caresiz hissediyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve totemikirdim9 tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

3 Ekim 2010
    Konu Sahibi : totemikirdim9
  1. totemikirdim9

totemikirdim9 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    daha yeni yine bir kavga günden üne kötüye gidiyor ilk ve tek askım...elimde değil.sürekli hakaretler kötü davranıslar umursamamalar bastan savmalıklar.usandım.3yılımıza grecegmz su günlerde basladıgım yerden cok cok uzaktayım.kme anlatacagımı bilemedim secemedim.ugruna bedensel psikolojik bozukluklar gecirdigm adam benim küçük beyin oldugumu düşünüo laftan anlamadıgımı düşünüyor.sürekli kendine bak he hü beni tahrik edip aglarken bile sinirden daha cok aglatıyor.afedersiniz ama bana bir bokmuşum gibi davranıyor.sürekli diken üstündeym nedesem ne yapsam batıyor.ama bu uzaktan ilişkinin herseyni ben sırtlanıyorum.ben arıyorum ben görüşme planlıyorum sorunlaarıyla ben ilgileniyorum.yanındda kmse olmadıgında bana cok iyi ama genelde düşüncelerimi duıygularımı hç sallamaz oldu.buaralar bi hastalıgım yüzünden agır br tedavi görüyorum iyi değilim ne merhamet ediyo ne bişey.belki onu bile acıtasyon diye düşünüyor nasıl davranacagımı sapıttım normalde müthiş özgüvenli bir insanımdır kırıldı.korkularım var artık benimde.üstüme gelip duruyor.hatalarımı cımbızla cekip ayıkladım.ama herseym sorun sürekli beni küçük görüyor aşşagılıyor kendini yeni havalara sokuyor.bana bir erkek arkadasına bile söylemeyecegi şeyleri söylüo.ama benim için hiç bir şey yapmıyor.hiç emek vermiyor.ne yapıcam cok cıkmazdayım sevdigini biliyorum ama bilmesem o kadar onursuzum ki yazmayım utanıyorum.hastalandım ve o hala üstüme geliyor.bildigim bişey var ömür boyu unutamaz beni.ayrılalım hemen olmasa biriyle birlikte olsun anlar degerimi.o kadar eminim ki.zırt pırt ayrılıp gidip kendini degerli yaptı.bu ilişkide ikimzde en cok onu seviyoruz. aglamaktaan bıktım artık ne olur akıl verin.bir yol gösterin.bittim artık.

2. 3 Ekim 2010
  3. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bu ilişki iyice yıpratmış sizi . Neden kendinize eziyet ediyorsunuz ki :umursamaz:

4. 3 Ekim 2010
  5. baby_dilay

baby_dilay Yok olmak istiyorum!.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Canım her ilişkide olur ama sizin ilişkiniz çok yıpranmış daha doğrusu sen çok yıpranmışsın.
    Sevdiğine eminim diyorsun ama seven insan bu kadar üzer mi?İşte ben buna inanmıyorum seven insan üzmez.
    Kendine eziyet ediyorsun bence.

6. 3 Ekim 2010
  7. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    biraz sert yazacağım,şimdiden üzgünüm canım ama sarsılıp kendine gelmen lazım...
    o kadar benzer bir ilişki yaşadım ki
    2,5 yıl sürdü aynı aşağılanmalarla,aynı yanılgılarla ve aynı rahatsızlıklarla
    hiçbirşeyi görmedi ne vefa bildi ne de yapılan bir iyiliği
    kötü yönlerini törpülerken kavga edip bağırıp çağırmaktansa
    sevgimle düzeltebileceğimi sanırken o bırakıp giderdi beni
    ve her istediğinde geri gelir,olumlu cevap vermezsem bişekilde alttan girer üstten çıkardı
    ben hariç çevremdeki herkes farkındaydı ve defalarca uyardılar
    gözü kapalı gittiğimi,salaklık ettiğimi ve ne kadar ezik bir hayat sürdüğümü
    söyleyip durdular...
    ben de aksine her defasında ona daha fazla gittim
    seviyorum ya ne salaklık umrumda ne acizlik ne eziklik
    ve tıpkı senin gibi yok diyordum ya sevdigini biliyorum ama bilmesem
    tam 2,5 yılım geçti böyle sefil gibi,dilenci gibi bir parça sevgi dilenerek
    sonuç mu ; yine her zamanki umursamazlığıyla,rahatlığıyla
    hakaretlerini küfürlerini etti ki sebebi de sadece beyimizin oruç nedeniyle sinirlerinin had safhada olması
    ve benden başka sinirini çıkaracak bi ezik bulamaması...
    ben kırgınlığımı sindirmeye çalışıp gönlümün alınmasını beklerken
    o herzaman ki yüzsüzlüğüyle ve ukalaca tavırlarıyla yarım yamalak bi msj attı
    evimin önüne geldi tehditlerle cvp vermedim
    aynı günün akşamı nette biriyle msjlaşırken ve karşılıklı birbirlerine tlflarını verirken yakaladım
    savunma sayılmayan sözleri de ; kız sitede yönetici ve msj attı cvp yazmayayımmı oldu
    bana hala sen döneceksin ne diye ayak yapıyosun tavırlarından sonra
    o güne kadar ağzımı açmayan ben,hayatında duyamayacağı küfürleri ettim ve hayatımdan def ettim
    ne ramazanım kaldı ne bayramım...
    herkesten aldığım tepki şuydu ; senin beklediğin buydu ve istediğini aldın sonunda
    öyle acı verici bir olay ki yaşanmadan bilinmez
    diyeceğim şu ;
    böyle hastalıklı ilişkiler hiç iyi sonlara varmıyor,toparlan silkelen ve kendini bu eziklikten çek çıkar bir an önce,yaşadıklarımın aynısını değil benzerini bile yaşamanı istemem.gözlerini aç dışarda herşeye rağmen akan bir hayat var ve bir insan için feda edemeyeceğin kadar değerli bir ömrün.asalak gibi yaşamak kimsenin hakkı değil,hakettiğinde bu değil.lütfen ama lütfen kendini topla,kararlı bir adım at:Saruboceq:
    (biraz uzun oldu ama söyleyeceklerimi ancak bu şekilde özetleyebildim)

8. 3 Ekim 2010
  9. ven_har

ven_har Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    madem müthiş özgüvenli bir insansınız öyle davranın o zaman lütfençkendiniz için yapın bunu.

yaşadıklarınız eminim çok zordur.ama konu sahibinin aklının başına geşmesi için de bir örnek olmuş.seviyo nasıl olsa sinirlidir ondan küfür etmiştir.sinirli bi anına gelmişimdir ondan bunu bunu yapmıştır der hep GÖRMEK istemeyen bir insan.konu sahibi ark ım sen böle yapma lütfen

10. 3 Ekim 2010
  11. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım kimse için kendini ezdirme. Bir parça sevgi için bunca eziyet çekilir mi? Şimdi sen sevdiğinden eminim vs.. diyorsun da bunlar hep kendini ve yüreğini avutmak için, erkek arkadaşının yaptığı hatayı görmezden gelmek, hafiftletici sebepler bulmak için söylenen şeyler. İnan bana değmez. Kendini ezdirmene, bu kadar aşağılatmana, bunca üzüntüyü sineye çekip biraz olsun tatlı söz duyar mıyım diye uğraşmana değmez. Sana değer verse bu şekilde davranmaz. İnsan sevdiğini kendi gözünden sakınırken nasıl olur da hakaret eder. Tabiki her ilişkide bir tarafın sinirle davrandığı kırıcı olabildiği anlar olur ama bu bir kere olur karşı taraf hatasını anlar ve düzelir. Sizde durum farklı beyimiz kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyor anlaşılan siz de sevginizi ve ona olan ihtiyacınızı öyle belli etmiş öyle şımartmışsınız ki onu paşamız size her türlü hakareti etmekte haklı görüyor kendini. Silkelen ve kendine gel derim. Eminim yaşın daha çok gençtir, hayatını daha da kendine zehir edip en güzel günlerini ileride pişman olacağın bir insan için üzülerek geçirme. Yol ver gitsin, kendine daha akıllısını daha istediği gibi olanını bulsun bakalım bulabiliyor mu? Ama sen bana inan ileride seviyeli bir ilişki yaşarsın ve neden bununla zaman geçirdim diye üzülürsün. Biraz ağır gelmiş olabilir şimdi yazdıklarım ama tecrübeyle sabittir bazı şeyler benden söylemesi.

Son düzenleme: 3 Ekim 2010
  12. 3 Ekim 2010
  13. totemikirdim9

totemikirdim9 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öyle bie cıkmaz ki anlatamıyorum.iyiyken dünya iyisi ama bana tahamülü yok benim gidemeecegimi anlamıs durumda.bu yüzden hiç korkusu yok.pat pat incitiyor beni.öyle emin ki benden bir aydan fazladır hakaret etme düzgün knus deyip duruorum.küfür deilde tam argo sallamaz laflar beylik laflar ben deme dedikce dio.bak sinirlenyorum diyorum umrunda değil.hakettin diyor sonra.hakediosun sen bu tavrı dio adam ol dio kendini gör dio düzel artık dio deliriyorum.inadı batsın.kac kere haksız yere bitirip gitti durdrdum ama kötüye gitti ona bagımlı oldugumu düşünüyor belki.burda üzüntümden gebersem dönüpte ne oldu sana demez baslarda ben aglayınca benle aglayan insan...yanyana oldumuz zamansa ne o bu kişi ne ben bu kiğşiyim tek bir sorun yok.okadar uyumluyuz okadar düzgün hersey.arkadaslık yaptıgımzda keza yne mükemmel biri.onu kaybetmeden değiştremezmiyim:çok üzgünüm:

14. 3 Ekim 2010
  15. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    153
    bitmiş bu ilişki
    sadece senin çaban var
    ne demek hakaretler ya !
    sen onunla hakaret etsin diye misin ?
    kendine gel !
    sevgi aşk elbette geçer
    canının yanmasından korkma
    böylede yanmıyo mu canın hatta onun umursamazlıklarıyla daha çok üzülüyosun şimdi
    durum her ne olursa olsun ne kadar sinirli olursa olsun kimse kimseye kahare edemez
    hele ki sevgiliyken adı üstünde sevgi-li
    içinde sevgi geçen bi kelimenin içinde yaşanılan ilişkide hakarete yer yoktur !

16. 3 Ekim 2010
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    senin gibi insanlari yakindan taniyorum.
    karsina cikip baska birisi ile beraberim seni aldatiyorum demedikce ayrilamazsin.
    ama kendine zamanina ve gencligine yazik edersin sadece bunu bilesin...
    senin gibi dusunup da kafasini simdi duvarlara vuran cok genc kizimiz var..
    sen de onlardan biri olma.. bir an evvel o pisligi hayatindan def et..
    kendi yolunu ciz ve mutlu olmaya bak..
    hayat dedigin sayili gun..

18. 3 Ekim 2010
  19. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yukarı baksan bıyık asagı baksan sakal ne desem sasırdımmmm hem sevıyosun hem lafla eziliyosunnn ne dıyımkııııı sana bılemedımmmm bence usteleme herseyı oluruna bırak