Çaresizim canımmm acıyo içim sızlıyo :(:(:(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve nehiir22 tarafından 5 Haziran 2008 başlatılmıştır.

5 Haziran 2008
    Konu Sahibi : nehiir22
  1. nehiir22

nehiir22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok seviyorum arkadaşlar bu sevgiyi btirmek için günlerdir neler yapıyorum ama bitmiyo daha da çoğalıyo sanki bu sevgi bende büyüdükçe ben daha çok bunalıyor daralıyorum :KK43:

liseden arkadaştık 6-7 yıldır tanırız birbirimizi arkadaş olarak çok severdik birbirimizi bu sevgi zamanla aşk a dönüştü aramızda ...ancak bi sorun vardı birbirimize açılamıyoduk çünkü onun yakın bi arkadaşı bana çıkma teklifi etmişti eskiden çıkmamıştım ama bi iki muhabbetimiz oldu ama çıkmadık aradan 1,5 sene geçti bi gün yine konuşurken konu açıldı ve bana senle ben olmaz dedi benim arkadaşımla senin çıkma muhabbetin oldu dedi ...ben ozaman hiçbişey demedim ve ondan vazgeçtim herşeyi içime gömdüm bu iş olmaz biz arkadaşız dedim kendimce yüreğime '! aradan 1,5-2 ay zaman geçti bi pazar görüştük ve bana orda çıkma teklifi etti herşeyi konuştuk arkadaşının olayını söledim ben onla çıkmadım bi muhabbet oldu sadece dedim herşeye tamam dedi ve biz 2 ay çıktık bana bundan 2 hafta önce ayrılalım ben yapamıyorum hep arkadaşım aklıma geliyo unutamıyorum diyo :KK43::KK43::KK43: bunlar bahanemi dediğimde sen benim sevgime hiç inanmamışsın bana bahane mi yapıyosun diye soruyosun diyo :KK43::KK43::KK43::KK43: çıldırıcam arkadaşlar ya bi yardım edin bana şuanda hastayım 1 haftadır hastanelerdeyim ameliyat olma riskim bile var bu hastalığımı duyunca aradı sordu üzüldü ama bana geri gelirmi ki bi daha :KK43: yada ben nasıl vazgeçiricem kendimi çok çaresiz kaldım onu çok seviyorum oda beni seviyo yanımda ağladı bile anlamıyorum ama hiç bişey neden böyle ? askere gidicek 2 ay sonra onu kafasına takıyo desem saçma :S çok bunaldım ortada hiçbişey yokken herşey güzel gidiyo iken böyle olmak çok acı veriyo insana :KK43::KK43:

fikirlerinizi söyleyin bana nolur ya ben ne yapim şimdi ?

Son düzenleme: 6 Haziran 2008
  2. 5 Haziran 2008
  3. xoxzlemsu

xoxzlemsu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence erkeklerın aglaması hava sen boşver seni üzen birine fazla deger verme o gıtsın askerlıgını yapsın sen kendı hayatına bak senın sevdıgın bırıyle degıl senı sevenle sana deger veren bırıyle beraber olman dılegıyle geçmiş olsun

4. 5 Haziran 2008
  5. aynen ozlemsu arkadasin dedigi her kelimeye katiliyorum. asla ama asla snei istemeyen birini geri getirmek icin cabalama arkadasim.neden bu erkekler boyle yaaaaa?! cok vicdansiz cok benciller.keyifleri icin karsinbdakinin duygu dusunce hayalleriyle umurlarinda olmadan oynuyorlar.bu kadar da olmaz.bahaneye bak.arkadasim aklima geliyor.madem o kadar namus bekcisisin neden bana cikma teklif etdin.tukurdugunu yalamak erkege hic yakismiyor.uzulmen aci cekmen dogal arkadasim sonucda asiksin sne bu adama.ama bosverrrrrrrrr.sakin geri getirmek icin cabalama,o kadar aciz o kadar gucsuz olma.askdan kimse olmemis inan.ama simdi seni istemeyen birini geri getirmek icin cabalar kisa sureligine ele alirsin bir sure sonra gitmeye meyilli biri yine gider.o zaman tamamen kotu olursun.zaman gecdikce beklentilerin hayallerin artar.karsiliksiz kaldi mi daha beter olursun

