Çaresizim Çare bulamıyorum :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Munacan tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

10 Mart 2010
    Konu Sahibi : Munacan
  1. Munacan

Munacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba bayanlar bu sitede üyeliqim vardı şifremi falan unuttuqm için yeni üyelik almak zorunda kaldım...
    arkadaşlar benim çok büyük bi derdim var senağlama her yolu denedim bi çıkar yol bulamıorum çok yoruldum artık ne olur sizler bi akıl verin bana..
    Derdimi size anlatmak istiyorum inşallah bi çözüm yolu buluruz.. Arkadaşlar benim 2.5 yıllık ilişkim vardı erkek arkadasımla mutluyduk taa ki askere gidesiye kadar askere gitti hayatı burnumdan getirdi sewdqim kişi dedim bi yere kadar katlandım ama olmadı sonuçta bende insandım geriye döndqumde ona köle oldqumu fark ettim.. Herşeyime yasaklar koydu bi yere gittqim de burnumdan getirdi askerlik psikolojisi dedim ama olmadı.. ilk izne geldqinde bana ilk tokatını attı bi şekilde anlaştık unutmadım ama unutmus gibi görundum..temmuz ayın da izne geldqinde arkadaşlarım yanında kavga çıkarttı hiç yoktan yere 2 tokatımı yedim.. Ozamanlarda bırakmam gerkiodu ama söz vermiştim ona askerde onu bırakmıcaqıma çunku çok sewiodum onu.. yaptıkları bini aştı artık ne sözüne inancım nede güvenim var bir yabancıya bakar gibi bakıyorum ona ayrılmak istedqimi söledim 2 kez söz verdi birşey yapmıyacqına 1.sinde içkili arabyla ewime kadr geldi.. 2.si ise tehtit etti.. anlıyacaqınız kurtulamıyorum.. Sewgiye dair birsey yok bende ona kalan.. Ailemede söleyemiyorum ayrıldık biliolar en büyük hatamda bu oldu aileme yalan söledim. Ne olur arkadaslar bi akıl verin inanın çok çaqresizim senağlamasenağlamasenağlama

Son düzenleme: 10 Mart 2010
  2. 10 Mart 2010
  3. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Ne olusa olsun ailenize muhakkak anlatın bilsinler Belki onalara yalan söylemiş olabilirsiniz ama inanın onlardan başka kimse yardımcı olamaz size

4. 10 Mart 2010
  5. purplem

purplem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence de ailene soyle doğruyu.bu adamdan kurtulmalısın tokat atmak ne demek ya.çok sınırlendım allah yardımcın olsun bu manyakdan kurtarsın senı. eğer bır daha tehdıt ederse polıse haber ver .sesını kayıt et ,elınde kanıt olsun.kurtulmalısın.ailenden yardım ıste ışler daha karışmadan

6. 10 Mart 2010
  7. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    ilk tokatı attığında ayrılmalıydın canım
    bir kere yapan bi daha yapar muhakkak çünkü
    tamam asker diye ayrılmak istememişsin ama bunu sana yapmaya hakkı yoktu
    herkese bir yere kadar anlayış gösterilir

8. 10 Mart 2010
  9. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Birinci tokatı yemişsin eyvallah ikincisini de yemişsin hadi onu da geçtim hala nasıl konuşabiliyorsun bu adam kılığına girmiş şahısla anlamadım ben :nazar:

Ailene yalan söylemiş olabilirsin onlardan başkası da yardımcı olamaz sana arkadaşım.Dürüstçe anlat ailene tehdit ettiğini peşini bırakmadığını söyle.

Zorla güzellik olmaz anlasın eşek herif :nazar:

10. 10 Mart 2010
  11. Munacan

Munacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende inanın aileme sölemeyi çok istiyorum ama olmuo onların güvenlerini kaybetmek istemiorum eqer bi guvenlerini yitirrsem birdaha yerine getiremem ve bu aralarda ewimizde sorun var babam bi depresyon geçiriyor. Birazda söylememde bu etken!
    Eet ilk attqında bitmeliydi ki ben kadınların erkeklere köle olmasına kızan kadın haklarını savunan biriydim ama alt üst oldum çıkamıyorum işin içinden..
    Çok agrasif biri hemen parlayıp 5 dk sora sönen biri suanda ilişkiyi kurtarmak için çabalıo ama ben istemiyorum bir şekide onunda ikna olabileceqi bir şeklde bitirmek istiyorm keşke o benden soğusa

12. 10 Mart 2010
  13. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Onun senden soğumasını beklersen türkiyede havalar ısınır hatta yeniden kış bile gelir :nazar:

Babana anlatma annene söyle o zaman sen de

14. 10 Mart 2010
  15. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    ailene kesinlikle söylemelisin
    dayak içki tehdit ne ararsan var :eek:lmaz:başına bir iş açabilir ailenin yanında olduğunu bilsin

16. 10 Mart 2010
  17. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    canım en azından annene söyle
    en azından annene fln söylemekle tehdit ederse ondan duyacağına senden duysun annen
    onun karşısında ben zaten biliyorum kaç kuruşluk adamsın kızımı tehdit ediyorsun der
    böyle zamanlarda ailenden baskası yardımcı olamaz ki sana

18. 10 Mart 2010
  19. 1 anne

1 anne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Kesinlikle ailenize söyleyin,tek başınıza atlatabileceğiniz bir durum değil bu.Korkmayın ama dikkatli olun,ailenizin desteğini mutlaka alın,burası dağbaşı değil siz istemediğiniz hiç bir durumu yaşamak zorunda değilsiniz.sakın pes etme,korkuyla yılma.Sonuna kadar istemediğini belirt ama tavrını bir an bile olsa değiştirirsen umut verirsin hiç kurtulamazsın,sana ulaşabileceği her yolu kapat.Ortak tanıdıklarınızla görüş araya girip ikna yoluna gitsinler baktın olmadı ailen ailesiyle görüşsün.