caresiz

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve EU2 tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

23 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

slm arkadaşlar size bişi danışmam gerekli bana yrdın edrmisinizfisfisfis ben nişanlıyım 5 ay oldu nişandan bu yana mutsuzum nişanlıma bi rahatlama geldi aramaz oldu böle çok rahat yani görüşemez olduk işlerim yoğun falan diyor.3 sene beraberliğimzden sonra nşnalandık zorluklarla aradakı yaş farkında dolayı annem istememişti.keşke diyorum şimdi dinleseydim sözünü onun için üniversiten vazgeçtim çok aptalca olduğunu biliyorum arkadaslr gözüm körmüş napıyım.şimdi aklım başıma geldı onu sevıyormuyum evet ama sanki içi geçmiş gibi bişi oldu hiç bi şey yapmıyor birlikte olmak için hep ben çabalıyorum.acaba diyorum evlenincede böle mi olur düşünüp duruyorum bu sayede zayıfladım dusunup duruyorum öyle siz olsanız vazgecermıydızı sevdıgınızden yoksa okumayı tercih ederdiniz. napacagımı sasırdım ben arkdslr

2. 23 Şubat 2009
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    hiçbir nedenle ya da hiçkimseyi
    okumaya tercih etmezdim...
    bunda çok büyük hata yapmışsınız...
    nişanlınız neden bu kadar rahatlamış ve size karşı sorumsuz,
    bence bunun cevabını ondan almalısınız...
    direk sorun,nişandan önceki ve sonraki hallerini karşılaştırın...
    gerçek olan hangisi acaba,bu mu?,önceki mi?
    anne babalar her zaman doğruyu ister çocukları için ama
    çocuklar soradan anlar bunun doğruluğunu...
    kendinizi fazla düşünerek yıpratmayın bence...
    konuşun,eğer olmazsa olmaz,dünyanın sonu değil,
    sonuçta nişanlılık dönemi,tanıma dönemidir...
    daha şimdiden bu sorunlarla,bu güzel zamanlarınızı
    harcamayın derim...
    sevgiler...

4. 23 Şubat 2009
  5. EU1

EU1 Guest

ben olsaydım sevgilimden de vazgeçmezdim okulumdan da.. ikisi farklı şeyler ne de olsa, aynı anda gayet de güzelce yürüyebilir.. ailen bişey demedi mi okumaktan sevgilin dolayısıyla vazgeçtiğin için..? benim annem beni mahvederdi valla!

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Şubat 2009
  6. 23 Şubat 2009
  7. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

Beğenildi:
    442
    Ödül Puanları:
    153
    yani arkadaşlar ben bunları okurken hayretler içinde kalıyorum bunlar nasıl erkek nasıl bir anda değişiyorlar hiç anlamıyorum ben yavv bizde eşimle 2yıl flört ettik 1yıla yakın nişanlı kaldık ama bizde tam tersiydi nişandan sonra eşim daha çok arardı beni daha sıcak daha yakındık birbirimize bir gün görüşmesek duramazdık ben şimdiki erkekleri anlamıoyorum sana gelince sen zaten eğitimini bırakmakla yanlış yapmışsın ben sevdiğim için bile bırakmazdım neyse şimdiki durumuna gelince okuyunca çok yakın bir arkadaşım geldi hemen aklıma oda seninle aynıydı nişanlısı hiç aramaz sormaz ilgilenmez oda sürekli şikayet eder ama vazgeçmezdi sonuç evlendi ve nişanlısı hiç değişmedi dahada ilgisiz oldu şu an çok pişman sen çok iyi düşün yol yakınken doğru karar ver bence bir insan yedisinde neyse yetmişindede odur :teytey:

8. 23 Şubat 2009
  9. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Canımm...
    Keske okulu es gecmeseydın okulu bırakmasaydın..
    Nısanlınla konus bence,sırf nısanlısınız dıye senı uzecek kadar rahat davranmasını gerektıren durum neymıs bı ogren.

10. 23 Şubat 2009
  11. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    şükret ki nişanlın daha evlenmeden gerçek yüzünü göstermiş sana. hayatta hiçkimse vazgeçilmez değildir. ayrıca arada kaç yaş var merak ettim. nişanlılık dönemi çiftlerin birbirini tanıması için vardır. anlaşamayacağını anlarsan imzayı atmadan geri dönmek içindir. ben geleceğinizi çok parlak göremedim. evlenip geri dönüşü olmayan bir yola girmeden bence akılıca karar ver. ben olsam bu kadar rahat davranmasına göz yummazdım.şimdiden derdinden zayıfladıysan, yarın birgün evlenince hastalıklara kararsın valla.

