OLUCAK ÇAPADA DOĞUM YAPAN VARMI ? EVİME ÇOK YAKIN OLDUĞU İÇİN ORAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA DİĞER YAKIN HASTANELERİDE ARAŞTIRIYORUM NORMAL DOĞUM İSTİYORUM ÇAPADA DOĞUM YAPANLAR GÖRÜŞLERİNİZİ YAZARMISINIZ LÜFFENşutarafagitti

2. 14 Nisan 2008
  3. nar

nar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    slm emili
    ben çapada doğurdum
    ama memnun kalmadım hatta kapısından bile geçmem yalnız ben 2001 de orda sezeryanla doğurdum
    11.070.2007 de gittim hemen muayine ettiler ve ultrasan da bebek büyük sezeryan olusun dedi dr fakat yinede bekledim uzman dr geldi doğurursun dedi ve sancı bağladı açılma daha yoktu sonra her gelen dr sezeryyansın dedi fakat o gece serumda sancı odasında bekledim ve sabah çatala alındım yanımda sancı odasında ki bayanıda çatala aldılar o nun bebiş de terd yani normal için aldılar fakat ben ondan haber almadım sonra benim suyum patladı çatalda nts bağlı serıum kolumda sabah 8 akşam 8 e kadar bekledim açılma olmadı 12 sat te her gelen dr sen sezeryan dedi açılma yok bebek yukarıda düşmemiş dedi fakat en sonunda ben çatal dan kalkmak istedim ve zorla kabul ettiler ve kalk tım eşimin yanına kadar gittim beni burdan çıkar diie bu arada dr geldi ve gel sezeryana alacam seni dedi ve ondan sonra sezeryana alındım ters gelen bebek te ve annesiyle sonra odada karşılaştım onuda sonra sezeryana almışlar ben orda çok çektim özel olmadımı ilgilenmiyolar halbuki ünvst hastanesi diye güveip gitmiştim bir daha asla ama sen daha araştır belki değişmiştir düzen veya ben mi çok abartmışım 12 saat normalmi çatalda bilemiyorum ALLAH yardımcın olsun hayırlısıyla al bebişini kucağına

4. 14 Nisan 2008
  5. ecemim2001

ecemim2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben de 2001 de çapada ilk doğumumu yaptım normal doğumdu ama eğer hocaya gitmezsen ve polikiliniklerde kontrolünü yaptıracaksan şunu söyleyeyim ne olursa olsun öncelikle normal doğum deniyorlar (Bebek tersse bile) yani isteğe göre sezeryanı yapmıyorlar bende tam tamına 24 saat çatalda suni sancı çektim makinalara bağlı korkutmak gibi olmasın ama ya hocaya muayene ol yada başka bir hastane....Allah tamamına erdirsin

6. 22 Şubat 2016
  7. krembrule

krembrule Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    6
    kizlar yakim zamanda capa tip fakultesinde muayene olan ya da dogum yapan var mi?onerir misiniz?

8. 23 Şubat 2016
  9. TersAlfabe

TersAlfabe Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    198
    Ödül Puanları:
    113
    Ben dün Çapa'da Prof. Dr. Önay hocaya muayene oldum, çok memnun kaldım. Özel ücretini ödedik. Ama randevu saatinde almıyorlar, kim erken gelirse onu alıyorlar bilginiz olsun, erken gitmeye gayret edin.

krembrule bunu beğendi.