6. 5 Haziran 2008
  7. nehiir22

nehiir22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    özlemsu çok teşekkür ederim ..

beni seven o kadar çok insan varki çevremde ama ben yapamıyorum işte istiyorumki bende seviyim karşılıklı olsun bişiler :KK43:

8. 5 Haziran 2008
  9. nehiir22

nehiir22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    misshuseynova çok teşekkür ederim ...

inan onu geri getirmek için bi çabam yok bana ayrılmak istediği gün mutlaka o anki duygularımla söyledim yalvardım bırakma bitirme dedim ama artık hiç bişey söylemiyorum ...şunu anlamıyorum oda mutsuz her gece içiyo kendinde değil ya bazen diyorum ki psikolojik olarak sorunlumu ?:S

10. 5 Haziran 2008
  11. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    askere gidecek ve o gidince unutacagını sanıyor olabilir bu onun için bir kaçış olabilirr.. seviyor olabilir istersen bi kaç gün bekle sonra ara bir konuş..

iki kişi birbirini seviyorsa yoktan yere 3. kişiler yüzünden ayrılması mantıklımı de yazık değilmi o sevdaya de...

12. 5 Haziran 2008
  13. axi

axi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Özlem e katiliyorum erkeklerin gözyaslari bizler kadar masum yürekden olmuyor
    Ben ne gözyaslari gördüm canim
    nasilda inanmisdim meger hepside koca bir yalanmis
    erkek milleti egoist vijdansiz ve bencil nankör oluyor
    acini su anda benim kadar kimye anliyamaz sanirim elbet cok aci ama ona demediklerimi icimde kalanlari bile burda arkadaslarimla paylasip rahatliyorum ben
    sende dene faydasi oluyor ama sana olan saygisini verdigi degeri ona yalvararak dönmesini istiyerek bitirme
    Kücülme birak bildigi yere gitsin eger dedigi gibi gercekden seviyorsa elbet dönecektir
    Sevgiler öpüyorum canim

14. 6 Haziran 2008
  15. nehiir22

nehiir22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eda çok teşekkür ederim...

bunuda söyledim mantıklı bi açıklama değil bu yaptığın ayrılmak için dedim bana dediği ben kafamda bitirdim huzursuzum oldu buna karşılık ben ona bana güvenmiyosun dediğimde ise böyle bişey aklımın ucundan bile geçmez oldu ...çok karışık bu durum ya :KK43:

beni sevmiyo diyorum yalanmış herşey diyorum ama onun çevresinde olan arkadaşları en yakın dostları onunda çok moralsiz üzgün olduğunu söylüyor ....

16. 6 Haziran 2008
  17. nehiir22

nehiir22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    axi çok teşekkür ederim ...

ayrılalı 2 hafta oldu ilk haftalarda gerçekten gurur falan dinlemedim fazlasıyla küçüldüm belkide yanında yalvardım yakardım :KK43: hatta artık ileri gidip ağır sözler de söyledim içim öle acıyor canım öyle yanıyor ki neler söyledim ona hepsinde bana sen haklısın sen ne söylesen susarım oldu senden gelen her derde rağzıyım oldu ya böyle herşeyi kabul etmeside insanı mahfediyo :KK43::KK43::KK43:

18. 6 Haziran 2008
  19. Princess

Princess Guest

bahaneymiş canım.
    2 ay sonunda mı anlamış yapamadığını.
    tipik erkek rolleri.
    sen şimdi "ne kadar büyük aşkımız vardı ama arkadaşı yüzünden benden ayrıldı, o da aşk acısı çekiyor" diye düşüneceksin.
    ama gerçekte onun aklında bile olmayacaksın.
    numara yapmış bence ayrılmak için.