caprice otel didim

Konusu 'Tatil Sorularınız' forumundadır ve bekolim tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : bekolim
  1. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    bu otel hakkinda bilgi alabilir miyim, bayram araligi icin dusunuyorum 2 kisilik
    bayramin 3. yada 4. gununden itibaren olabilir, fiyat konusunda bilgilendirirseniz sevinirim...
    tatil basliklari konusunda tamamen bilgisizim, yanlis yere konu actiysam
    yahut bilgilendirme kapsami disinda konu actiysam simdiden ozur dilerimm...

hadin yahu topikle ilgilenen yok mu suprizim bozulmasin evli bir cifte supriz yapmak istiyorum...

Son düzenleme: 13 Ağustos 2009
  2. 13 Ağustos 2009
  3. MasterTur

MasterTur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba tadLi,

Malesef Caprice Otel Didim bünyemizde bulunmamaktadır bu yüzdende bu otel hakkında bilgi veremeyeceğim. Ancak dilerseniz yapmak istediğiniz süprizde size yardımcı olmaya çalışırım. Aradığınız otelde ne gibi özellikler arıyorsunuz ve hangi bölgede olmasını istiyorsunuz.Otelin kişi başı günlük fiyat ne kadar düşündüğünüzü de söyleyebilirseniz size tavsiyelerde bulunabilirim.

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
    Turon9.com

Saygılarımızla
    Tur on9 Ailesi

Son düzenleme: 13 Ağustos 2009
  4. 5 Eylül 2009
  5. sevecen1

sevecen1 oğluşum geliyoo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    capric güzel bi otel tavsiye ederim fiyatıda çok uygun.kışın gittiğinde dahada uygun oluyo fiyatlar