Capilex mi Karınca Yumurtasının Yağı mı ?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve pancake tarafından 18 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : pancake
  1. pancake

pancake Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve çok faydalı bilgiler öğrendim şimdiden ama o kadar çok ve çabuk yeni şeyler söyleniyor ki arada kalmamak imkansız.benim gibi kıllar konusunda muzdarip olanlar anlayacaklardır.en büyük derdimiz kıl olsun ama bıktırıyolar.kurtulmak için ne gerekiyosa yapmak istiyorum.yardımcı olun lütfen capilex ile karınca yumurtasının arasında kaldım.karınca yumurtası henüz deneme sürecinde ve 7-8ay kullanan arkadaş duymadım.kullananların çoğu 1ya da 2aylık ama etkili gibi yazılıyor.capilex i kullanan arkadaşlar daha uzun süre kullanmışlar ve onlar da memnun gibi görünüyorlar.bu iki ürün de sadece geciktirmiyor di mi kökünden hallediyor şu kılları?eğer öyle bir durum varsa ömür boyu mu kullanmak gerekir.off yani offf.yardımcı olursanız sevinirim.
    a)capilex
    b)karınca yumurtasının yağı
    c)her ikisi de(farklı yerlere farklı ürünü kullanmak örn:bacak capilex,koltukaltı karınca yumurtasının yağı)
    d)hiçbiri (kıllarınla barış artık! ki bu seçeneği hiç istemem)

2. 18 Mayıs 2007
  3. lovfun

lovfun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Şık olayın çok cici olmuş. Ben ikisini de kullanmadım ama karınca yumurtası yağı kapış kapış gidiyor sanırım. Millet Konya' dan falan özel kargoyla getirtiyor. Yakında karaborsaya düşer gibi:)))))))))

4. 18 Mayıs 2007
  5. filizxoxzcan

filizxoxzcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende her ikisini kullanmayanlardanım fakat karınca yumurtasını kullandım ve sonuç aldım diyeerek net konuşan kimse yok yanılmıyorsam...ben capılex kullanıcam bu ay hiç değilse 2 ay sonunda %56 azalma garantisi var tercih senin arkadaşım

6. 18 Mayıs 2007
  7. TatliSeniz

TatliSeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar capilex kullandık diyelim azaldıda bidaha krem alıp sürmedik kaybolanlar tekrar çıkıyomu?

8. 18 Mayıs 2007
  9. tutuklu

tutuklu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bence capilex ve karınca yumurtası yağı al. bir koltuk altında birini,diğerinde birini dene. bu arada diğer bölgeleri de bekletmek istemiyorum diyorsan capilex al(hem daha ucuz hem de daha uzun süre kullanım tecrübeleri var insanların.) bu ürünler hem geciktirip hem de inceltecektir umarım azaltır da. ben bioder kullanıyorum ama gerektiği gibi sık sık süremiyorum. yine de faydasını gördüm. yakında capilexe geçeceğim hem daha ucuz hem de daha iyi sonuç veriyormuş.

10. 18 Mayıs 2007
  11. tutuklu

tutuklu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    %100 kılları yok eden yöntem sadece iğneli epilasyon(yok etmek istediğin kılı eninde sonunda iz ve acı riskine katlanırsan yok eder kanımca). kremlerin bitireceğini zannetmiyorum. lazer bile kılların %80'ini yok ediyor.

12. 18 Mayıs 2007
  13. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    karınca yumurtası yağı geç ve az çıkarıyo ve düzenli kullanımda tamamen yok edeceğini düşünüyorum tecrübesi olanlar öyle diyo ben 1 şişe kullandım bıraktım uzasın tamamen tüyleri alıp tekrar kullanacağım benim umudum var

14. 18 Mayıs 2007
  15. aysegul

aysegul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    valla bende k. yumurtasının yağından umutluyum. lazere gittim 5 seans. giç de azalma olmadı acı çektiğimle kaldım. ikisini kullanmak gereksiz bence k.yumurtasını al ve onu kullan. ben kullanıyorum işe yarıyor. buda uucuz. hem hergün 2 kere kullanmak gerekmiyoor. 1 2 kere kullanırsın olmassa beğenmessen cepi yi kullanırsın

16. 19 Mayıs 2007
  17. bubu09

bubu09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    limonla tuzu da deneyebilirsin sihirliiksir.com da bir bayan limon ve tuzla tüylerinin yok olduğunu yazmış

18. 20 Mayıs 2007
  19. CUVCUV

CUVCUV Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    karınca yumurtası yağının güvenilirliliği ve hijyeni konusnda endişelerim var sonuçta deriye sürülen birşey kana karışır.Capilex alıcam bende.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.