12. 23 Şubat 2009
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Seven insan sevdiğini daha iyi konumlarda görmek ister..
    Ne demek okumaya izin vermemek???:kızgın:
    Çok çok kızdım..
    Adam hergün arasa ya da buluşup görüşüp sevişiyor bile olsanız,evliliğiniz mükemmel de olsa ona yarın Allahım saklasın bir şey olsa nasıl geçineceksiniz,ailenizin eline mi bakacaksınız?:uhm:
    İnsan önce bunu düşünür,sen okumak istemiyor bile olsan,onun seni teşvik etmesi gerekir..
    Ailene de ayrıca şaştım,nasıl gönülleri razı oldu,hadi adam belli,senin de aklın aşkta meşkte olsun,ama bir anne baba nasıl razı gelir ki?:nazar:

14. 23 Şubat 2009
  15. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Yine bi nişan ve mutsuzluk haberi daha:bbo:fisfisfis

Cnm ya çok yüz veriyosunuz nişanlılarınıza ondan böyle oluyo diye düşünüyorum ben...
    Bak yazdıklarına ;
    "nişanlandığımdan bu yana çok mutsuzum"
    "işlerim yoğun filan diyo"
    "onun için üniversiteden vazgeçtim"
    "bu sayede zayıfladım"
    :1no2:

Bak pazılın parçalarını birleştirince ortaya ne çıkmış!!!

Nişanlın şımarmış --benim için üniversiteyi bile bıraktı,bana deli gibi aşık---moduna girmiş,,,seni kaybetmeyeceğinden emin çünkü...

Okuluna geri dön bence ,hem de hemen,,, çok klasik belki ama altın bileziğin o senin,,,güvencen,,,özgürlüğün,,,herşeyin...

16. 23 Şubat 2009
  17. EU2

EU2 Guest

cook haklısınz arkadaslar nısan olmadan boyle degıldi inanın hergun kac saat konusurduk telde merak ederdı benı bunu gibi seyler nisan olunca hıc bırını göremez oldum annem cok ısrar ettı ama bız dınlemedık ve bı sekılde ıkna ettık aılemı.ama ben bole olacagını bılemzdım kı. keske dıyorum sımdı ama aklım o kadar karısık kı acıktan okuyorum bazen onu bıle ıstemıyor gıbı bı tavırlara gırıyor kendısı okumus muhendıs olmus dedıgınız gıbı benıde tesvık edecegı yerde:KK43: aramızda 14 yaş var.once eglencelıydı heyecanlanırdım ama sımdı hıc bısı yok ıletısım koptu ıyıce bızde anneme bıle acamıyorum konuyu dıyemıyorum cunkı ben sana demıstım dıyecegını bılıyorum:KK43: kendı ıcımde uğraşıp duruyorum.bana kendını boyle tanıtmamıştı kendısıne de dıyorum ama işlerım cok yogun falan fılan diyor insan hıc mı bos kalmaz anlamıyorum bı alo dese 2 dk konussk bıle yeter bana ama eve gıdıyr anca ole arıyor onda bıle konustugumuz 5 dk bıle surmuyor.oncelerı hıc sesını yuklestmez soru sordugumda cvp verırdı ama sımdı bı soru sorsam kızıyor uf sıkılıyorm ne sorup duruyorsun gıbı bısıler dıyor nısan olmadan daha mutluydum ben keske hıc olmasaydı dıyorum cok yalnızım napacam ne edecem bılmıyorum evlenıp pısman olmak ıstemıyorum arkdslr:KK43:

18. 23 Şubat 2009
  19. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    canım ya,sonuçta daha nişanlısınız...
    bence kesin kararınızı verdikten sonra annenizle konuşun
    ve siz haklısınız deyin...
    inanın anneniz size yardımcı olacak ve doğruyu gösterecektir...
    nişanlınızın üstüne de fazla düşmeyin,
    bence o,kendini size farklı tanıtmış,şimdi
    gerçek hali demek ki....
    herşeyde bir hayır vardır ama lütfen hata yapmamak için,
    ailenizin desteğini alın derim...
    sevgiler...