Çapak problemi ?

Konusu 'Oftalmoloji - Göz Hastalıkları' forumundadır ve maGalena tarafından 29 Ekim 2008 başlatılmıştır.

29 Ekim 2008
    Konu Sahibi : maGalena
  1. maGalena

maGalena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar ben her sabah kalktıgımda yüzümü yıkamama ragmen çok çapaklanma oluyor gözlerimde ve ne kadar temizlesemde yine çıkıyor bıktım artık :bbo::bbo:.Bu konuyla ilgili verebileceğiniz öneriler var mı?Konuyu dogru yere açıp açmadığımı da bilmiyorum gerçi inşallah dogrudur. fisfisfis Önerileriniz için şimdiden teşekkürler..

2. 29 Ekim 2008
  3. kahvefincanxix

kahvefincanxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    88
    slm. evet bu konu açılmıştı, ama hangi topikte hatırlamıyorum, orada Jhonson bebek şampuanın iyi geldiği söylendi, yüzünü bununla yıka, doktorlar bile öneriyormuş....

4. 29 Ekim 2008
  5. yagmur-2008

yagmur-2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bunu ihmal etme ve en kısa zamanda göz doktoruna git benim kızımdada çapaklanma oluyor doktor kızımın göz yaşı kanalının kapalı oldugunu söyledi damla kullanıyorum ve masajı var düzelmezse Allah korusun ameliyat gerekiyor bence ihmal etme en kısa zamanda doktora git

6. 29 Ekim 2008
  7. çikolatta

çikolatta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba benim kıızımında gözü tamamen çapaklanma oluyordu ve artık gına gelmişti cocugun gözleri silinmekten acıyodu artık ılık su ve cay demi ile sadece iten dışa defaya mahsus olarak pamuk kullan yani sil at baska pamukla tekrar sil ve at eminim belli bir süre sonra iyi gelecektir kızımınkide geçti GEÇMİŞ OLSUN

8. 29 Ekim 2008
  9. gxuxbxuxxsx

gxuxbxuxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım muhtemelen gözünde enfeksiyon var senin bunun için antibiyotik damla kullanman gerekebilir o yüzden bir doktora görün.zaten ilacı kullanınca geçer .bende lens kullanırken sürekli oluyordu artık paranoyak olmuştum insanlarla konuşurken gözümde çapak varmı diye.ilaçları kullanınca geçti.lensten dolayı enfeksiyon olmuştum.seninki de geçer.doktora mutlaka görün.

10. 29 Ekim 2008
  11. tinkimi

tinkimi meleğim ünüversiteli:):) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun mevsimsel alerji olbilir ama mutlaka doktora
    gitmen lazım a.s.

12. 29 Ekim 2008
  13. ojos

ojos Guest

Gözün mikrop kapmış olabilir makyaj urunlerınden ozellıkle cok gecıyor
    Benım olmustu asırı capaklanma damla kullanmıstım ve gecmıstı senınde bır doktora gorunmenı tavsıye edıyorum

14. 30 Ekim 2008
  15. Yaxsxama Dair

Yaxsxama Dair Hercai hayat... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Öncelikle Geçmiş olsun,çay banyosu çapaklanma problemini ortadan kaldırıyor doktorlar bile tavsiye ediyor denemeni tavsiye ederim.

16. 30 Ekim 2008
  17. @rxuxya@

@rxuxya@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kepek önleyici şampuan kullanmanı tavsiye ederim.eğer uzun süre devam ediyorsa doktora git.göz kuruluğu olabilir.benim oğlumda da var.blefarit diye bir hastalıkmış.bizimki ilaç kullanılırken geçiyor.ilacı bırakınca devam ediyor.sen en iyisi doktora görün.

18. 30 Ekim 2008
  19. maGalena

maGalena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlarr çok sağolun dikkate alıcam dediiklerinizi peki bu çay banyosu nasıl bişey ben daha önce hic duymadım.Şu çay mevzusunu deniyim sonra doktora gidiyim işe yaramazsa cok cok teşekkürler yeniden a.s.a.s.:1hug: