çaresiz kaldım ne olur yardım edinn

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ocean_girl tarafından 1 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ocean_girl
  1. ocean_girl

ocean_girl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    kıslar 3.aylık kızım var bugün sabahtan öglene kadar zar zor emzirdim 3 ten beri emmedi memeyi ağzına koyduğum anda çıldırıyo ne olur yardım edin deli olucam mama hiç almıyo nie böle yapıyo anlamıyorum
    aç aç uyutuyorum yalancı memeyi veriyorum yutucakmış gibi emiyo
    göğüslerim iice zorluyorum katılma huyu var hemen katılcak gibi oluyoo ne yapıcam bilmiyorum ne olur yardım edin kıslar

2. 1 Eylül 2009
  3. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bebekler 3 aylık olunca sapıtıyor galiba canım. benim oğlum da bir dönem beni zor emdi. sütüm olduğu halde. zorla emziriyordum. ama geçti. doktor dişleri kaşınıyor ondan dedi. geçer umarım.çok uzun sürmez

4. 1 Eylül 2009
  5. benimkide 3 aylık ben başını tutuyorum zorla memeyi ağzına ittiriyorum mecbur emiyor :S

6. 1 Eylül 2009
  7. Beta

Beta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    canım göğsünü yıka öyle ver,belki onu rahatsız eden bi koku vardır.benimki de terleyince almak istemiyo memeyi

8. 2 Eylül 2009
  9. yaren 84

yaren 84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı sorunu bende yaşadım.inan evde çaresizce ağladıgımı hatırlıyorum.doktor meme şaşkınlığı yaşadığını söyledi.ben hemen yalancı memeyi unutturdum herşey normale döndü.zaten yalancı meme bence gereksiz yere bebişlerimizin ağzını yoruyor.

10. 2 Eylül 2009
  11. ador74

ador74 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    Benim de bebişim 3.ayını doldurduktan sonra çok zor emdi. her emiş resmen bir işkenceydi. bir memeyi zorla 2-3 dakika emiyor, diğerine ağzını bile sürmüyordu. doktor, ilgisini artık başka şeylerin çektiğini ve memeye ilgisinin azaldığını söylemişti. ama bu geçici bir durummuş. bana ilgisini dağıtmayacak şartlar altında emzirmemi önermişti. sessiz ve loş bir ortamda. çevrede de dikkatini çeken renkler ve cisimler olmasın demişti. biraz da olsa işe yaradı!
    neyse aradan 25-30 gün geçti, şimdi yeni yeni düzelmeye başladı. ama tabii bu ay kilo alımı az oldu:KK43:

12. 2 Eylül 2009
  13. benanber

benanber Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    CAnım tüm bekler sanırım bir dönem memeyi reddetme sürecine giriyorlar.Benim oğlum da memeyi ne zaman versem ağlıyordu ama ben vageçmedim ve şimdi emiyor oğlum.Üstelik benim sütüm çok çok az.Mama takviyeli gidiyoruz.Yani buna rağmen oğlum emiyorsa senin bebeğin de emecektir.Sabırlı ol sadece.

14. 2 Eylül 2009
  15. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim kızımda öyle emzirirken savaş veriyorum ama neyseki yolunu buldum uyanır uyanmaz veriyorum memeyi ağzına öyle alıyo ve emiyo yoksa uyanıkken mümkünü yok almıyo aç açına yatıyo bide hiç susmuyo ağlıyo sürekli ellerini sıkıp yüzüne getiriyo kendini sıkıyo kıpkırmızı hatta bazen mosmor oluyo ağlarken ama bu bi süreç zamanla geçicek şu 3 ayı bi atlatsak eskisi gibi sorunları olmıcak bide gazı varkende huzursuz olur emmek istemez bi kere öyle dene ağlamaya başlamadan uyanır uyanmaz ver memeyi ağzına ver inş emer kuzucun ya bu bebekleri anlamak çok zor

16. 2 Eylül 2009
  17. nur82

nur82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    aynı durum bu aralar bizde de var.zorla emziriyorum..bir de işe başladım.işe gitmeden emzireyim istiyorum olmuyor.

18. 2 Eylül 2009
  19. ecrinyagmur

ecrinyagmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Canım sen farketmesende meme Çevresı terlıyorsa bebıŞın bu kokudan rahatsız oluyor olabılır memeyı yıkayarak emzırırsen sonuÇ alabılırsın